Февруарският рожден ден наближава, голям купон се очертава

  • 41 466
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 299
Новогодишен въпрос имам аз. С какво да размекна на малкия ушната кал. Четох за зехтин, но не смея да накапя нищо още и затова питам и вас.
А-Церумен купувах аз на моя син, по съвет на педиатър-хомеопат. Не си спомням точното име на продукта. Трябва да провериш. Но са дозички еднократни, които половината се капват в едното ухо, а другата половина в другото. Изчакваш минутка и разтъркваш, после обръщаш, за да изтече. Оставя обаче петна. Не му беше мнго приятно, но ушите бяха чисти като с магическа пръчка

# 211
  • Мнения: 3 997
Ч. Н. Г. Здраве за семействата ви желая🍀

Момичета тези който ползвате Молфикс или Пуфис, хубави ли са вътрешните ластици които придържат да не изтича материала? Ако може снимка,които ги ползва.
Ползвам на лидл всичко изпуска,взех на памперс една идея по добре,ластиците са по ячки. Но пак има пропуски,нощно време сменям по 1-2 но пак се опиква,и ми омръзна да го преобличам,всичко е мокро,чаршафи,слагам кърпи 😂 ужас. Размера му е точен 6ца,не е малък.

# 212
  • Мнения: X
6-ца не е ли голям? Колко килограма е?
Ние сме на 4-ка още.

# 213
  • Мнения: 3 997
6-ца не е ли голям? Колко килограма е?
Ние сме на 4-ка още.
Гони 15кг ако не ги е направил вече

# 214
  • Мнения: X
Според мен ви е голям размера. При повечето памперси 15 кг. се пада в 5-ти размер, а при някои е даже горната граница на 4-ката.

# 215
  • Мнения: 3 997
Според мен ви е голям размера. При повечето памперси 15 кг. се пада в 5-ти размер, а при някои е даже горната граница на 4-ката.
Бяхме на 5ца, стискат му и определено са му малки. А пропускането беше още по страшно

Ето тези ползвам и са си от 13кг ,така че сме в графата😄

# 216
  • Мнения: 6 202
Границите са ориентировъчни,важно е да не му стягат на крачетата или коремчето.Моят е с 5 гащи на LA,от половин година сигурно,никакво намерение нямам да ги сменям докато не минем на 6.Водят се 12-18 кг.Ако пие много вода или течности не мисля,че марката има значение.Просто го сменяш преди да пропусне и това е.Моят го сменям по 2-3 пъти нощем още от бебе и е свикнал и спи като талпа.Едно че 12 часа с един памперс е абсурд за мен и друго че като пие повече и си пишка стабилно и нощем.12,5 кг е.,но с пълни крачета и много малко беше с гащите им размер 4,които се водят 8-15 ,но са му тесни в крачетата и се отбелязваха още като беше 11 кг.

# 217
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Пробвай с гащи, моят ги ползва от както стана на 6м. Тези с лепките винаги ми пропускаха. В момента е с 5-ца през деня и 6-ца вечер и не се е налагало да го сменям през нощите. Изкарва 12 часа. Ползвам тези https://m.emag.bg/peleni-gashtichki-huggies-pants-mega-pack-4-bo … 439/pd/DK498VBBM/

# 218
  • Мнения: 3 997
gordi,как е при вас положението, че от всякъде ни заливат снимки в социалните мрежи  на бедстващите коали и кенгура, наистина ли е толкова трагично?

# 219
  • Мнения: 1 418
Това изображение го дадоха по новините днес. Насложени са всички зони с пожар от последния месец,  заснети от космоса.
https://www.snopes.com/fact-check/australia-fires-iss-image/
До сега толкова големи и тежки пожари, не е имало,  от това което чух.

# 220
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Да, за съжаление е трагично. Цели селища са опустошени, всеки ден загиват пожарникари доброволци. Хора, къщи, животни, всичко е засегнато. Върви кампания за набиране на средства и вече има събрани над 30 милиона от дарения само са седмица. Ние сме на другият край на Австралия и слава Богу при нас няма пожари.

# 221
  • Мнения: 16 871
Въпрос към майките на деца посещаващи/ли ясла.
Синът ми тръгна на ясла на 11 ноември,  ходи 6 дни и се разболя. Днес му беше първи ден след боледуането.  Бил е спокоен и решиха да го опитат да остане да спи. Не е спал, защото искал някоя от лелките постоянно при него. Така заспива вкъщи,  с присъствие на мама до кошарата или в нея. Дали ще свикне според вас? Защото не са го насилвали и в някакъв момент е станал и си е играл. Вкъщи задължително спи, нсеки ден, поне по час и половина, понякога и по 2.5ч.

# 222
  • София
  • Мнения: 2 666
Ще свикне, няма избор. За теб е по-трудно, защото не си там и нямаш представа какво се случва. По принцип ако много плачат или пречат на другите деца ги извеждат от спалното помещение.

Утре като го заведеш сестрата на смяна ще ти каже как ще продължите с адаптацията. Голямата рева в продължение на 2 месеца, защото тя мразеше и все още мрази да спи. Започна да заспива сама в яслата, но вкъщи не искаше и продължавах да я приспивам на ръце.

# 223
  • Мнения: 16 871
Аз съм доволна от госпожите, детето ходише с желание, днес също тръгна.
Надявам се да свикне, не ми се иска да си губи съня. Поне на яслата яде и седи на гърне, защото вкъщи нито яде, нито седи на гърне Joy

# 224
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
Ще свикне, не се притеснявай! Няма как груповата принадлежност да го подмине. Стои на гърне там, защото другите стоят, яде ( различно от хляба) защото другите ядат, така и ще спи.
Не го мисли толкова, той вече разбира какво и как да прави Simple Smile
Аз да ви кажа в събота бяхме на гости на едни приятели с близнаци. Но нали моя човек заспива рано и вече към 7 е каталясал и си търси одеалото само, та очаквах какво ще стане. Отиваме ние на гости. Децата тъкмо влизат в детската стая, аз отивам да си измия ръцете и.. ТРЯС! отивам да видя кой и как падна, и гледам моя човек тъкмо събира сила да изреве, а главата му в кръв. Сцепи си челото, и ходихме в бърза помощ да го лепят . Много кръв тече от главата, аз не предполагах че толкова кръв ще изтече Sad в общи линии си изкарах акъла за сетен път, а ММ отново реагира съвсем нормално. Явно затова сме половинки, за да се допълваме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт