Пазаруване от НМ, тема 38, декември 2019

  • 38 449
  • 776
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 666
Момичета, някакви реални снимки на този бански някой да има? Помня , че дoста си го напоръчаха лятото.

# 766
  • Мнения: 364
Момичета , някой скоро да е правил нов мейл и да му работи кода за безплатна доставка?
След оная греда с четири неуспешни опита не ми се занимава, тогава пуснаха кода с 25 процента и поръчах нужното.
Сега ще се пробвам с палтото, откога го мисля. 😂

# 767
  • Пловдив
  • Мнения: 40 685
Да мъча ли да пусна нова тема или някой иска да ме изпревари...? Simple Smile

# 768
  • Мнения: 10 002
Фани, звънни на клиентския номер за размери. Най-вече за талия. Деколтето с брошка се дооправя. Иначе, май малко по-голям размер е по-добре за нея.
П.п. Бих пробвала да пусна тема, ама съм в движение навън и пиша от телефон, че и с падаща батерия ...

# 769
  • Мнения: 12
Това палтенце топли ли много или е средна работа ?

# 770
  • Мнения: 1 306
Ох, много сте лоши.Нямаше нищо да купувам вече, но...кой спомена за намаление и ...пак пуснах поръчки😔, не знам вече кое къде ще слагам😒

# 771
  • Мнения: 9 124
Палтенцето поне на мен ми топли и съм доволна.
Само дето на единия ръкав към лакътя от вътрешната страна, само там, а не нося там чанта, ми става нещо на фъски и ги махам с машинка и пак и пак, не знам защо е така.
За телефона да се обадя пак, те трябва секретар телефонен само за мен да назначат, ама ще се обадя, не ми пречи, по-добре така, но да се реша, нещо ми съвестно пак да поръчвам, пък ми се иска и те така...

# 772
  • Мнения: 1 027
Момичета , някой скоро да е правил нов мейл и да му работи кода за безплатна доставка?
След оная греда с четири неуспешни опита не ми се занимава, тогава пуснаха кода с 25 процента и поръчах нужното.
Сега ще се пробвам с палтото, откога го мисля. 😂
Да, първо се регистрираш за бюлетина и след това регистрираш новия профил! Така стана при мен, по друг начин от доста време не ставаше.

# 773
  • Мнения: 364
Много ти благодаря, получи се!
Така излиза 80,99 палтото с дългия код.

# 774
  • Мнения: 12
Вече и черния цвят са намалили на палтото Simple Smile
Аз взех зеленото, пък да го видим

# 775
  • Мнения: 54 294
Спарки, не знам колко си слаба, но си вземи твоя номер.
32 за палто ми се струва прекалено малко.
Мистик, пробвай се, да не ни заключат.
Гледам, че онази безкрайна тема за "Въпроси всякакви" я заключиха, колко му е и тук да турят катинара.

# 776

Общи условия

Активация на акаунт