Любители на кучета - 100

  • 42 834
  • 766
  •   1
Отговори
# 330
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119

Добър ден от нас!

# 331
  • Бургас
  • Мнения: 6 051
Реа, ако не искаш да го къпеш, обтривай го с кърпа, накисната в топла вода с малко оцет.

# 332
  • Мнения: X
Новият член на семейството много мирише. Спасение някакво дали има? За сега не може да се къпе........ Не се търпи Joy

Докато нашата малка госпожица беше малка и нямаше все още всички ваксини, ветеринарят ни беше казал да "къпем" със сух кучешки шампоан.

# 333
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Швепса са го предали на сестрата на мъжа ми мърляв, пълен с бълхи .. изобщо в потресаващ вид. Докато стигнем до София, го бяха прекарали през банята и обезпаразитили и ни го предадох така на нас чистичък отвсякъде.
 Една баня няма да го повреди. Изкъпете го поне веднъж. После ще чака ваксини и хубаво време.

# 334
  • Мнения: X
АкселЪт преди една година



АкселЪТ днес



# 335
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
АкселЪт много голям и красиФ станал, пу! ❤️

# 336
  • Мнения: X
Хм нещо си правят планове пак да ми го тропосат януари Grinning

# 337
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Супееер, ще ни позабавлява! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 338
  • Мнения: 253
Аксел е супер кучан, много е хубав!

# 339
  • под тепетата
  • Мнения: 9 326
Така де, време е за "Аксел вкъщи" -2  Joy
ТуиГ, в първия момент помислих, че нещо е забегнал Швепса и настръхнах. Отдъхнах, то било преди да завземе спалнята ви  Joy

# 340
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
ТуиГ, в първия момент помислих, че нещо е забегнал Швепса и настръхнах.
За едната бройка да му сменя адресната регистрация! Как е могъл да изплющи в петък половин хляб и десетина меденки и пак да вади влажен поглед "умрял съм от глад" като ни посреща на вратата след работа. Но следите говорят  ...

 Та, ако има желаещи, пращам го с икономична доставка, торба с шамари и коричка хляб.

# 341
  • Мнения: 2 915
Не се стърпях.. ама за каква доминация при кутрета на няма и 2 месеца говорите?! 😂😂😂 Те са бебета и просто искат да си играят, а тяхната игра представете си е точно хапане и скачане и вярвайте ми доминацията е далеч от тези две неща.

# 342
  • Мнения: 5 425
Борбата за място в йерархията започва от ден едно. Като при бебетата е под формата на игра с другите кутрета, а не на битка на живот и смърт. Важно е да се поставят границите навреме. Хапят се само играчките. Иначе следва тръшване и спипване за гушата докато не покаже покорство, предавайки се.

# 343
  • Мнения: X
А понякога животното трябва да бъде оставено да бъде бебе. Съвсем нормално е да го сърбят зъбките при сменя. Обучение започва след 4-5 месец.

# 344
  • Мнения: 5 425
Социализацията започва веднага, а интересите на хората (да не говорим за децата от семейството) са с приоритет.
Зъби са чешат в играчки, а не в нечий крак.

Общи условия

Активация на акаунт