Приморско 2020 г. - море, весело лято и хубави емоции

  • 53 740
  • 819
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3
Момичета... От Приморско дел сол съм страшно разочарована. Определено мисля, че за платените 1400лв може да се намерят по - добри условия и ол инклузив. Ако някой още му се чуди - съм категорично против Sad
Мога да споделя и с конкретика, ако някой иска

Били споделила???

# 661
  • В.Търново
  • Мнения: 6 691
Здравейте . За първи път ще бъдем в Приморско . Препоръчайте заведение   , където има хубави миди в черупка . Благодаря предварително.
Иначе сме резервирани в Приморско дел сол и четейки коментари май ще си скубим косите Angry
Не се ядосвайте.Това е масово.Само в хотели 5* ще е на ниво, може би..., евентуално някои 4*.

# 662
  • Мнения: 373
Здравейте, някой посещавал ли е скоро Ропотамо, струва ли си, какви забавления има? Вярно ли е, че има много змии и опасно ли е?

# 663
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Момичета... От Приморско дел сол съм страшно разочарована. Определено мисля, че за платените 1400лв може да се намерят по - добри условия и ол инклузив. Ако някой още му се чуди - съм категорично против Sad
Мога да споделя и с конкретика, ако някой иска

Били споделила???
При пристигането-един човек на рецепцията. Съответно поне 20 човека за настаняване и става едно висане, после чакаш за гривна още толкова. Настаниха ни в апартамент с лепенка за извършена дезинфекция, а тоалетната не беше почистена от фекалии. Боклука в стаята си стоеше не изхвърлен от предните гости, на терасата има пораснала трева(представете си от кога никой не се е появявал там), единия от прозорците е счупен през цялата си ширина, работи една точка за бар-опашки по 20 човека, ако не и повече. За храненията- опашки също, понякога и доста дълги. Днес за обяда имаше поне 50 човека. Аз чаках 40 мин. Общите частни са меко казано мизерни, за не говорим че всичко вече е захабено и почупено. Като се поливат цветята на терасата капе на бара на пиците,. Т.е.чакаш за пица и получаваш душ бонус. Момчето на пиците е само и абсолютно демотивирано. Има 4 фурни, винаги голяма опашка и се печат 4 пици за 10 мин само в една фурна. Втората фурна печчяла за 20 мин, но не я зарежда. За другите каза, че са "да дразнят клиентите". Децата искат пици и като видиш опашката и ти призлява. Вносен алкохол няма, а се води ултла ол в топ сезона. Стига толкова....

# 664
  • Мнения: 893
Здравейте . За първи път ще бъдем в Приморско . Препоръчайте заведение   , където има хубави миди в черупка . Благодаря предварително.
Иначе сме резервирани в Приморско дел сол и четейки коментари май ще си скубим косите Angry
Не се ядосвайте.Това е масово.Само в хотели 5* ще е на ниво, може би..., евентуално някои 4*.
Приморско дел сол е де юре 5*.

# 665
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Снощи в Дел сол имаше миди с черупка, но не разбрах как бяха приготвени, защото самите миди бяха направо спечени :/ и не бяха почистени от водораслите или там както им се води онова, което се маха от тях.

# 666
  • Мнения: 730
Това един хотел да е 5* няма отношение към качеството на обслужването, храната и хигиената.

# 667
  • Мнения: 135
Приключи моята почивка в Магнолиите, по мои виждания бих го оценил 7/10. Като цяло е добре,но надали бих повторил.Гости на хотела са и Веселин Маринов с екипа му, имат някакво турне по морето.

# 668
  • Мнения: 318
Приключи моята почивка в Магнолиите, по мои виждания бих го оценил 7/10. Като цяло е добре,но надали бих повторил.Гости на хотела са и Веселин Маринов с екипа му, имат някакво турне по морето.
Веселин Маринов редовно всяко лято е по южното черноморие и правят концерти. Почти всяка година го засичаме 😊

# 669
  • В.Търново
  • Мнения: 6 691
Приморско дел сол въобще не го имам за 5* хотел. Grinning

# 670
  • Мнения: 534
Приморско дел сол е 4 звезди от няколко години.Ходихме 2018. бяхме в апартаментната част.Много доволни останахме.Тогава сме получили 5 пъти по добра,разнообразна и качествена услуга от таз годишния Боряна.Много жалко че сега и там нещата не са добре.Всъщност мои колежки ходиха миналата година и още тогава не бяха много доволни.

# 671
  • Мнения: 798
Здравейте! Може ли малко информация за Магнолиите, Форест бийч и другите "албенски" вили? Всеки "хотел" си има ресторант, предполагам. Баровете отделни ли са или се ползват общо? Същият въпрос и за басейните Simple Smile Анимацията читава ли е и обща ли е за всички или всеки хотел има отделна? И как е тази година (анимацията) в сравнение с предходни периоди? Кой от хотелите най става (храна, открити площи за хранене, големина на басейни, анимация ме интересуват основно, макар че храната би трябвало да е еднаква) Благодаря!

# 672
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Здравейте! Може ли малко информация за Магнолиите, Форест бийч и другите "албенски" вили? Всеки "хотел" си има ресторант, предполагам. Баровете отделни ли са или се ползват общо? Същият въпрос и за басейните Simple Smile Анимацията читава ли е и обща ли е за всички или всеки хотел има отделна? И как е тази година (анимацията) в сравнение с предходни периоди? Кой от хотелите най става (храна, открити площи за хранене, големина на басейни, анимация ме интересуват основно, макар че храната би трябвало да е еднаква) Благодаря!
Дали пък прочетохте поне двете последни страници от темата?

# 673
  • Мнения: 516
Здравейте! Може ли малко информация за Магнолиите, Форест бийч и другите "албенски" вили? Всеки "хотел" си има ресторант, предполагам. Баровете отделни ли са или се ползват общо? Същият въпрос и за басейните Simple Smile Анимацията читава ли е и обща ли е за всички или всеки хотел има отделна? И как е тази година (анимацията) в сравнение с предходни периоди? Кой от хотелите най става (храна, открити площи за хранене, големина на басейни, анимация ме интересуват основно, макар че храната би трябвало да е еднаква) Благодаря!

В "Магнолиите" няма анимация тази година.

# 674
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Анимацията в Магнолиите винаги е била от френски екип от Локеа и на френски. Явно тази година хотелът работи с БГ туристи заради КОВИД. Иначе е почти абсурдно за този период да има свободни места. Обикновено го спират от продажба още края на януари.

Общи условия

Активация на акаунт