Образователен Говорилник - release 3

  • 14 612
  • 750
  •   1
Отговори
# 180
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 313
Айде де Simple Smile
Аз пък нямам тераса Simple Smile
Докато се накумя и все други са инвестиционните стъпки Simple Smile та ние си живеем в ергенското ми жилище Wink
За сметка на офиса...
та много ви се радвам на терасите - моята е хоум офис отдавна. За страничния ни бизнес. Уж за малко, то си остана.

# 181
  • София
  • Мнения: 7 277
Айде де Simple Smile
Аз пък нямам тераса Simple Smile
Докато се накумя и все други са инвестиционните стъпки Simple Smile та ние си живеем в ергенското ми жилище Wink
За сметка на офиса...
та много ви се радвам на терасите - моята е хоум офис отдавна. За страничния ни бизнес. Уж за малко, то си остана.
Нищо, Лейка. Щракни един фотос с яйцата Grinning И ние до преди 6 месеца нямахме тераски, не е драма.

# 182
  • Мнения: 6 323
Е, Аш, не е честно, и ти си махна терасата.

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 17:21 от Татко Мецан

# 183
  • София
  • Мнения: 7 277
Мецуний, в твоя чест - снимка от другата ми тераса. В далечината се вижда любимото училище Joy

Махнах я ....

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 16:15 от Аш

# 184
  • София
  • Мнения: 1 754
Ехаа, чудни са ви! Мецане, наздраве!

# 185
  • Мнения: 6 323
Всички си изтрихте снимките, трия и аз.

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 17:20 от Татко Мецан

# 186
  • софия
  • Мнения: 4 999
нямаше ме, затова. Писах пак на фронта Laughing

Напълните ми душата с тия снимки.
трябва да снимам. отивам.

доп: Мецане от бързане да дам знак, че ме е нямало, не успях да ти кажа, че се възхитих на цветята. Всеки, който умее да се грижи за цветя за мен е Бог. Аз всяка пролет се надъхвам и .....срам ме е да кажа, ама мъжа ми обявява рундове. Вече се научиха приятелите ми да не правят тази грешка, ама едно време често ми подарявах цвете в саксия.... И след време мъжа ми отмерваше - баааааааам първи рунд за Амели Simple Smile

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 16:33 от Амели

# 187
  • Мнения: 6 323
нямаше ме, затова. Писах пак на фронта Laughing


И си написала пост, от който просто ми хвръкна шапката, наистина. Прочетете го, хора, струва си.

Ама хайде давай снимките де.

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 17:01 от Татко Мецан

# 188
  • софия
  • Мнения: 4 999
дръж шапката, че сега като дойде гвардията и всички ни ще отвее Laughing

П.С благодаря, Мецане!

# 189
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 313
Е тук нали е позволено? Dreaming fly пък пита дали да ескалира модераторския проблем Wink
Незнам какво стана, но гледам че в темата за ЧУ пишат само хора с деца в ДУ - Уоруик и Нико Simple Smile

# 190
  • София
  • Мнения: 1 754
Прочетох го хубавия проникновен пост на Амели.Но не знам там дали и кой ще я оцени. Иначе не се сещам за нещо дет дося да не съм била съгласна с Амели. Може би, само в твърде благородното й описание на министерството ( таз гнилоч от умствена проказа...), ама да кажем, че има предвид министерството по принцип Simple Smile)) Ееех, Амели, добре начи, че го пихме онова предкарантинно кафе да не ми е чак толко мъчно. Отся си мечтая как ще ви поканя на двора на по бело, само таз гняс да зачезне...
Аве, Нот липсва. Дали да не го дръпнем за крачола или той знае, че си се лигондрим тук, ъм?

# 191
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 313
Да му пратим ЛС?

# 192
  • Мнения: 6 323
Може и да не знае, поканете го, че сте дами, на вас повече ще отива.

# 193
  • софия
  • Мнения: 4 999
Понеже обещах да се изложа качествено
трия Simple Smile

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 17:11 от Амели

# 194
  • София
  • Мнения: 1 754
Може и да не знае, поканете го, че сте дами, на вас повече ще отива.
Ич не съм дама, ма го поканих. 😆

Общи условия

Активация на акаунт