Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 487
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 24 346
В Бенетон доста неща са -50 %

# 271
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Здравейте. Икеа пускат ли някакви намаления на мебели,  или само на дребни неща?

# 272
  • Мнения: 784
Някой има ли код за отстъпка в ozone.bg че ММ си харесал една книга да му направя изненада

# 273
  • Мнения: 1 575
Някой има ли код за отстъпка в ozone.bg че ММ си харесал една книга да му направя изненада
psnbg  -10% , но скоро не съм го ползвала и не знам дали хваща на намалените

# 274
  • Мнения: 784
Стана , книгата не е намалена на редовна цена си е 25 лв
Много Благодаря Heart
Някой има ли код за отстъпка в ozone.bg че ММ си харесал една книга да му направя изненада
psnbg  -10% , но скоро не съм го ползвала и не знам дали хваща на намалените

# 275
  • Мнения: 6
Orange Center имат - 20% на всички стоки само онлайн, в кошницата ти добавят отстъпката Simple Smile

# 276
  • Мнения: 353
Дайхман, 50 % на втори намален артикул! Възползвах се, купих на ММ обувки естествена кожа за 50 лв. и едни сникъри за - 50%

# 277
  • Мнения: 784
В ню йоркара пуснаха ли якета по 19.99 вече Grinning
В Кауфланд пак големи находки голямо чудо днес





Имаше и ботушки за момиче по 1.00 лв
Бебешки ританки по 0.80 ст ( най ме е яд за тях)
Сутиени за кърмачки 0.80 ст
И още куп други неща но една нагла леля беше ги наблъскала в количката си и се чудеше кое да вземе кое да върне ...

# 278
  • Мнения: 795
В ню йоркара пуснаха ли якета по 19.99 вече Grinning
В Кауфланд пак големи находки голямо чудо днес





Имаше и ботушки за момиче по 1.00 лв
Бебешки ританки по 0.80 ст ( най ме е яд за тях)
Сутиени за кърмачки 0.80 ст
И още куп други неща но една нагла леля беше ги наблъскала в количката си и се чудеше кое да вземе кое да върне ...

Здравейте, в кой кауфланд попаднахте на тези намаления и можете ли да дадете повече информация за якетата - детски ли са, зимни, кожени?
Много благодаря, че споделихте.

# 279
  • Мнения: 68 654
Orange Center имат - 20% на всички стоки само онлайн, в кошницата ти добавят отстъпката Simple Smile

Да, но не маха доставката. Тоест няма и БД.

# 280
  • Мнения: 784
Това е в кауфланд ямбол, а якетата дамско зимно бях си взела миналата година от ню йоркара в бургас за 19.99 и мъжко по скоро есенно за 24.99


В ню йоркара пуснаха ли якета по 19.99 вече Grinning
В Кауфланд пак големи находки голямо чудо днес





Имаше и ботушки за момиче по 1.00 лв
Бебешки ританки по 0.80 ст ( най ме е яд за тях)
Сутиени за кърмачки 0.80 ст
И още куп други неща но една нагла леля беше ги наблъскала в количката си и се чудеше кое да вземе кое да върне ...

Здравейте, в кой кауфланд попаднахте на тези намаления и можете ли да дадете повече информация за якетата - детски ли са, зимни, кожени?
Много благодаря, че споделихте.

# 281
  • Мнения: 68 654
Няма нужда от чаршафи в цитатите.

# 282
  • Мнения: 7 284
Промо кодове за покупка онлайн в Зора и Аллеоп-15%
В Зора- на уреди за отопление , а в Аллеоп-на всичко днес и утре
Скрит текст:

# 283
  • Мнения: 20 172
В Теранова са намалили още някои неща, взех пижамите с пандите от органичен памук, та мирясахме.
Да кажа за пайетеното пуловерче, пуснах го в пералнята, всички пайетки все още са си на мястото, доволна съм. 😸

# 284
  • Мнения: 27 547
Късметлийка Stuck Out Tongue Winking Eye

Малка, много малка част, от опадалите пайети от блузата на детето...Е, има доста още пайети Joy Но на снимката се виждат някои "плешиви" участъци, засега детето я носи...Дано проблемът да е бил само в тези блузи...

Общи условия

Активация на акаунт