Пари или оргазми

  • 13 819
  • 478
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Толкова сте сладки. От мен да го знаете - оргазмите са най-хубави, когато наоколо има бутилка шампанско, стриди и задължително омари.
Мразя и трите.
Предпочитам пържоли, картофки и торта.
Никак не ми пречат на оргазмите.

Предполагам и бира?
Не, и бира мразя. Обичам сок. И Вивалди. Но не с цел оргазъм.

Божке, ако има по-отвратително от лигави стриди, сигурно е вонящ черен хайвер. Или блудкави трюфели/аспержи.

# 406
  • Мнения: 30 802
Farmhopping имат само речни раци и черноморски миди, майна. А относно гащИте - ние сме милениъли-хипстъри, би следвало да носим стартъп кикстартър бельо от меринос и сребърни нишки, дето не се пере по 2 седмици, но си комуникира със смартфона. Много секси!

# 407
  • Sofia
  • Мнения: 310
Толкова сте сладки. От мен да го знаете - оргазмите са най-хубави, когато наоколо има бутилка шампанско, стриди и задължително омари.

За стридите знам, че са абсолютен афродизиак. Води се изтънчена храна. Има ги в Черно море също. Смята се, че яденето на сурови стриди повишава сексуалния апетит и събужда еротичната фантазия. Аз не съм яла точно стриди, но миди харесвам.

# 408
  • Мнения: X
Ко речи?
Божкее, как съм изостанала с това мое ежедневно сменяне на бИльотУ....

Ако чакам либидото да ми се събуди от сурови миди....доста ще да съм го закъсала.

Миди - с големи уговорки.
Че са същинска попивна гъба за всякакви мръсотии във водата.
Предпочитам рапани - но готвенето им е специално, има си тънкости.

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 14 769
Цитат
Божкее, как съм изостанала с това мое ежедневно сменяне на бИльотУ....
Ти не си милениъл и хипстър и новите тенденции не ти отиват.
И аз не съм.

# 410
  • Мнения: 30 802
Аз съм мета-мета хипстър. Имам хипстърска персона за майтап. Ти ще видиш, като си сложа кафията, сипя си една крафт бира и тръгна да си развявам мериносовите гащи по фестивалите.

Иначе не знам набор 82 какво се води, според някои е късно GenX, според други - ранен милениъл.

# 411
  • София
  • Мнения: 35 297
Аз не съм хипстър, но пък нося хипстърки.
И Богинята е права. Хубавата храна и напитки ми докарват половин оргазъм.

# 412
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Само самоубийци могат да рискуват със стриди в бг. Нужно е да са фреш. С морски дарове рискувате незабравими нощи във WC.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 17:47 от Viviana91

# 413
  • Мнения: 12 473
Само самоубийци могат да рискуват със сгради в бг. Нужно е да са фреш. С морски дарове рискувате незабравими нощи във WC.

Хаха, в Тайланд в 5 зв хотел - също се натрових..))

Ма пак ги обичам и си ги хапвам с кеф.

# 414
  • Мнения: 30 802
Само самоубийци могат да рискуват със сгради в бг. Нужно е да са фреш. С морски дарове рискувате незабравими нощи във WC.

Аутокоректът ти е плебс, не разбира от стриди.

# 415
  • Мнения: X
И аз съм плебс: не обичам авокадо, а за разните му там чия и соя не искам да отварям дума.
Веднъж ядох телешко за 350 лв. килото. Ами не го различих много от онова от 17 лева.

# 416
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
Авокадо ям в промишлени количества, не само защото ми е вкусно, а защото е много полезно. Според мен пък, от един етап натам в живота си човек трябва да обръща голямо внимание на храните, които консумира, ако финансово може да си го позволи. И тук не вървим по линията "плебс" vs. "висша класа", а просто вземаме предвид чисто здравословните съображения. Нерядко супер полезните храни са и скъпи, за съжаление.

# 417
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Само самоубийци могат да рискуват със сгради в бг. Нужно е да са фреш. С морски дарове рискувате незабравими нощи във WC.

Аутокоректът ти е плебс, не разбира от стриди.
Хаха - да . Коригира стриди на сгради. И кокетна сграда може да тонизира либидото .
Siren , мисля ,че охлювите са по - добра алтернатива . Ваденето на рапани ми е вид фитнес, но  вкуса им не радва небцето .Хайвера - изобщо .

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 18:31 от Viviana91

# 418
  • Мнения: X
Хич не обичам като почнете да си ги мерите и някоя да даде назад 😁

Сирена, язък ти за елитарските 
темплейти и 5-те к на мъжа ти, ако налиташ на джънк. Кажи, че стридите ги ядеш с кафето сутрин, а с Моет къпеш децата.

# 419
  • Мнения: 30 802
Стридите не са храна за хора с 5К или каквото там си представяш, че взимаме. Трябва и доза поколенчески натрупвания, както искаш го разбирай - и като пари, и изобщо да ти хрумне да ядеш стриди. За стридите се обърни към Богинята, тя ги разбира, там е друга класа.

Освен това все пак трябва да отидеш до мястото, където ги вадят живи от морето. Докарани до БГ...не, мерси. Освен това не ща да ям хайванче, дето е филтрирало години наред същото моренце, в което се излива вода от Фукушима.

Общи условия

Активация на акаунт