Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 61

  • 33 901
  • 748
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 369
Браво момичета! За срещата. Па пуснете фото малко😊

Олив, аз филми и книги предпочитам на български. Книга на български от много години не съм виждала. Иначе чета в телефона. Гледах и филми от 04.00 до 06.00 и пак едва съм задремала след това. Общо около 3 часа сън на пресекулки ми се събра тази нощ, а после няколко часа обикалях из цял кантон Цюрих да събирам разни неща от хората. Като продавалника😁 Яко далавера. Тук подаряват направо хубави неща. Ояли са се. И си оправвм къщата. Доста напреднах. Уютно е доста вече😊

Лагерта, незнам с тоя Херцептин. Цяла година! Ми като го спрем? Оф голямо лото е.

Тази вечер бях планирала пак гости като миналия уйк енд (ама този път ще се въздържам от пиене) и се чудя да го отложа ли. Ама защо да го отлагам? Нали се живее днес? 🤣 Едва ли ще взема да заспя рано. Поне да не будувам на празно. Вие какво ще кажете? Малко рискувам да ми се засекат двете гаджета и въпреки, че са швейцарци и либерални аз съм българка и не ми харесва. То нито един от двамата май вече не ми е много гадже, ама те кой ли ги знае какво ще си помислят. Ще видя.

Докторчето ми съм му все по-голям фен. Всичко каквото искам ми го дава. Да взема да си поискам и други неща? 🤣 Само си говоря. Вече съм като ония мъже дето само за секс и жени говорят, а не са виждали от време оно🤣 Аз вече и на картинка не виждам.

# 166
  • София
  • Мнения: 2 686
Страхотно си изкарахме!!! Прекрасни, прекрасни сте всички! Хайде да го правим по-често, лично на мен ми беше много зареждащо.

Айде снимков материал от мен:
Скрит текст:
(по-скоро от Бони, че снимката е нейна. И да я наклеветя, че не пожела да се снима! Все едно не сме били на химии и ние 😄



Зори, другият път съм някъде далеч от теб на снимките, че с моите 150 см съм ти наполовина 😆 Страхотна си! ❤️

# 167
  • Мнения: X
Момичета, минавам да ви поздравя! Не съм се съмнявала, че ще си изкарате хубаво.Heart
Аз от снощи бера душа, днес е много зле положението, направо имам чувството, че отлитам.
Исках да пиша много неща, прочетох назад, но ще е тези дни.
Много, много сте хубави!

# 168
  • Мнения: 492
Ихааа, прекрасни сте! Казвайте кой, кой е!
Тото, да не чувам приказки за отлитане!

# 169
  • Мнения: 2 350
Какво ти е,Тотоо?
Как си Тони?
Марита ❤
Аз нещо не мога да качвам снимки, нито да харесвам постове и да отварям скрит текст, хмм

# 170
  • Мнения: 384
Много сте хубави всичкии Heart
Аз съжелявам че не дойдох, но днес цял ден съм като с температура..ама нямам.. Всичко ми гори, ушите, очите и съм малко отвеяна като леко пияна.. Иначе вкуса ми се върна..Даже ядох банани и мн ми харесаха, аз не ям банани не обичам грам..ама явно сега обичам..това ми е изненадващото.
Тото какво ти е? Никво отлитане на финалната права си! Айде па после мигли, коси.. Ще направим конкурс ако искате за Мис наказала рака Grinning

# 171
  • Мнения: 2 369
Зори, колко си висока? Аз 179 см😁 Май знам коя коя е. Аз съм Мара подробна и съм ви записала в тефтера вече. Супер сте всички🤗

Тото🤗 Ще устискаш. И аз имах такива дни. Тревата ме спаси мен и това е. Даже взех да се чудя сега заради Херцептиновите несгоди и безсънието дали да не взема пак да пафкам поне малко преди лягане. Незнам вече кое е по-зле и кое добре.

Тони, ще си отнесени от вихъра известно време😁

Бела❤️

# 172
  • Мнения: X
Ех, ама сте хубави бе! И слънчеви и изглеждате здрави и щастливи! И ми напълнихте душата! Ей, сега ще Ви върна жеста и ще пия и за Ваше здраве! И ще се моля, някой ден да мога да Ви видя всичките накуп!

# 173
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Маритааа, ще идвам при теб, то не се издържа!
Ей, опасна си! Ама то нашата зодия си е такава Simple Smile

# 174
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
Браво на софийската група! Много сте хубави! ПУ-ПУ! Свежарки! А, Бони, ти защо се криеш? 😄❤🌼🌼

# 175
  • Мнения: 83
Оооо ето ме и мене в новата тема.

# 176
  • София
  • Мнения: 3 123
Тото,Тони да минава бързо лошото!

Срещата беше супер!Много се радвам,че се запознахме и се надявам да си организираме още такива прекрасни срещи.

Марита,по-висок си от мен.Аз не знам точно колко съм,но към 173-4,обаче бях и с токчета.

# 177
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
И аз бих искала и занапред да си правим още срещи. Почувствах се като сред сродни души Simple Smile

# 178
  • София
  • Мнения: 1 272
Момичета, още ми е вълнуващо от срещата, и аз искам  пак да се видим.
Тото след втората химия и аз бях така много, много зле, имах чувството че умирам. Болки в костите, гадене, повръщане, чуството че си болен от грип, но нищо не помагаше , никакви лекарства. В него момомент разбрах защо хората искат евтаназия. Но беше само два дни. На следващата химия, си бях с обичайното неразположение една седмица, после минахах на Паклитаксел , той е още по лек  и така. Още се чудя от какво беше това на втората вливка.
Бела очакваме разкази от бурната нощ 😘
Бони, е голям бонбон, не разбирам мотива И да  не се снима.
На мен явно черния ми дроб не е ок, понеже тази сутрин се чувствам зле с махмурлук, а не е като дс съм пила кой знае какво, ама и мезетата не бяха малко. След срещата ходихме с малкия на рожден ден и там пих една бира , на срещата две, не мисля че е много.....

# 179
  • Мнения: 2 350
Лагерта, защо пък да не е добре черния ти дроб..не е свързано неразположението ти с това, според мен.
Бурната ми нощ нямаше продължението дето ви казах, че се очертава, но концертът беше страхотен. Сега поне до обяд само ще стоя без да правя нищо освен дето пих кафе и ядох завидна закуска, предвид нежеланите ми телесни излишества.
Kacha, макар да не виждам качената снимка, реда от ляво надясно и отдолу нагоре е Лейди, една дама от нашите, ама не пише тук, Лагерта и Рени, Зори, Тинти и аз. Бони е фотографът, реши, че й е рано за медийни изяви.
(Само аз ли имам проблем с форума?)
Марита, съчета ли ги гаджетата?  Харесваш ми като звучиш така.

Общи условия

Активация на акаунт