Отговори
# 660
  • Мнения: 2 599
http://e-lactancia.org/ е сайта.
И ние излизаме почти всеки ден, главно за пазарене, малко разходка. Имам раница, ама не ми се купуват якета за двете ни и я преспивам с нея вкъщи. Обличам я с домашните дреби, мятам космонавта и отгоре чувала на количката. Виждат й се само очите хаха. Аз замръзвам докато я чакам да се наспи,  а навън спи доста...
Моята сага с цистита продължава, ту съм по-добре, ту пак се обажда. Взех си АБ и чакам да видим утре как ще е.

# 661
  • Мнения: 972
Елси, На_На, бързо оздравяване!

Момичета, да се оплача. На беба и взехме преди да се роди трансформиращо легло на Лорели. Беше най-хубавото в магазина...... Уж! Просто нямят кой знае какъв асортимент. Жестоко съжалявам. Цялото е напукано вече, даже още при сглабяването му се счупиха някакви неща. Сега е голяма мъка с това да се премести подматрачната на долното ниво, ужасно тежко е и трябват поне двама мъже за тая работа. Цялото скърца и усещам как може и да не изкара още много... а не е малко пари и много ме е яд. ☹

# 662
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Дори, леглото няма ли някаква гаранция, свържете се с Лорели направо. Те хич не се славят с добро качество, даже напротив, ама докарват вид на някои от нещата си.

Elsi86, много е тегаво с цистита, дано антибиотика помогне.

НаНа, бързо оздравяване и от мен.

Имам въпрос към момичетата, които водят бебетата при Стаменов - той дал ли е на някоя от вас зелена светлина за ваксините изобщо? Знам, че е против тях, но все пак. Питам, защото ние по негови препоръки отлагаме за не знам кой път вече, имаме сложени само тея на 2 месеца.

# 663
  • Мнения: 439
Леле, аз значи много гола я извеждам... То не че излизаме много.. на мен ми е толкова замаяно и ми пада кръвното, че ме е страх да я извеждам даже. Иначе обличам боди къс ръкав, плюшен ромпър, ританки, жилетка без ръкави, шапка и мятам одеалце отгоре. Излизането ни е към час най много, проверявам ръчичките, понеже са и отвън, но са топли, и нослето също, та не се притеснявам че и е студено, но тук в Пловдив под 0 не са падали температурите, към 10тина градуса е навън и космонавт не съм обличала никога.
Леглото ако е в гаранция, започваш кореспонденция с лорели, пращаш и снимки, и трябва да ти върнат парите срещу касова бележка + гаранцията.
Бързо оздравяване на болничките, пазете се, че бебоците имат нужда от грижи и здрави мами.
Аз при моята педи сложих всички ваксини, когато си им е времето, не сме отлагали, даже на последната беше леко хремава, но нямаше проблеми, плюса е, че вече забравих, че са ни ваксинирали... Оставя да я дупнат да изследванията..

# 664
  • София
  • Мнения: 4 015
Стаменов на мен ми каза оня ден като бяхме, да изчакам края на Януари, заради гриповете. Аз мисля, ако детето е здраво другата седмица на консултацията при личния, да ги сложа последните две.

# 665
  • София
  • Мнения: 888
Аз само веднъж ходих при Стаменов ( при нужда пак бих ), изказа предположение, че нашия проблем с акнето е във връзка със скоро поставена ваксина...да, не им е фен, но по- скоро относно подходящия момент за поставянето, а не крайно против тях.
Не помня за коя ваксина разказа, че в белите страни се прави реимунизация на майката докато е бременна и така се предава от ваксината на бебето и няма нужда веднага след раждането да се ваксинира.
Нашето акане се оправи още преди Коледа, но на 14.01 сме на гастро и ще изчакам с последните две ваксини. А и сега наваксвам със захранването и не искам да спирам въвеждането на нови храни. Личната също не ме притиска.

# 666
  • Мнения: 2 599
Радостче, ти в кой Пловдив си, че тука при мен беше -9 сутринта. А вчера беше 0 градуса в 14 часа Simple Smile. От няколко дни температурите са около 0та Wink
Благодаря, момичета, пих днес АБ, дано кърмата няма различен вкус.
Нана и на теб бързо оздравяване, нурофен, парацатемол, всичко което бебоците може да пият, може и ние.
Аз отидох на 2ри за ваксини, нямаше хора, каката беше ваканция до 6ти и ги бихме последните. И БЦЖ каза, че е хванала, та ак към годинката ли беше другата. Ако са здрави,  не отлагайте, че тепърва идват гриповете.

# 667
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Аз пък да се оплача, че така и не стигнахме до кабинета на Стаменов днес Rage и то от чиста глупост, не си преценихме добре времето и в крайна сметка по средата на пътя се ядосах и казах на ММ да обръща, защото имахме 5 мин до часа и поне още 10 мин път и то никакво време нямаше да остане. Веднъж вече сестрата ме помоли да си тръгвам вече докато говорех с доктора, че следващите чакат пред вратата (бях сама с бебо и бяхме закъснели 5 мин) и не исках да се повтаря. Но ме е яд, защото за пръв път от 2 седмици бебо спа прекрасно, събуди се само за едно бързо цокване, съответно и аз спах прекрасно, а в тоя студ трябваше ме само да го будим ами и да го извеждаме. Да не говорим, че заради прегледа при Стаменов бавя консултацията при нашата педи, съответно и изследванията на 6м, че само напира да слага ваксини.

Измрънках си, извинявайте, ама имах нужда да се оплача.

# 668
  • Мнения: 6 889
Даммм, и аз не успях да запаля колата преди малко. Ангажирах бабата да се сменя на работа, че да гледа бебчо, за да отида да му взема резултатите от кръвните и направление за ортопед, но.... студ, братче Neutral Face че и я стъргах десет мин. преди това Joy

# 669
  • Мнения: 439
Elsi да, последните дни е студено, но както казах не излизаме много.. и винаги я извеждам когато е най топло през деня

# 670
  • Мнения: 2 599
Elsi да, последните дни е студено, но както казах не излизаме много.. и винаги я извеждам когато е най топло през деня
Да, студено си е много. Аз всеки ден излизам, ама за днес се чудя дали да си подам носа навън. А трябва и вечеря да мисля.

# 671
  • Мнения: 861
И аз все още отлагам последните две ваксини.Бях казала на личната ,че след празниците ще отидем , но първо е адски студено и второ е сезона на грипа , та ще почакаме. Не е фатално отлагането на ваксини и никой лекар не може да ме задължи да ги сложа Точно сега. Ел си ,  и аз с това мислене за готвене ми е най трудно , ама за днес за да не излизаме , че сме сами с бебка , измислих от вчера боб , хи хи. Готвенето днес ок , ама с това чистене всеки ден......пффф, и аз си помрънках

# 672
  • Мнения: 458
Ние бихме последните ваксини края на ноември, та поне това ни отпадна. Изследванията му излезнаха и пак са нагоре и надолу. Дано да е нормално за бебоци.
И при нас сутрин е много студено, а на обяд загрява много. Странно време 20градуса разлика за денонощие не е нормално! Сутринта беше - 10 сега е +6 по бъркана работа.

# 673
  • Мнения: 285
Ние сложихме ваксините днес, а другата е чак края на март. От 13/11/19 до 8/1/20 сме качили 1150 гр и ми се виждат множко🤔. На 6++ сме 8200гр,72 см. За височината казаха, че още малко ще излезем от нормата иначе всичко е ок. Дори не плакахме този път при боцкането😊
А относно изследвания, тука нито с каката преди 8 години, нито сега отварят дума.
Явно само при нужда правят и се чудя дали на моя глава да не пусна кръв поне

# 674
  • Мнения: 272
За изследванията явно зависи от доктора преди 8 г с баткото бяхме при друг и ехограф,кръв,и урина не сме правили. Сега с госпожицата правихме ,но и друга е лекарката която обясни ,че се полага на всяко бебе на 6месеца даже било задължително урина при госпожиците . Относно ехографа за бъбреците мисля че е хубаво да се направи особено на такива майки като мен които имам песачинки или камъни.

Общи условия

Активация на акаунт