Пари или оргазми

  • 13 803
  • 478
  •   1
Отговори
# 420
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Че, то, месечен доход от 5000, разпределен между няколко човека, трудно стига и за пици от "Domino's" + "KFC", ако ще поръчваш редовно. Джънкът в България струва горе-долу, колкото нормалната храна. Парадокс.

# 421
  • Мнения: 30 802
Факт. Но да кажем, че стридите не са точно семейна храна, а са точно за двойка гълъбчета, изискани такива.

Обаче тихо ся, че пак заговорихме за храни, да не дойде оня с бананите, да каже как на Маями Базел продали банан за 120К долара.

Даже се чудя дали Пирончо не го е продал тоя банан с тиксото...

# 422
  • Мнения: 3 186
Трябва и доза поколенчески натрупвания, както искаш го разбирай - и като пари, и изобщо да ти хрумне да ядеш стриди.

Ко казА? Баба ти все стриди е яла, да си повишава либидото!

# 423
  • Мнения: 30 802
Бабата на Богиня може да е яла. Тя да разправя, моите със сигурност не са. Стридите са си стриди, може да са мерило за стил, може да не са.

Относно еротичния им потенциал - ако ги видя, бих се сетила за скеча "мистър Бийн яде морски дарове" и ще ми мине мерака от хилеж.

# 424
  • Мнения: X
Сирена, нито трябва да си някакъв аристократ, нито да си богат, за да ядеш стриди. Аз където и да отида по Средиземноморието си хапвам всякакви морски дарове, защото тук са доста некачествени. Не се различават чак толкова съществено от другите рибни ястия (освен, че никога не ме наяждат).
Факт е, че 90% от българите не обичат риба и производни, затова и тук може би нямаме традиции и конкуренция в този сектор, иначе ако имаше сериозно търсене, ето ти Гърция, ето ти Хърватия, ето ти Турция - идват за един ден с камиона. 

Мощни афродизиаци за мен са яйцата, силно пикантната храна и киселките плодове. Морските дарове съвсем не би казал, поне от моя опит.

# 425
  • Варна
  • Мнения: 14 548
Да, някои " афродизиаци " и деликатеси са стандартна храна за местните . На тяхното мнение разчитам повече . Отделно морските дарове дават и специфична миризма на телесните течности. Някоя метреса може и да върне вечерята , независимо от артистизма и .Joy

# 426
  • Мнения: X
Виви, важно уточнение за рибните, което нарочно спестих Wink

Иначе шкембе чорба с люто, оцет чесън е афродизиака на местна почва Simple Smile

# 427
  • Мнения: 30 802
ОК, при цена 14.99 за 1 бройка трябва да си минимум заможен или много хлътнал. При 90-120 лв. за омар в Метро, 150 лева за стриди и над $300 за прилично шампанско - Братане, на далавера ще си с филибелийските елитни.

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Божке, колко заблуден съм бил досега да мисля, че оргазмът за жената ставал благодарение на мъжкия "колбас" и мъжкия език + ласки и готино отношение (е, при ограничен брой жени дори и само пачките докарват оргазъм), а то къде била истината - трябвало стриди да се нагъват... Scream Чудно защо съм виждал задъхани жени с изцъклени погледи и пръскащи като градински маркучи, без да има нужда от ядене на морски деликатеси...

# 429
  • София
  • Мнения: 35 208
Пироне, мен само с храна може да ме прилапат.
Сирено, стига де, ще свърша.

# 430
  • Мнения: X
ОК, при цена 14.99 за 1 бройка трябва да си минимум заможен или много хлътнал. При 90-120 лв. за омар в Метро, 150 лева за стриди и над $300 за прилично шампанско - Братане, на далавера ще си с филибелийските елитни.

Последно преди година и нещо хапвах стриди в Хърватия - една голяма порция беше 25 евра. В Испания пък октопод по галисиански излиза наполовина.
Омари в Щатите по бюфетите съм ги ял за 15 долара входа.
Шампанско не пия, но най-доброто вино, което съм опитвал, струва 9 евро.

Тия баровските изпълнения от Метро ги оставям на мъжо ти да те глези Simple Smile
Ако тази специална вечеря с тази хай-енд жена струва колкото 2 елитни компаньонки, предпочитам да се забавлявам групово Simple Smile

# 431
  • Мнения: 1 107
Siren, ша мъ прощаваш, ама си подранила с цяло, едно поколение за милениъл Simple Smile На годината ти на раждане повече и отива къден соц, така да кажа Simple Smile

Октопод на скара, мухлясало сирене и бяло вино могат да ме задържат във всяка стая, сигурна предпоставка за последващи удоволствия. Хлъзгави неща не понасям, живи - още по-малко.

Тирамису с бейлис и да се свършва с тая драма Simple Smile

# 432
  • София
  • Мнения: 35 208
Пирончев, цветущото обяснение на женския оргазъм ме навява на мисълта, че може да си техничар, но ти убягват редица дребни нещица.
Ще пораснеш, ще се научиш. Даваш чудесна заявка.
С Братан се съгласявам.

# 433
  • Мнения: 1 119
Подкрепям.. Бяло вино плюс плато сирена и плодове. Това е моят афродизиак.

# 434
  • Мнения: 30 802
Siren, ша мъ прощаваш, ама си подранила с цяло едно поколение за милениъл Simple Smile На годината ти на раждане повече и отива къден соц, така да кажа Simple Smile

Ранен милениъл съм според официалната категоризация: https://en.wikipedia.org/wiki/Millennials

Не само родените, а съзрелите с новото хилядолетие се броят.

Общи условия

Активация на акаунт