Искам да кажа ... (165) през декември 2019

  • 63 257
  • 1 449
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 3 706
Буболина, дано намериш адекватно решение на проблема и се излекуваш без последици! И потърси второ мнение за такъв важен въпрос! Стискам палци!

# 406
  • Мнения: 667
Добро утро!

Буболина, дано проблемът се окаже безобиден и лесно лечим! И аз смятам, че трябва да потърсиш и второ мнение.

На Мони и всички други, оплакващи се от болести, пожелавам скорошно подобрение.

# 407
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 683
Ще видим какво ще покаже контролата и ако се налага лечение или  интервенция,ще търся второ мнение.

# 408
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Бубе, дано всичко се нареди по най-добрия начин и не се налагат никакви интервенции.

Покрай милион задачки и грижи, изобщо нямам време да си обърна внимание. Ще си кютам така, докато не ме събори нещо/някой.

# 409
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Здравейте, дами!

Бързо да се разрешат здравните неволи!
И моя мъж, ту ръка го боли (не може да я вдигне), ту крак.... старост-нерадост Joy Направи един месец с едни хапчета за кръвно, свърши ги, за сега го държи нормално (130-140 на 80), ама трябва да се накани да отиде на преглед... поне така беше планирано.

Фонс, браво на девойката!

Днес племеницата ми става на 17!

Хубав да е денят ви!

# 410
  • Мнения: 6 290
Бубе,дано е безобиден и лесно решим  проблема!Обаче не зная кое е по-зле-да те обикаля ММ,или да не е особено заинтересован 🙄.
Като отидеш там,гаранция ще те подхване еуфорията-аромата на греяните вина,коминчета,бретцели,украсите,светлините...И да си вземете от чашите,за спомен 😁.
Веси, честита да е племенницата ти!

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 11:21 от Ренко

# 411
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 683
Благодаря, Ренко!
На теб, все сърце ти желая, всичко да е наред! Praynig
Надявам се да се заразя с коледно настроение и всичко да е наред! Ще опитам от всичко, което се предлага. Нали за това отивам. Да се порадвам и да опитам!
Поведението на ММ е хем мило, хем досадно.  Heart Eyes

# 412
  • Мнения: 39 317
Добро утро! Опааа, добър ден!
Буб, сега прочетох онова, което си изтрила преди малко.... Силно се надявам на добра развръзка. Според мен няма начин да не е от настинката. Ти я караш доста здравословно(хранене и спорт, е ученето не е в тази категория, ама...), и аз залагам на последствие от вируса. Много са гадни. Забавлявай се във Виена, наслади се на компанията, мястото, питиетата и, естествено храната!
Тут, Мони ме е изпреварила, но и аз залагам на увреден нерв. Дано да е това и изпишат някоя физиотерапия с нагревки, масажи, и разкрасителни манипулации.
Мони, да оздравявате!
Днес купих поредните мини подаръци за децата. Опаковани са и чакам да се приберат от училище, за да ги дразня.
Селесте, вчера моите чавета получиха армагани от Америка. Не знам с какво ги бъкат тия шоколади, ама е факт, че малко хапнаха, а цял ден в еуфория и домашните се писаха бааааавно, дъъъълго и мъчително за мен. Щерката дори плака, а съм сигурна и че не е учила.
Вчера сте давали отчет с манджите- пилешка супа и печени гърди при нас.
Али, в крайна сметка не разбрах- на по- висока позиция ли си, на по- висока заплата или нещо друго в новата фирма.
Лина, как си след тежките емоции?

# 413
  • Мнения: 14 301
Веси, честита да е племенкицата ти!

Маре,  и двете 😊

Тук е слънчево и приятно, седнах да хапна на една пейка.  Друго си е да работиш в цивилизацията 😁

# 414
  • Мнения: 39 317
Веси, забравих да честитя племенницата! Да е здрава и успешна.
Днес празнува и щерката на моя приятелка. Пожелах ѝ лек пубертет.
Али, радвам се за теб!

# 415
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 775
Веси, честита да е племенницата ти.
Бубка, много често хормоналните изменения, вървят ръка за ръка със сърдечните. Преминавам през това, знам колко е стресиращо.
От близо седмица смя с едно апаратче, което регулира нивото на въздух, което поемам. Представлява две отливки на челюстите, свързани с ластици. При нормален отвор 4мм, моят е слязъл на 1,7 с много наместване на челюстта. От там ще корегирам е сатурация та и се надавам всичко да си дойде на место.
Веси 140 на 80 си е с висока Горна граница

# 416
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
Честити да са имащите повод!

Бубе, сигурна съм, че не е нещо сериозно. Гуш! Наслади се на ваканцията!

Тути ли беше с болките от зъбчо... Бързо да ти минава!

Болните да оздравяват!

# 417
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 683
И аз забравих да честитя. Честита да а е , Веси. Здрава и щастлива.

Благодаря ви , момичета! Голямо опора сте, знаете си го, нали?

Тит, много сериозно се стреснах. Силно се надявам и двете да намерим решение и да се оправим!  Praynig

# 418
  • Мнения: 39 317
Титина, стресна ме! Дано бързо нормализираш размерите. Кои хормони водят до това? И какъв лекар го установява? Приятелката ми забелязва високо кръвно и не иска лекари. Примирила се е, че е наследствено.

# 419
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 775
Мари, когато навлизаш в менопаузата в организма ти бушуват бури. Аз имах същият проблем като тимейджър. Сега се повтаря. В дните, в които трябва да съм в уволация, кръвното ми достига неподозирани величини. И двата пъти изследваха всичко, причина няма. А като видя, че се вдига изпадам в паника.
Сега правя разни упражнения за сваляне на кръвното, пия разни добавки, шината и започнах намаляване на лекарствата за кръвно. Целта е да ги махна съвсем, иначе бете блокерите ще ме убият.

Общи условия

Активация на акаунт