Голяма разлика в годините..

  • 20 214
  • 498
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 937
Значи не възрастта е определяща, а кой какъв е.....

Аз го казах и в предния пост. Не бих харесала всеки на 40, а и както обясних, не съм критерий, защото повечето ми познати са на тази възраст.

# 61
  • INFJ
  • Мнения: 9 344
Аз имам въпрос към потребителката Elunaria на колко години е, разбира се, в правото си е да не ми отговаря, но съм изключително скандализирана, че беше наречена „баба”. Искам да знам от колко години нататък жените са баби, за да се определя и аз, не нещо друго.

Нямам 35 Wink

# 62
  • Мнения: 26
Ако ме питаш мен ,следвай чувствата си ,пък квото стане, ако наистина го харесваш толкова пробвай разбирасе, според мен чуждо мнение ти е излишно....

# 63
  • Мнения: 2 478
Здравейте! Момиче на 20 години съм и се влюбих в мъж, който е с 20 години по-голям от мен(разведен). Не съм от момичетата, който гледат пари, коли и прочие, а просто се влюбих силно в този мъж и не мога да не мисля за него дори секунда. Той отвърна на чувствата ми, но не знам какво да правя и как да постъпя заради много голямата разлика в годините помежду ни.. бих искала да ми дадете съвет как да постъпя? 😣
Трябва да е някакво изключение този 40 годишен, а такива почти няма.
Вариант две е, да сте богати и известни - ама не сте Катрин Зита Джоунс и Майкъл Дъглас, на който дълголетието му е гарантирано, баща му Кърк е на над 100 вече. Mr. Green
Остави приказките за парите, наивна си още много, и само така си мислиш. Wink
20 г. за мен е прекалено. Нормална разлика е, ако жената е по-малка 5-10 г. Повече не.
Ако жената е по-голяма, 3-5 г. не са проблем, стига да искат едно и също от живота, относно възможностите и времето, възрастта за деца.
Имам едни познати, жената е 9 г. по-голяма, тя на 38, той на 29-30. Взела го 20 годишен, нямат още деца. Свежа е още, има хубава кожа, приятно наляла е, нормално телосложение, не е слаба, не е дебела или нещо. Странното при тях е, че той се е запуснал и вече има шкембак, ама щом ги устройва, нищо, че тя му мрънка. Ама минава време и хората не гледат това, добре им е във връзката, нищо, че не изглеждат така, както са се "взели". Wink
Преди години и аз имах една кака, интересното беше, че аз я отраквах, и беше някакво изключение. Невероятна беше, кралица на 34-37, в перфектна форма, не пушеше, тренираше вкъщи, хранеше се здравословно без крайности, но знаех, че няма да е майка на децата ми, бях много млад.

Не съм чел кой какво ти е писал, но има над какво да се замислиш. И за Бога хипер малка/млада си все още за "връзки и обвързвания". Вече към 24-26 може да почнеш да се ослушваш и да завърташ в социалния си кръг 3-5 момчета, от които да избереш, ама като ги знам какви са олигофренчета, няма да ти е лесно и все по батковци ще залиташ.  Satisfied Wink fadein

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 03:10 от FragranceFanatic

# 64
  • Мнения: 661
Погледни практично на нещата..Имате 20 години разлика,ментално и емоционално. Не знам, какво очакваш от този мъж,но той не иска нищо повече от секс..Ако и ти не искаш нищо повече - окей .. Дерзай..И имам един страничен въпрос..Какви са отношенията с баща ти?

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 06:17 от Мария Тодорова 605565

# 65
  • Мнения: 2 478
Мария, това снимка от бала ли е, или вадена на първата лична карта, или така си изглеждаш и сега, ако въобще си ти това от профилната ти смимка?
Нормално е да сме практични на годините, на които сме, ама на 20 годишните, не можеш да го обясниш това. Трябва да си извървят пътя. Wink

# 66
  • Мнения: 311
За протокола , ако връзката с бащата винаги я е имало, тогава какво означава ? Баща ми винаги е бил до мен, близки сме , споделям с него , колкото и с майка ми. Може би тогава и двете ситуации са с един и същи резултат. Липса на баща - търсиш сигурност . Няма липса , но винаги е имало бащина фигура - отговорност, подкрепа, мъж , който се грижи за семейството- и тоест пак същото търсиш.
Аз бях на 23 , мъжът ми на 38

# 67
  • Мнения: 9
Погледни практично на нещата..Имате 20 години разлика,ментално и емоционално. Не знам, какво очакваш от този мъж,но той не иска нищо повече от секс..Ако и ти не искаш нищо повече - окей .. Дерзай..И имам един страничен въпрос..Какви са отношенията с баща ти?


От авторката: С баща ми сме били винаги в повече от перфектни отношения и с когото и да съм би ме подкрепил все пак аз съм си го избрала и никой не може да контролира чувствата ми към даден човек дали ще е към него 20 години по-голям от мен или ще е към друг. Никой не може да казва дали някой е само за секса или не, а пък годините не са фактор за това, че иска просто секс, защото може и да е само 5 години примерно по-голям от мен, а да е заради секса с мен.. така, че мисля отговорите, който са, че е с мен само заради секса са излишни все пак не познавате човека Stuck Out Tongue Winking Eye  На останалите много ви благодаря за мнението и съветите ви! ❤

# 68
  • Мнения: 5 563
Прочетох само едно-две мнения преди мен и реших да споделя моя "опит". С мъжа ми имаме 16години разлика в негова полза, имаме дете. Когато се запознахме и двамата бяхме сами, а не разведени или във връзки, без деца. Човек със серозна професия, интелигентен, възпитан, добър, грижовен. Аз също съм с професия, не съм търсила материалното.  Аз го виждам така: покрай него аз се чувствам по-амбицирана, по-спокойна, по-съсредоточена и по-смирена. Чувствам се добре, обичана и уважавана. Него го виждам по- щастлив, по-поддържан, по-весел, по-мил, по-грижовен спорямо мен и сина ни. Да, годините минават, но не усещам нещо да се е променило, освен ние самите визуално, и то не кой знае колко много, и двамата се поддържаме, стараем се да изглеждаме добре. Не сме се запуснали, тренираме и двамата, излизаме си. Не усещам разликата в нашите отношения, разбираме се, без скандали, изслушваме се, никой не се налага над другия. Мога да кажа, че и всичко става по-хубаво всяка изминала година, ставаме по-зрели, по-улегнали, все по-сплотени. Дори и преди да станем семейство, в периода, в който само се срещахме си личеше, че държи на мен, също толкова, колкото аз на него. Всичко се случи напълно естествено.
П.П. С баща ми сме в идеални отношения, не търсете липсата на баща. Няма строго писано правило колко трябва да е разликата в една двойка. Важно е отношението.

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 12:02 от Autumn magic*

# 69
  • Мнения: 2 478
Чудесно, Autumn. Hands Thumbsup
Дай Боже всеки му.
Най-после едно свежо, положително мнение. Wink
Останете си все така.

Мария, щом си щастлива, и нямаш място за съмнения и притеснения, дерзай, няма лошо, нямаш нужда от съвети и мнения за сверяване на часовник от форум с непознати. Wink

# 70
  • Мнения: 3 186
Скрит текст:
Усмивка, скандализирай се. Беше изключително нагло да ми се обяснява, че не можело да не се заглеждам по 40-годишни.

# 71
  • Мнения: 6 148
И аз не разбрах сега избраника има ли деца или не?

# 72
  • Мнения: 9
И аз не разбрах сега избраника има ли деца или не?

От авторката: Разведен е и няма деца!

# 73
  • Мнения: 2 857
За авторката :  Щом не приемаш съвети, а само потупване по рамото, чудесно - имаш го.
Достатъчно положителни примери прочете, надяваме се и при теб да се развие всичко толкова чудесно.
Край на съобщението.

# 74
  • Мнения: 661
Погледни практично на нещата..Имате 20 години разлика,ментално и емоционално. Не знам, какво очакваш от този мъж,но той не иска нищо повече от секс..Ако и ти не искаш нищо повече - окей .. Дерзай..И имам един страничен въпрос..Какви са отношенията с баща ти?


От авторката: С баща ми сме били винаги в повече от перфектни отношения и с когото и да съм би ме подкрепил все пак аз съм си го избрала и никой не може да контролира чувствата ми към даден човек дали ще е към него 20 години по-голям от мен или ще е към друг. Никой не може да казва дали някой е само за секса или не, а пък годините не са фактор за това, че иска просто секс, защото може и да е само 5 години примерно по-голям от мен, а да е заради секса с мен.. така, че мисля отговорите, който са, че е с мен само заради секса са излишни все пак не познавате човека Stuck Out Tongue Winking Eye  На останалите много ви благодаря за мнението и съветите ви! ❤
Хайде малко по сериозно,ако обичаш....40 годишен с 20 годишна..ЛюбоФ да я опишеш !?!? Ти сериозно ли, си мислиш че не е само секс...Какво друго намира в теб, според теб?! И остави секса..Тук говорим за хипотетична връзка..Примерно, когато излезете с негови приятели ти как ще се чувстваш, или той в твоята компания? Ще се разминете в един момент..И ми е много интересно,какво си говориш с него,какви са ви темите на разговор?
Все пак, да не съм напълно груба, ще вметна че нещата са относителни.Ако имате сходни виждания за живота, сходни ценности,характери , може и да се получи ..Но съм,  скептично настроена..Все пак, успех !

Общи условия

Активация на акаунт