🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 8 /Финал/

  • 33 656
  • 630
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 107
Това да не се превърне като оная прословута рокля в интернет, дето половината я виждат синя, а другата половина - златиста. За мен си е тъмна коса Grinning

# 91
  • София
  • Мнения: 4 885
Не знам кой се крие зад маските, но аз гласувах за Гарвана.

# 92
  • Мнения: 487
Гарвънът изпя любима моя песен по уникален начин - без да се напъва.
С този чист, ясен, детски, нежен глас от първия момент си казах, че е Крисия и не съм си променила мнението досега.
Когато говореше за себе си ми се стори също, че дикцията е нейната - произнася думите ясно и чисто.

Само малко ме обърква Жената на Годината. Може и да бъркам, но тази нежност в гласа ...

# 93
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Утре е финалът на „Маскираният певец” - „На кафе” (06.12.2019)

https://play.nova.bg/video/na-kafe/season-11/kafe-2019-12-06-7

# 94
  • Мнения: 422
Още първото предаване помислих, че Розата е Алекс Сърч. Някяк си по извивките на ханша я "познах". Нямам търпение да видя утре дали съм права.

# 95
  • Мнения: 1 380
Още първото предаване помислих, че Розата е Алекс Сърч. Някяк си по извивките на ханша я "познах". Нямам търпение да видя утре дали съм права.
Алекс Сърч с такъв глас, та това си е завършена певица !!
А и не показа ли точно Розата годежен пръстен?!

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 26 616
Не е Алекс,нито Сърч.,нито Раева...според мен не е и Жана,Роберта,Есил...дано има приятна и неочаквана  изненада довечера Sunglasses

# 97
  • Мнения: 626
Не е Алекс,нито Сърч.,нито Раева...според мен не е и Жана,Роберта,Есил...дано има приятна и неочаквана  изненада довечера Sunglasses

И според мен не е нито една от изброените.

# 98
  • Мнения: 10 451
Единствената причина, която ме кара да се съмнявам дали е Жана е, че уликите твърде много пасват на нея. И да са напаснати нарочно, за да ни карат точно да си мислим, че е Жана, както и аз вкл.
Гласувах тук за Гарванът, заради цялостно представяне. Харесвам Розата (независимо дали е Жана или не), но не всички нейни изпълнения ми допаднаха. Но очакванията ми са именно Розата да е победител.

# 99
  • España
  • Мнения: 1 310
Още в най-първия си пост в тема 1 писах,че моите фаворити са Розата и Гарванът и ,че ги искам на Финала и така и стана,така че съм доволна!!!
Заподозрени за Розата винаги са ми били Роберта и Жана е....и Милена евентуално ,но само ,ако е минала на скоростна кетоза 🤪!
И,както казах,за мен определящ критерий е пеенето и изборът на песни ! Но ...”очите”....на Жана са май....все пак ....и ,колкото и да не я харесвам в чисто човешки аспект , мнението си ще го запазя за себе си , като музикант и изпълнител е добра,не мога да го отрека!
Гарванът ми е най-мистериозният образ! Казвам предположение-Галя от Каризма,бе да имам сериозна аргументация !😉
Пчелата ми е много симпатична ,със сигурност е певица от по-новото поколение - залагам или на Маги Дж., или на Михаела Маринова ....

Много ще съм доволна ,ако има изненади довечера!!!!!
За догодина ,бих се радвала,ако има промени в ПАНЕЛА! Гала,колкото и близка да е с продуцентите,не и е мястото в забавно предаване! Според мен ,за там са нужни хора с интелект и чувство за хумор и без комплекси !

# 100
  • Мнения: 11 578
Не е Алекс,нито Сърч.,нито Раева...според мен не е и Жана,Роберта,Есил...дано има приятна и неочаквана  изненада довечера Sunglasses
А дано! На това се надявам и аз.

# 101
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 101
И аз много бих искала да бъда изненадана.

# 102
  • Мнения: 9 243
Оффф гола

# 103
  • Wonderland
  • Мнения: 692
Стилистите имам чувството, че се подиграват с Гала Joy

Любопитна съм кой се крие зад всички маски. Аз съм за Гарванът Hands Thumbsup

# 104
  • Мнения: 9 489
Тя Крема от години по приятелски се гаври с нея 🤗😆

Общи условия

Активация на акаунт