Голяма разлика в годините..

  • 20 213
  • 498
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 376
Аз по принцип или харесвам един мъж в диапазона 20 - 40, или не. Годините не са от такова значение.
В моя случай не бях влюбена, беше забавление, и не бях толкова млада - 28. Просто не случих на човек - беше си стар от млад, пък и с други пороци, опита се да ме "сбабичосва" и да ми вменява чувство за вина - само той щял да ме обича в тоя живот, как съм щяла да го съсипя ако го оставя (жив и здрав си е вече няколко години). Наговори куп глупости и лъжи за мен от злоба, "сватоса ме" с половината мъже и т.н. Когато започнахме някаква връзка право в очи му казах, че не е сериозно, че не искам бракове и деца, но той до последно си мислеше, че ще ми промени мнението. Е, не успя. Още ми "дрънка кокалите" и ми говори глупости отвреме-навреме, по-озлобен човек не бях виждала. Не ме обича, просто го е яд, че е изпуснал "младо гадже". Предполагам масово дъртите ергени са така. Иначе, винаги съм ходила или с връстници, или с по-малки от мен, нямам нито daddy issues, нито афинитет към зрели мъже, просто "трупах опит" така да го наречем. Сега толкова възрастен не бих избрала, защото не мисля да спирам секса или да хукна по любовници на 40. Честно.

# 91
  • Мнения: 553
Има един много добър виц по темата на момичето Simple Smile
Засега ще го спестя на аудиторията Simple Smile

# 92
  • Мнения: X
Бях в ранните си 20, когато се запознах с БНД, който тогава гонеше 40. Играч, който съзнаваше, че съм младо и наивно момиче и все още вярва, че всичко, което лети се яде. Завъртя ми главата и след по-малко от година заживяхме заедно. Почна да натиска за дете и аз забременях. Аз също го поисках, много си обичам детето. Но след раждането почнах да проглеждам по малко как не му пука особено, просто е искал да върже жена вкъщи. С негови наборки сигурно по-трудно е щяло да стане. Изкарахме няколко години така, като дори в продължение на няколко години аз издържах семейството финансово. Все пак се отървах от чувството на вина, че оставям детето си без баща вкъщи и си тръгнах. Имала съм някакви daddy issues, но възрастовата разлика е била основен фактор да ме води за носа или по-точно моята наивност към онзи момент.
Към авторката: недей да забременяваш от този човек. Ако искаш повесели се, но не се хвърляй във връзка дори да натиска.

# 93
  • Мнения: 31 647
Има един много добър виц по темата на момичето Simple Smile
Засега ще го спестя на аудиторията Simple Smile

Скрит текст:
Млада жена задава въпрос:
- Имам връзка с много възрастен мъж. Какво трябва да знам?
- Пенсиите се взимат на седмо число.

Този ли е?  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 3 186
Скрит текст:
Просто не случих на човек - беше си стар от млад, пък и с други пороци, опита се да ме "сбабичосва" и да ми вменява чувство за вина - само той щял да ме обича в тоя живот, как съм щяла да го съсипя ако го оставя (жив и здрав си е вече няколко години). Наговори куп глупости и лъжи за мен от злоба, "сватоса ме" с половината мъже и т.н. Когато започнахме някаква връзка право в очи му казах, че не е сериозно, че не искам бракове и деца, но той до последно си мислеше, че ще ми промени мнението. Е, не успя. Още ми "дрънка кокалите" и ми говори глупости отвреме-навреме, по-озлобен човек не бях виждала. Не ме обича, просто го е яд, че е изпуснал "младо гадже".

Все едно аз съм го писала. Много горчив опит. "Твоят" на колко беше?

# 95
  • Мнения: 1 376
Скрит текст:
Просто не случих на човек - беше си стар от млад, пък и с други пороци, опита се да ме "сбабичосва" и да ми вменява чувство за вина - само той щял да ме обича в тоя живот, как съм щяла да го съсипя ако го оставя (жив и здрав си е вече няколко години). Наговори куп глупости и лъжи за мен от злоба, "сватоса ме" с половината мъже и т.н. Когато започнахме някаква връзка право в очи му казах, че не е сериозно, че не искам бракове и деца, но той до последно си мислеше, че ще ми промени мнението. Е, не успя. Още ми "дрънка кокалите" и ми говори глупости отвреме-навреме, по-озлобен човек не бях виждала. Не ме обича, просто го е яд, че е изпуснал "младо гадже".

Все едно аз съм го писала. Много горчив опит. "Твоят" на колко беше?
47, не е бил женен никога. Разбрах защо.
Както и да е, измъкнах се рано.

# 96
  • Мнения: 19 837
Гледай си живота, човека и недей да пускаш теми в бг-мама.
Щом пускаш, значи не си уверена в чувствата и мислите си към този човек. А това не е добре.
Ако имаш някакви колебания, то значи не си готова за тази връзка. Ако я искаш съзнателно, грам няма да ти пука кой какво ще каже, напише, ще помисли.
Личният ни житейски опит няма право никой друг да отсъжда.
Така че помисли какво искаш ТИ и действай.

# 97
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Не се притеснявай толкова от разликата ви. Данък обществено мнение не дължиш на никой. Просто имай едно наум, че мъжете след 45 започват да имат проблеми със ..самолета.
Живея и работя в Испания и тук жените ме уверяват, че мъжете нямат проблеми със секса чак до 90 години.

# 98
  • София
  • Мнения: 17 591

Начеши си крастата, внимавай с презервативите, постарай се да не влагаш много време в тази безнадеждна кауза.

# 99
  • Мнения: X
Неслучайно има десетки филми, където някаква 20 годишна жена отива на ваканация в Париж или Рим и се влюбва в някакъв 45 годишен прелъстител, който е успешен режисьор, художник, моделиер или нещо от сорта, който прави престоя й незабравим.
В киносалона мога да усетя миризмата на ексцесивна вагинална секреция от тинейджърките.
Нали това е важно за жените - тръпка да има.

# 100
  • Мнения: X
А за мъжете не е важно да има тръпка?
В тия връзки от типа "дърт козел млада върба лющеше" обикновено активната страна е козелът.

# 101
  • Мнения: 3 186
Гнусен си.

# 102
  • Мнения: X
А за мъжете не е важно да има тръпка?
В тия връзки от типа "дърт козел млада върба лющеше" обикновено активната страна е козелът.

Е, забелязал съм, че повечето жени стискат от гордост и изчакват мъжът да е активната страна. Като цяло готованки, дори наскоро посредничих на една лудо влюбена нашенка (много химия и тръпка имало според нея) да се запознае с едно американо, щото видиш ли, не било редно тя да прави първата стъпка. Той пък така учтиво я отряза (имал приятелка отвъд Океана), че ми направи вечерта, а аз ударих няколко питиета за негова сметка докато си говорехме тримата за живота. Bowtie

При мъжете според мен тръпката не е такъв първостепенен фактор.

# 103
  • Мнения: X
А за мъжете не е важно да има тръпка?
В тия връзки от типа "дърт козел млада върба лющеше" обикновено активната страна е козелът.

Е, забелязал съм, че повечето жени стискат от гордост и изчакват мъжът да е активната страна.
Не е точно гордост, ами е едно такова остатъчно патриархално мислене, че ако жената е активна, значи е к@ва. Това мислене не са си го измислили жените, нито пък го поддържат доброволно. Самите мъже не очакват жените "да си го търсят" сами. Много мъже не уважават такива жени и с готовност им се навиват за секс, но не и за нещо повече. Затова повечето жени имат задръжки на тази тема. Поне тези на възраст над 25 години. Сегашните нямат тези скрупули.

# 104
  • Мнения: 18 298
Сложих лайкче, защото Братан е посредничил. „Сватята” (по Гал) хареса това. Relaxed

Общи условия

Активация на акаунт