Пари или оргазми

  • 13 782
  • 478
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 При търговията стоката обикновено се продава след заплащането на парите.

# 466
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Не визирах търговия с плът а женски шопинг.Grinning Аз се чувствам като уволнен счетоводител .

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 Аз се чудя защо въпросът е поставен така, че да се избира само едно от двете неща. При правилен подход, и двете са хубави и постижими заедно. Simple Smile

# 468
  • Мнения: 18 299
Пирончо, Братан има някакви бляскави идеи за теми, но засега няма време или се чуди дали да ги пусне... Кооперирайте се да сътворите нещо... Sunglasses Smiley

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Пирончо, Братан има някакви бляскави идеи за теми, но засега няма време или се чуди дали да ги пусне... Кооперирайте се да сътворите нещо... Sunglasses Smiley
Е, не ме надценявай чак толкова. Simple Smile Бива ме за твърде малко неща в този живот. Smiley

# 470
  • Мнения: 3 689
Игриви крачета, ти безработен ли си? Напоследък твоите мнения във форума са точно толкова, колкото на всичките бгмами.

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Игриви крачета, ти безработен ли си? Напоследък твоите мнения във форума са точно толкова, колкото на всичките бгмами.
Защо пък трябва да правиш връзка с майките, питайки за моята предполагаема безработност? Аз познавам няколко майки, които работят от вкъщи, за да са децата им пред погледа им в това време: проектират, пишат статии, рисуват, превеждат, правят реклами, проучвания, интернет страници и т.н.. Аз пък пиша тук в почивките между работата (споменавал съм го няколко пъти в други теми). Smiley

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 14:11 от Игриви крачета

# 472
  • Мнения: X
Пирончо, Братан има някакви бляскави идеи за теми, но засега няма време или се чуди дали да ги пусне... Кооперирайте се да сътворите нещо... Sunglasses Smiley

Благотворителен публичен търг за интимна среща с Пирончо.
Хем пари, хем оргазми, хем ще помогнем на болно дете. От Пирончо се очаква само да е добра компания и жребец в леглото.

# 473
  • Мнения: 18 299
И ако ядосана от мненията му потребителка приложи садистични техники? Worried

# 474
  • Мнения: 3 689
И ако ядосана от мненията му потребителка приложи садистични техники? Worried
Това е много вероятно, защото повечето потребителки не харесват Пирончо. Меко казано.

# 475
  • Мнения: 1 770
Ако имаш истински Човек до себе си, парите и оргазмите вървят ръка за ръка.

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Пирончо, Братан има някакви бляскави идеи за теми, но засега няма време или се чуди дали да ги пусне... Кооперирайте се да сътворите нещо... Sunglasses Smiley

Благотворителен публичен търг за интимна среща с Пирончо.
Хем пари, хем оргазми, хем ще помогнем на болно дете. От Пирончо се очаква само да е добра компания и жребец в леглото.
Няма ги вече онези маратони от по 6 часа като допреди 8-9 години. Сега я откарам само 2 часа, я не... Scream

# 477
  • Мнения: 3 727
Е, то цената не е ли на час?

# 478
  • Мнения: 107
От зависи ние жените понякога сме много лекомислени

Общи условия

Активация на акаунт