Гумени сандалки за басейн/плаж 21 номер-откъде?

  • 1 749
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Или ако ми кажете конкретен магазин на бул.Витоша, Графа или Патриарха, също ми върши работа  Hug

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Гена,Фантастикото не ми е удобно в случая за обяснение ,а Кодака не го знам.Та ще ти го обясня така.Ако караш по локалното на Цар Борис в посока Пирогов,завиваш на дясно пряката преди светофара на самия пазар.Т.е. това е гърба на пазара,има една сграда на ДСК(не можеш да не я видиш).До нея има 3-4 магазини,единия е за обувки и пише май Buldozer,влизаш вътре и най-в дясно да детските обувки 

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Разбрах- много ти благодаря, chocha    bouquet
Още днес ще отида,че както се помайвам... Rolling Eyes, Влади ще шляпа бос  Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 11 708
Разбрах- много ти благодаря, chocha    bouquet
Още днес ще отида,че както се помайвам... Rolling Eyes, Влади ще шляпа бос  Crazy
Моля те ако ходиш днес до там да попиташ за по-малък номер 19 или 20 /носи 19 български/ Praynig.Ясно е че трябва да се пробва,ама поне да знам да не се разкарвам,а и кола нямам под ръка.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Разбрах- много ти благодаря, chocha    bouquet
Още днес ще отида,че както се помайвам... Rolling Eyes, Влади ще шляпа бос  Crazy
Моля те ако ходиш днес до там да попиташ за по-малък номер 19 или 20 /носи 19 български/ Praynig.Ясно е че трябва да се пробва,ама поне да знам да не се разкарвам,а и кола нямам под ръка.
Сдобихме със сандалки, най-накрая  Whistling, благодарение на chocha   bouquet
Намерих магазин-а на Красно село!
Ali&Meli, за съжаление сега виждам молбата ти, но се сещам че имаше 1 номер по-малки от нашите, т.е 19, а като модел са същите като тези, които купих- гумени, тъмно синйо с червено, удобни са му на Влади много.
Сигурна съм за номер-а, за който ме питаш, защото ърво исках от тази разветка, но нямаше нашия номер.
По принцип има и други моделчета пак на подобна цена-13-15 лв.
На нашите пише BRA-19, EUR- 21, USA-6

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Да си ги носите със здраве! Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 11 708
Gena мерси за инфото!  bouquet

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Искам да ви покажа и нашите сандалетки за плаж. Сигурно са същите като Gena  newsm78 Купих ги за 3 лв от магазин за разпродажба на обувки в нашия град. Иначе струват около 10. Ето ги -

 

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Не са същите.Аз исках и такива да купя,но номера не ни пасва.Едните са ни малки,другите големи.В София са между 12 и 16лв,така че направо си избила рибата с тази цена #Crazy

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Не са същите.Аз исках и такива да купя,но номера не ни пасва.Едните са ни малки,другите големи.В София са между 12 и 16лв,така че направо си избила рибата с тази цена #Crazy

О, абсолютно я избих  Mr. Green Купих ги още април месец за моята и за дъщерята на кръстницата на Силия. Слава Богу, на нас ни стават, но на другото дете- не. Ма си казах- за 3 кинта що да не им купя, даже и после да не ги носят  Grinning Ще знам, че съм направила добра инвестиция  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 2 958
http://www.grendene.com.br/www/rider/
Tова е сайта на Райдър. Ако някой иска да види джапанките на джуджето може да разгледа.
В ляво има списък отделните секции на сайта. Като натиснета Colecao излизат различни модели. Има сандалка и под нея пише Baby или Babe. Тези които са с крокодилче на стъпалото са нашия модел. В магазина от, който ги купих имаше и синия вариант. Аз купих жълтите.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз съм купила 3 чифта Райдър и само единия модел го има на сайта

# 27
  • София
  • Мнения: 771
И аз искам Райдър, но никъде няма 25 номер  Sad. Ходих до Красно село. Кажете някой друг магазин с повече модели, въпреки че аз малко късно се сетих и май няма да ме огрее.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
На Пиротска по в началото откъм Пазара има един-два магазина за обувки.Там имаше преди 2-3 седмици,аз като търсих 22-23.Пада се отляво като вървиш към Халите.Незнам дали модела ще те устрои

# 29
  • София
  • Мнения: 771
Ще проверя, 10x!

Общи условия

Активация на акаунт