"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 065
  • 801
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 11 569
Много ми харесва сериалът, помня доста части от него, но пак ме завладя. Интересно е направен.

Съни и Мартин могат да се виждат поне на тайни места, а не да се целуват на метри от Джаро.

# 106
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Обаче чак сега ми направи впечатление и тук този похват да ползват актьори за няколко роли.Този Боби,по нататък се появява като Рони(Христо Петков)от приближените на Иво.

Е това с ползването на актьори в два различни сезона/ го има и при филмите и то големите холивудски хитове
Лоши момчета 1 и 2....оня плешивия актьор който играе и в Пасажер 57...
в Лоши Момчета 1 е гангстер - пък в Лоши момчета 2 е полицай...само че с много дълга брада вече.
И тази издънка във филми с бюджети по 200 милиона долара и във филми на топ легендарни екшън режисьори и продуценти -  Майкъл Ман/Дон Симпсън  и Джери Брукхаймер.

# 107
  • Мнения: 11 546
Да, и в сериалите с много сезони също се среща. Сега се сещам за "Двама мъже и половина". 

Още една мелодия от филма.

# 108
  • София
  • Мнения: 27 175
Гадно я прецакаха депутатката. Йоана Буковска ми е любимка. Тук прави малка роля, но запомняща се. Джаро е голям противняк.  Peace

# 109
  • София
  • Мнения: 22 946
Във втори сезон пак се появява Буковска, макар и не за много. И аз я харесвам Simple Smile

# 110
  • Мнения: 9 048
О,мелодията ми е супер.Правя асоциация с уестърн-коне,прерии Simple Smile
Наясно съм с ползването на един актьор в различни персонажи в западни продукции,просто не знаех,че и в този сериал го има,освен в ОЖ.
Аз пак да се изкажа за играта на Ивайло.Казва си репликите,понякога уцелва интонацията в повечето случаи-не,но друго си мисля,колко е тежка тази работа на полицай под прикритие.Ежедневно да престъпваш принципите си,това на което са те учили ,да опазиш човешки живот,реда и безопасността на хората.Всичко това да погазиш за да изпълняваш заповедите на престъпниците.Та мисълта ми е,в чужди сериали когато съм гледала каква вътрешна борба води героят,показва го с поглед,мимики не само с думи,докато наш Ивчо в повечето случаи лицето му не изразява нищо.

# 111
  • Мнения: 3 907
Не съм гледала сериала, дълго време бях в чужбина и само четях и  слушах за него. Харесва ми и вече мога да го гледам, поне още доста, после ще съдействате с линкове из нета Simple Smile Хубава вечер на всички!

# 112
  • Мнения: 2 032
Хехе, Ивчо кой го нарочи въобще за актьор?
Освен да играе ролята на Григор Димитров, за друго става ли?

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 40 765
Е, снощи накрая в полицията беше супер тъп сценарий  Crossing Arms Нали търсеха кой е къртицата и така и никой не намериха, а Попов ли беше ги събра всички и хоп! пусна записа... Stop

# 114
  • София
  • Мнения: 304
За нашите стандарти си е супер сериалчето. Само дето са нужни много пари за такъв сериал. Все още има актьори и хора от екипа, които имат да получават пари от продуцентите, както и от следващите им продукции. Е това е гадното - бачкаш, правиш нещо готини и... се осира положението, без извинение.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 40 765
Е...не очаквах, че Донков ще е информатора Simple Smile
Изненадващо за мен, Милянкова мн.добре си играе ролята...

Някой може ли да ми каже какъв е Джаро в обществото? Бизнесмен с какъв бизнес...?

# 116
  • Мнения: 2 032
Куката все беше сънувал нещо

# 117
  • Мнения: 9 475
За нашите стандарти си е супер сериалчето. Само дето са нужни много пари за такъв сериал. Все още има актьори и хора от екипа, които имат да получават пари от продуцентите, както и от следващите им продукции. Е това е гадното - бачкаш, правиш нещо готини и... се осира положението, без извинение.

За тогавашните стандарти сериала беше топ.

# 118
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Някой може ли да ми каже какъв е Джаро в обществото? Бизнесмен с какъв бизнес...?

Михаил Билалов - собственк на ресторант в Париж от 2008 г.  и два апартамента в Париж.
Съпруга японка и две деца от него и японката родени в Париж    
Към днешна дата е водещ на Стани Богат по БНТ и  актьор в редица софийски театри и временно живее в София.
От пролетта на 2020 в Нова тв. - тъй като идва твърде скъпо шоуто Стани Богат за БНТ и хонорара от 5 000 лева на седмица за Билалов.

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 40 765
Някой може ли да ми каже какъв е Джаро в обществото? Бизнесмен с какъв бизнес...?

Михаил Билалов - собственк на ресторант в Париж от 2008 г.  и два апартамента в Париж.
Съпруга японка и две деца от него и японката родени в Париж    
Към днешна дата е водещ на Стани Богат по БНТ и  актьор в редица софийски театри и временно живее в София.
От пролетта на 2020 в Нова тв. - тъй като идва твърде скъпо шоуто Стани Богат за БНТ и хонорара от 5 000 лева на седмица за Билалов.
Grinning Мерси!
Ама имах предвид във филма...какъв е на "светло" бизнесът му? Онова заведение ли върти?

Общи условия

Активация на акаунт