Февруарският рожден ден наближава, голям купон се очертава

  • 41 459
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз на самия телефон или таблет не му давам да гледа и пипа. Обикновено ако му пусна клипче веднага излиза и влиза където не трябва или набира някой по телефона. Пускам ютуб по тв когато яде задължително има няколко късометражни филмчета който гледа,през друго време пускам песнички ако му е скучно.
Скуката развива креативността, та не пускам клипчета и не измислям игри вместо него като му е скучно

# 481
  • Мнения: 1 418
Да попитам колко са високи всшите момичета?

# 482
  • Мнения: 228
Да попитам колко са високи всшите момичета?
Не застава мирно да я премеря с точност, но 84-85 см.

# 483
  • Мнения: 228
Черпя с виртуална торта за моята рожденичка днес!

# 484
  • Мнения: 16 871
Честит рожден ден!

# 485
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Lili Ivanova честита рожденичка! Да е жива и здрава 🌸
И моето момче днес има рожден ден та и аз да ви почерпя 😊

# 486
  • Мнения: 16 871
Честит рожденник!

# 487
  • Мнения: 587
От къде купихте или смятате да купувате ранички за яслата?Иска ми се да му взема някаква по-интересна,но се се чудя от къде.Сещам се само за книжарници с по-голям асортимент

# 488
  • Мнения: 16 871
Аз взех от ибей. Много е хубава и му побира всичкия багаж. Схои в гардеробчето.

# 489
  • Мнения: X
От Лидл, но почти преди година беше. Сигурно пак пускат периодично.

# 490
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Аз взех от зара и му я присвоих, и без това нищо не разбира от мода още Simple Smile
Сега е без и не се чувства ощетен ни най малко.

# 491
  • Мнения: 1 406
На нас ни подариха твърди ранички калинки.  Не знам колко ще са удобни.  На мен ми е трудно да ги отварям засега.  Такива са -  https://obuvkibg.bg/detska-ranitsa-kalinka.html

Иначе аз им бях взела едни на deuter ( http://www.bg.multimarket.bg/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B … _brands%7Cblock_2).  Ползвам си ги като ходим по излети в планината да си носят нялоя дрешка и водата или другите им раници на Littlelife,  с които ги водя на разходка без количка. 
Определено обаче най-удобни са ми торбичките тип мешка -  имам няколко.  От родилното на Памперс и от разни сайтове за дрехи където съм поръчвала.

# 492
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
От вчера следобед малкия е с Мин. Температура 38.2 не е падала под тази стойност. Най вероятно е хванал варицела от яслата, днес го водих на преглед и е с чисти гърди, само гърлото е възпалено и носа тече с много бистър секрет. Според вас, ако наистина е варицела колко време ще го държи тази температура?

# 493
  • Мнения: 16 871
Утре ще му е трети ден с темп, защо не му направиш едно пкс и срп?

# 494
  • Мнения: 1 418
Да се похваля на 2г и няколко седмици вече сме в бебешки пубертет! Дано не трае цяла година....

Общи условия

Активация на акаунт