Пари или оргазми

  • 13 709
  • 478
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
От известно време ме мъчи един въпрос и искам да чуя мнението на дамите.
Ако можете да избирате, с кой мъж бихте искали да бъдете - с оня, който има дебел портфейл или оня, който ви дарява с няколко оргазма на среща... ?...
😁🏋🏋🏋
,,Не ми трябват милионите ти, както казваше една приятелка - искам си оргазмите.. "
😉

# 1
  • София
  • Мнения: 28 116
С третия.

# 2
  • Мнения: 31 380
Не може ли и двете?  tooth
Иначе няма как да съм с някой, ако не го харесвам.
Случвало ми се е. Богат, прилично изглеждащ, мил, внимателен. Все ми купуваше някакви неща дето не съм ги искала, все на срещи ме канеше. Само три пъти излязох с него. На третия прекратих.
Ами просто не изпитвах нищо към него.

# 3
  • Мнения: 1 376
Оргазми мога и сама, по-добре от всеки един мъж. Пари също изкарвам колко да имам за някой парцал и бира...
Та по тая логика дали въобще ми трябва мъж само да ми мрънка и изисква? Имам котка за тая цел.
Виж, партньор е друго, но това е прекалено сложно понятие в това общество, неразбрано и от двата пола.

# 4
  • София
  • Мнения: 28 116
Оргазми мога и сама, по-добре от всеки един мъж. Пари също изкарвам колко да имам за някой парцал и бира...
Та по тая логика дали въобще ми трябва мъж само да ми мрънка и изисква? Имам котка за тая цел.
Виж, партньор е друго, но това е прекалено сложно понятие в това общество, неразбрано и от двата пола.
Точно същото си мислех, когато прочетох терзанията на автора.
Затова написах третия – партньор.

# 5
  • Мнения: 46 438
На подобен въпрос може да ти отговори само някое момиче в края на тийн годините. Порасналите вече (и мъже, и жени) не могат, защото са наясно, че връзките не се градят на базата само на 1 фактор.

Какво значение имат парите, ако си влюбен в друг, ако си жертва на насилие, ако нямаш свобода и т.н.
Какво значение има, че получаваш оргазми всеки път, ако нищо друго не те свързва с този човек, няма какво да си кажете, лежи на твой гръб или не можеш да разчиташ за нищо на него? На никой не му е златен, спокойно може да се намери такъв, с когото да си пасват и в секса, и в живота.

# 6
  • Мнения: 16
Мили дами, не са по темата отговорите ви.
Simple Smile
Просто си представете ситуацията. Трябва да избирате между мъж, с който нямате оргазъм, ама е богат и такъв с който се спуквате от кеф но няма такива възможности. ,😋

# 7
  • София
  • Мнения: 28 116
Няма такава ситуация.

# 8
  • Мнения: 46 438
Това е като да те питам коя ще избереш Петя или Ива? Естествено, че няма как да избереш, без да знаеш кой стои зад този един единствен белег.

# 9
  • Мнения: 1 376
Това е все едно да питам в мъжки форум "Перфектната домакиня или оная с доброто фелацио". Какви ли отговори ще получа?

# 10
  • Мнения: 31 380
Как какви отговори.
Ще искат перфектна домакиня, правеща добро фелацио  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 28 116
Как какви отговори.
Ще искат перфектна домакиня, правеща добро фелацио  Laughing
Аха. Третата Joy

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Много сте лоши. Simple Smile

Ето, аз съм добра душа̀ и ще попълня Пепиния лексикон: "Пари".

Пепинце, надявам се, че те зарадвах. bowuu

# 13
  • Мнения: 6 444
Много сте лоши. Simple Smile

Ето, аз съм добра душа̀ и ще попълня Пепиния лексикон: "Пари".

Пепинце, надявам се, че те зарадвах. bowuu
Пък ти.... самата добротА..Joy. Не така с лошо, де...
Лексикони от шести клас не попълвам и няма.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Парите не предизвикват оргазъм . Апатията също .Изпитано . Мъжът трябва да има качества .Обичаш ли , всеки жест , строфа , поглед предизвикват еуфория и вид оргазъм.

Общи условия

Активация на акаунт