С какво ви дразнят свекървите? – 117

  • 35 153
  • 747
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 18 835
Имало мръвки в ориза, ама се каза чак десет поста по-късно.

# 616
  • при късмета
  • Мнения: 24 133
От началото го каза, но не четете. Проблема ѝ, че не яде бял ориз, не мръвките

# 617
  • Мнения: 21 739
Трудно ми е да си го представя...Simple Smile

# 618
  • Мнения: X
Проблема ѝ, че не яде бял ориз, не мръвките
А аз да взема да се объркам и да си помисля, че проблемът ѝ е как мъжлето я наблюдава от дивана дали се справя с тест драйва на мама му.

# 619
  • Мнения: 823
Според мен ,има и друг проблем.Едва ли е само за едната манжда -2 пъти годишно.Тя и моята готви неща,дето никои от нас не яде понякога .Отиваме да хапнем навън или една скара набързо.

# 620
  • Мнения: 5 262
аз така и не разбрах защо непременно трябва готвено да се яде. не може ли кафе с пасти от сладкарницата или направо в сладкарницата ?

# 621
  • Мнения: 9 456
Надявай се ти на село, при това за 5 дена. Другаде е проблемът. Започнал най-вероятно с провалената работа в Англия.

# 622
  • Мнения: X
Може пасти, разбира се. Особено, ако се казваш Мария Антоанета. Grinning

# 623
  • при късмета
  • Мнения: 24 133
Проблема ѝ, че не яде бял ориз, не мръвките
А аз да взема да се объркам и да си помисля, че проблемът ѝ е как мъжлето я наблюдава от дивана дали се справя с тест драйва на мама му.
Това и за мен е по-голям проблем, дано има развитие в решаването му

# 624
  • Мнения: 5 262
айде сега . може тогава баклави, толумби, саралии или кадаиф. все едно. само не разбирам защо някой трябва да натрапва на другия манджата си ... и то нито един от двамата да не изпитва удоволствие от процеса.

# 625
  • Мнения: X
само не разбирам защо някой трябва да натрапва на другия манджата си ... и то нито един от двамата да не изпитва удоволствие от процеса.
Защото това е казус "Делиорман Майна".

# 626
  • Мнения: 9 456
айде сега . може тогава баклави, толумби, саралии или кадаиф. все едно. само не разбирам защо някой трябва да натрапва на другия манджата си ... и то нито един от двамата да не изпитва удоволствие от процеса.
Моля те, спри, че ми се прияде. Аз и на ориз с месо съм съгласна. Но не е там проблемът. Другаде е. Просто Елинка трябва да си го избистри.

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Ирис, кое по-точно е трудно за представяне.Наистина белият ориз ми е безвкусен.Месото е от домашна кокошка, като за мен се падна долната част от бутчето.Останалата част се разпредели между останалите хора(така домашното пиле , не е като бройлер и месото е в доста по-малко количество).Бутчета аз почти не ям,повече бялото месо( филето), само че то беше за мъжката част от присъстващите, е аз трябваше да се пресегна и да взема малко допълнително месо от чинията на мъжа ми( защото количеството храна ми е недостатъчно, не се храня с 3-4 филии хляб, както останалите).А и не съм да кажеш 100кг,затова да не ми стига храната( наполовината съм, тогава когато се развива това действие).
И за да не излезе, че съм претенция неземна, мъжът ми не яде: агнешко( или ярешко), заешко, телешко(пил.бутчета).Месото не трябва да е прошарено,не яде мусака, руло стефани, кюфтета със сос, по чирпански, никакви супи, никакви спагети, зеле( кисело или прясно), патладжани, зелен фасул, грах, бакла.Мръщи се на леща, мръщи се на пълнени чушки.
Проблемът е незачитането,че все пак и аз присъствам там около масата.Както и абсолютната неинициативност на мъжът.Давам си сметка, но това в момента няма как да се промени или разреши.

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 16:08 от elinka_23

# 628
  • Мнения: X
Елинка, ти имаш обсесия на тема храна. Напълно сериозна съм.

# 629
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Яде пържоли и търка дивана!Там е проблема.

Общи условия

Активация на акаунт