НАБОР 2004 - новите пътища

  • 50 800
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 1 172
Браво на малката Санака, подсигурена вече, да спечели и софийската битка.
Тая седмица напрегната, но нещата явно ще се подреждат чак юлски, всеки да попадне на своето си място! И 12 класник, и 7 класник.

# 766
  • Мнения: 122
Момичета, трябва ми спешно да легализирам дипломата на щерката с електронен апостил.
Къде трябва да вляза, за да подам заявка?

https://apostille.bg/

Ето тук, можеш да заявиш само електронен, само хартиен или и двата.

Тук можем да легализираме определени документи без да обикаляме фирмите за легализация ли?

# 767
  • Мнения: 253
Момичета, трябва ми спешно да легализирам дипломата на щерката с електронен апостил.
Къде трябва да вляза, за да подам заявка?

https://apostille.bg/

Ето тук, можеш да заявиш само електронен, само хартиен или и двата.

Тук можем да легализираме определени документи без да обикаляме фирмите за легализация ли?
Да, документи свързани с образованието. Ако отвориш линка, ще видиш за какви видове документи НАЦИД предоставя услугата апостил.

# 768
  • София
  • Мнения: 2 333
Санака, тази “малка победа” е само подготовка за голямата в МУ! Стиснати палци и успех на девойката!

Последна редакция: пн, 26 юни 2023, 12:59 от Skiorche

# 769
  • София
  • Мнения: 12 049
Голямата ни победа ще е в МУ София, дай боже! Това е цел № 1.

# 770
  • тук-там
  • Мнения: 5 716
Санака, на колко места кандидатства наборката? Отделни ли са изпитите?

# 771
  • София
  • Мнения: 12 049
МУ София, Тракийския и СУ. Планирахме явяване на изпитите и в Плевен, но вероятно ще отпадне. Изпитите са отделни за всеки университет и са доста различни помежду си - не само като формат, но има и разлики в изпитния материал.

# 772
  • София
  • Мнения: 2 333
Ох, мисля за МУ, а пиша СУ 😳. Коригирах се. ( ама на светофар с телефона —толкова концентрация.😂)
Другите две  (тракийския и СУ) изобщо  няма да ги броим в сметките.🙃

Последна редакция: пн, 26 юни 2023, 13:08 от Skiorche

# 773
  • Мнения: 1 684
Момичета, оправих се. Много бързо стана, буквално за минути ми легализираха дипломата. Супер е услугата, може и да се разпечата после и всеки може да си я гледа от университетите. Чудесно са го измислили. и струва 7.50 на документ

# 774

Общи условия

Активация на акаунт