НАБОР 2004 - новите пътища

  • 50 770
  • 774
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 982
Това е - официално приключихме с училището! Но животът тепърва започва.
Успех на всички, за които КСК предстои!

Проект на РМС за утвърждаване броя на приеманите за обучение студенти и докторанти за учебната 2023/2024г:
https://web.mon.bg/bg/100164

Минимални балове за прием СУ 2022
https://bg-mam.ma/p/1525169/46013217

Нашите седмокласни теми:
Гимназиалните ни теми:
Предишна тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1559069.new#new

То не остана какво да се качва в първи пост, братче! Joy

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 08:31 от sanaka

# 1
  • Б
  • Мнения: 566
Има ли смисъл да се ходи да се проверява работата на ученик при съмнение в оценяването, в по горен пост пишеше, че оценката не подлежи на преразглеждане?

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Честита нова тема!
Към НБУ някой ориентирал ли се е.Не съм чела задълбочено за него и да попитам някой ,който е запознат.Таксите,които са обявени на сайта им за година ли са или за семестър.Дъщеря ми се е насочила към журналистика.За СУ не е сигурна,че ще и стигне.Освен ако бала не падне  малко спрямо миналата година.Ако я приемат в НБУ ще трябва да се запише и няма как да участва за  второ класирене в СУ.Ох в седми клас беше по-лесно около класирането.😃
Моят се е ориентирал към НБУ, но към Мултимедия и компютърна графика. Обаче, как вървят баловете за там, идея нямаме и нямаме предсава дали ще му стигне балът.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 982
Има ли смисъл да се ходи да се проверява работата на ученик при съмнение в оценяването, в по горен пост пишеше, че оценката не подлежи на преразглеждане?
Оценката не подлежи на преразглеждане, но ако има разменени работи /при проверката видиш, че това не е твоята работа/, може да се реагира и тогава се коригира. Преди няколко години имаше такъв случай. При голямо разминаване между очаквана и публикувана оценка, аз бих отишла да видя работата.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 559
Санчо, 💐!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 171
Санака, благодаря за новата тема! Хубаво заглавие - да са успешни наборите по новите пътища, всеки да тръгне по най-добрия за него!
Да иде да види работата, знам действителен случай на разменени работи при НВО 7 клас и се откри проблемът, реши се! А и от чисто любопитство, пък и нали е в самото училище.
Яна, много стратегически е подходила дъщеря ти, с 6  от изпита и без ДЗИ мат., балът за ФМИ ще е 24. Като пример с ДЗИ 5.63 и с 6 на изпита се отива в 23.
Айндховенци, какво става с лотарията?

# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Сахара, благодарим за подновената хралупка!

Успех на всички сега в кандидатстването, да се случи най-доброто за тях!

# 7
  • София
  • Мнения: 7 053
Санака, благодаря ти! ❤️
Успех на всички набори, които тепърва ще се борят в КСК!

# 8
  • Мнения: 1 260
Хайде да ни е на късмет новата тема! Успех и в КСК.

# 9
  • Мнения: 123
Успех на всички!

# 10
  • София
  • Мнения: 499
Честита нова тема!
Към НБУ някой ориентирал ли се е.Не съм чела задълбочено за него и да попитам някой ,който е запознат.Таксите,които са обявени на сайта им за година ли са или за семестър.Дъщеря ми се е насочила към журналистика.За СУ не е сигурна,че ще и стигне.Освен ако бала не падне  малко спрямо миналата година.Ако я приемат в НБУ ще трябва да се запише и няма как да участва за  второ класирене в СУ.Ох в седми клас беше по-лесно около класирането.😃
Моят се е ориентирал към НБУ, но към Мултимедия и компютърна графика. Обаче, как вървят баловете за там, идея нямаме и нямаме предсава дали ще му стигне балът.
Моят син ще учи информатика в НБУ. Изкара преди няколко месеца ТОП и твърди, че резултат му бил доста висок и му стигал, за да го приемат.
Таксите са за семестър.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 131
Успех на всички зрелостници! Heart

# 12
  • София
  • Мнения: 10 309
Благодаря за новата тема!

В НБУ не приемат ли всички желаещи? По спомен техният изпит беше мнооооого проформа.

# 13
  • Мнения: 402
Има ли смисъл да се ходи да се проверява работата на ученик при съмнение в оценяването, в по горен пост пишеше, че оценката не подлежи на преразглеждане?

Синът ми се яви на ДЗИ ООП Мат и резултатът, който получи е по-нисък от очаквания от него. Ще ходи и на изпит по Мат в ТУ, затова ще отиде да види какво е сгрешил, за да се ориентира какво да преговори за изпита. За друго не знам дали има смисъл да се гледа

# 14
  • тук-там
  • Мнения: 5 689
Благодаря, Санака! Да е успешна КСК!

Общи условия

Активация на акаунт