Голяма разлика в годините..

  • 20 266
  • 498
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 345
Не мога да определя до колко години разлика приемам, защото случаите са си индивидуални.
Ето още два интересни примера
Първия ТОЙ на 56, ТЯ на 31. Той, според мен като поостаря заприлича на мъж,  до скоро беше с твърде детско излъчване. Разведоха се, де.
Скрит текст:

И  една двойка с нашенско участие. ТЯ на 56, ТОЙ на 35.
Нашето СЕ НЕ дава. И все пак си личи, че е по-голяма.
Скрит текст:

И ето ви само 56-годишната, по повод, че жените на 40+ били на изхвъргачката.  Представа си нямате колко съвсем обикновени и неизвестни жени изглеждат така на 40+, че и 50+
Скрит текст:

# 406
  • Мнения: 7 923
Снимката с Джордж не ми е гадна, защото изобщо не погледнах с кого е
. Joy
А колко години разлика според вас са "нормални"?

# 407
  • Мнения: X
Снимката с Джордж не ми е гадна, защото изобщо не погледнах с кого е
. Joy
А колко години разлика според вас са "нормални"?

Според мен до 10 в полза на мъжа.

# 408
  • Мнения: 30 802
Джордж Клуни не може да е за пример, ние с него заедно сме остарели, дето се вика, затова не го възприемаме като старчок, а още виждаме в него Доктор Рос. С Брад Пит същото.

Обаче пробвай с непознат сбръчканак и млада девойка - ефектът ще е иу, гадост.

# 409
  • Мнения: 7 923
А младежки изглеждащ красив, висок и строен мъж на 41 с жена с 12 години повече, руса и слаба миньонка?

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 14:21 от Eva+

# 410
  • София
  • Мнения: 24 839
Не мога да определя до колко години разлика приемам, защото случаите са си индивидуални.
Ето още два интересни примера
Първия ТОЙ на 56, ТЯ на 31. Той, според мен като поостаря заприлича на мъж,  до скоро беше с твърде детско излъчване. Разведоха се, де.
Скрит текст:

И  една двойка с нашенско участие. ТЯ на 56, ТОЙ на 35.
Нашето СЕ НЕ дава. И все пак си личи, че е по-голяма.
Скрит текст:

И ето ви само 56-годишната, по повод, че жените на 40+ били на изхвъргачката.  Представа си нямате колко съвсем обикновени и неизвестни жени изглеждат така на 40+, че и 50+
Скрит текст:

Всичко е точно, както пее  Кокича, ама докога? Мацката е дръпнала и направила всичко, което може,  но след 5 години няма да има накъде. А,пича ще грее с тия "грешни очи".
От друга страна-това са купища пари, наляти в операциите. Нещо невъзможно за "редова" жена.

# 411
  • Мнения: 866
TrollfaceЯсно е, че несъгласията идва изцяло от личните предпочитания.
На снимката Клуни изглежда не толкова стар, колкото има някакъв период на недоспиване, а едни торбички под очите могат да добавят едно 10+ години. Даже ако вземе да си прави някакви процедури като жените и ще светне.

Ето друга неотдавнашна снимка на която е доста по свеж и виждате разликата, чудесна двойка, не е като да са изглеждащи тип - баща и дъщеря !



Обаче се сетих за обратният вариант на Макрон и хич не ми стоят добре визуално, точно са си като дядо и дъщеря - Катрин и М. Дглас. А този човек съм чел, че хвърлял много пари за най-различни подмладяващи процедури, но като няма "младолически" гени, няма спасение.

Сетих за един комшия, който е към 72 и нагоре май и той си боядисва бялата коса и мустаци и да ви кажа разликата става огромна. Ако беше с бяла перушина щях да му лепна етикета "пътник" Trollface

Едно е прошарена бронзова коса като на клуни, ама чисто бяла перушина си е много старческо вече.
Дъглас също я бронзира май, защото има и снимка с  чисто бяла, за разлика от тези долу.




# 412
  • Мнения: 30 802
Всяка жена младее на гримирана снимка с добър ъгъл. Обаче на 56 си личи дори само по походката в коя възрастова група е.

# 413
  • Мнения: 2 345
За протокола Амал е на 41, а Катрин на 50. Чудесно изглеждат и двете.
Майкъл Дъглас издиша външно, но връзката им изглежда смислена, значи не е съвсем така.

# 414
  • Мнения: 866
Е то ние коментираме само визуалните впечатления, иначе точно Катрин и Дъглас са един от най-добрите примери в света за истинска и силна връзка на душевно ниво ! Особено пък да не говоря за холивудски двойки, където е рядко да видиш стабилна дълга връзка.

Сигурно тя прави компромиси за някои неща във връзката, може би ще имат разминаване в либидото, но някои жени могат да преживеят това. Минуса е най-вече (лично според мен), по-младият може да остане дълги години сам.

Да ви кажа не е без значение това, защото имам две баби вдовици и определено тази самота няма как да я запълнят. По-скоро .... даже бих го дал като съвет, не е въпроса само в годините, защото те може да са на близки години, но ако мъжа примерно не се грижи за здравето си, пуши, пие в повече, не тренира, съня не е ок, дори да си живее един колко си години в един момент вече няма да е пълноценен. Може дори да натоваря изцяло "бабата", която да се грижи за него и най-лошо от всичко е яко някой легне на легло.

За това моят съвет е, не гледайте само годините, а и това как се грижи един мъж за себе си и здравето.
Аз вече го бях казал в друга тема, ако мъжа тренира, спортува сериозно и се храни правилно, то и либидото и възможностите му, ще си ги има и в доста напреднала възраст. А докато някой много по-млад, но не правещ тези неща, може да е много грохнал.

Аз също бих предпочел жени, които се поддържат, тренират, защото дори и външно да започне да остарява човек, ако спортува и се храни правилно, вътрешно ще е доста по съхранен ! Hands Plus1

# 415
  • София
  • Мнения: 35 107
Има хубави и лоши гени, плюс това, което казва Сталион.
Но, точно природата избутва напред най-доброто. Да им се сърдим за успехите? Нямаме право.

# 416
  • Мнения: 3 689
А младежки изглеждащ красив, висок и строен мъж на 41 с жена с 12 години повече, руса и слаба миньонка?
Ааааааааа, на миньончетата годините не им личат.

# 417
  • Мнения: 3 010
Ти какво искаш - някакво универсално решение? Ето, че има някакви примери за двойки, при които това е сработило и още повече за такива, при които не е.
И какви са тези фаталистични решения, едва ли не - ти в началото на всяка връзка ли вземаш някакви крайни решения за това как ще се развие тя? Не е ли по-удачно да видиш как ще текат отношенията ви- може след няколко седмици да установиш, че той ти е скучен и нямате кой знае какво да си кажете. А може и не.

Когато бях малко по-голяма от теб, самата аз имах отношения с 40-годишен човек. Отрази ни се това, че бяхме на различни етапи, но и това, че аз бях несигурна какво мога да му предложа житейски, интелектуално и т.н. Не бях сигурна доколко мога да съм партньор в тези отношения, просто казано.

От там: никога няма да съм адекватно благодарна за шанса този мъж да присъства в живота ми. Един от най-благородните, умни, забавни хора, които съм имала удоволствието да срещна. Благодарение на него направих важни избори образователно и кариерно, научих интересни неща, които и до ден днешен имат огромно влияние в живота ми.

За мен това беше много важна любов, която смятам за много щастлива, ако и да не завърши с Менделсон и три деца. Към днешна дата сме добри приятели и колеги, всеки със своето семейство.

Аз бих се радвала на влюбването и възможността да изживея нещо без значение от годините, но и без да планирам остаряване с въпросния мъж.

# 418
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Скрит текст:
Искам да изкажа едно наблюдение, с което не целя да засегна никого. Има няколко примера около мен за връзки със сериозна възрастова разлика (около 15г., винаги по-млада жена) и във всички тях забелязвам сходно нещо - момичетата са деца на разведени родители, при които фигурата на бащата почти изцяло е липсвала в детството. Имам чувството, че на по-късен етап много от тях виждат в по-възрастните мъже освен партньор в класическия смисъл на думата, нещо повече. Някак си, от начина, по който говорят за половинките си, усещам възхищение, страхопочитание, желание да бъдат покровителствани, научени, разбрани и напътствани. Нещо, което може би им е липсвало в миналото. Не искам да бъда разбрана погрешно, не поставям диагнози и не съм психолог - просто споделям впечатления и ми е интересно да разбера вие имате ли такива...
И трите връзки са успешни, поне засега - хората в тях са щастливи, без да навлизам в подробности. Според мен е важно да се спомене обаче, че в момента те се намират в своя "център". Жените са на около 30, мъжете на по 45. С напредването на годините ситуацията се усложнява. Изобщо няма да споменавам, че когато са започнали, момичетата са били на по 20г., мъжете на 35г. - с по един брак и деца зад гърба си, и един такъв съюз е много по-обременен изначално. Не всяка жена е готова да направи такъв компромис, аз не бих, но всеки решава сам за себе си.
Идеята е, хубаво си помисли в какво се и ще се впуснеш. Без да подценявам годините ти, въпреки че ме сърбят ръчичките да го направя Grinning , ще ти цитирам нещо, което моята сестра преди време ми каза, бидейки аз самата в задълбочаващи се отношения с човек, в когото макар да бях влюбена, знаех, че е неподходящ за мен:
"Всеки следващ мъж може да се окаже твой съпруг и баща на децата ти". Замисли се над това.
Наблюденията ти са верни. Психолозите наричат това с диагноза daddy issues. Simple Smile

В днешно време вероятността едно момиче в България да е израстнало без баща е огромна поради огромния брой разводи, извънбрачни раждания и висока миграция. Ако погледнем жените във връзки с по-млади мъже ще установим, че и там има доста дъщери на разведени или с липсващ баща.

Излизала съм с доста по възрастни от мене мъже като млада и бях супер доволна. И двамата изглеждаха значително по-млади, мускулести и атлетични от много мои връстници тогава. Нямаше да изляза с тях ако не ме привличаха. Има кокалести, жилави, мускулести мъже без излишни мазнини които и на 60-70 изглеждат много по-добре от 35-40 годишни мъже. При нас, жените, не е точно така и младата жена (почти) винаги изглежда по-женствена.

По-старият мъж, ако е здрав, як, с добри финанси би бил по-подходящ баща и съпруг на млада жена от някой болнав или дебел мърльо.

Не си падам изключително по доста възрастни мъже и двете ми сериозни връзки са с връстници - 3 и 2 години разлика. Не мисля, че имам Daddy issues. Просто за мене възрастта на мъжа не е от значение, сама по себе си. Ерос Рамацоти си изглежда прекрасно до някоя 25-30 годишна манекенка и връзката има реален потенциал, тъй като могат да имат общо дете.

Родителите на моя приятелка и съседка не искаха тя да се ожени за мъж, който беше по-стари със 16 години, защото и двамата останали сираци рано и мислеха, че дъщеря им ще овдовее млада. Приятелката ми в момента мина менопауза и се чуди как да задоволява ежедневно 69 годишния си съпруг.

# 419
  • Мнения: 8
Снимката с Джордж не ми е гадна, защото изобщо не погледнах с кого е
. Joy
А колко години разлика според вас са "нормални"?

Аз съм доста крайна в това отношение - всичко над 6 години ми идва в повече. Говоря лично за себе си. Не съдя другите хора и техните решения.

Общи условия

Активация на акаунт