Приморско 2020 г. - море, весело лято и хубави емоции

  • 53 762
  • 819
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 798
Дали пък прочетохте поне двете последни страници от темата?
Абсолютно! Въпросите са ми принципни, не познавам комплекса.

# 676
  • Мнения: 893
Това един хотел да е 5* няма отношение към качеството на обслужването, храната и хигиената.
За съжаление сте права. Де юре 5*, а де факто ...

# 677
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 592
Приключи моята почивка в Магнолиите, по мои виждания бих го оценил 7/10. Като цяло е добре,но надали бих повторил.Гости на хотела са и Веселин Маринов с екипа му, имат някакво турне по морето.
Жалко, хотелът и храната бяха хубави, когато беше пълен с франсета.
Но искам друго да питам. Как е популацията на комарите тази година?
И за плажа се интересувам - как е организиран. Има ли спасители, шезлонги и чадъри и в частта извън района на Магнолиите и ММЦ, т.е. в посока към Приморско?

# 678
  • Мнения: 135
Приключи моята почивка в Магнолиите, по мои виждания бих го оценил 7/10. Като цяло е добре,но надали бих повторил.Гости на хотела са и Веселин Маринов с екипа му, имат някакво турне по морето.
Жалко, хотелът и храната бяха хубави, когато беше пълен с франсета.
Но искам друго да питам. Как е популацията на комарите тази година?
И за плажа се интересувам - как е организиран. Има ли спасители, шезлонги и чадъри и в частта извън района на Магнолиите и ММЦ, т.е. в посока към Приморско?

От сигурни хора знам ,че тази година храната е много намалена като разнообразие и специалитети.
Комари все още има и то доста. Към Приморско не мога да кажа как е плажа, този на Магнолиите беше винаги пълен до обяд (13-13.30), след това се намираха места. Има много външни хора,които са насядали ,защото дефакто няма контрол...Веднъж извиках спасителя да вдигне някой...но хората са доста злобни...заяждат се и обиждат..не е работа на гостите да се разправят по плажа и скандали...

# 679
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Плажът е на всички никой няма право да определя част от него само за даден хотел. Може да се води за хотела да са безплатни плажните съоръжения, но не и да гониш някого от плажа.

# 680
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 592
Е, явно става въпрос за чадърите. Предишни години бяха отредени само за френските гости на Магнолиите, в свободните зони се разполагаха външни хора безпрепятствено.
Както и да е - аз се отказвам от дестинацията най-вече заради комарите, явно положението не се е подобрило.

# 681
  • Мнения: 893
Имало ли е сезон без комари там? Дяволското блато е идеален развъдник, короните на дърветата и храстите са идеалното укритие от жегата, а отдалечеността от плажа пречи на бриза да ги прогони.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 9 721
Не съм била в споменатите по-горе хотели, бяхме в къща за гости с басейнче близо до северния плаж. Малко, чисто и поддържано. Комари нямаше.
На плажа на ММЦ чадърите са много малко, тази година трябва да са безплатни на този плаж. Спасители има. Беше изключително спокойно преди седмица.
На Ропотамо видяхме една плуваща змия. До корабчетата се стига по пътека от дъски, нищо опасно няма. Но разходката е само нагоре по течението. И там не ме е хапал комар, а не е като да не ме хапят по принцип. Ходихме и на Бегикликташ. Хубаво е да има кой да разкаже какво и как се предполага, че е било, интересно е.
На северния плаж чадърът е 2.50, шезлонг - 2.50.
В града има безброй малки ресторанти. Взимахме си и риба и си хапвахме на терасата на спокойствие, градът вечер е пълен. Магазини има на всеки ъгъл.
Аз лично тази година с този вирус в голям хотел не бих отишла.

Последна редакция: вт, 04 авг 2020, 09:09 от dundi73

# 683
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За първо лято от поне 5 години комари в Приморско няма. Не съм се намазала нито веднъж, а мен ме хапят много по принцип.
Да, градчето чувствително се напълни.

# 684
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Пърлно е и то доста. Вечер на лунапарка има много хора. Чака се навсякъде и за всичко-царевица, памук, сладолед и хора, хора. Всъщност, ситуацията е като на един нормален сезон, а не по време на епидемия

# 685
  • Мнения: 1 913
Ние бяхме от 21.07. в Приморско и комари нямаше

# 686
  • Мнения: 135
Е, явно става въпрос за чадърите. Предишни години бяха отредени само за френските гости на Магнолиите, в свободните зони се разполагаха външни хора безпрепятствено.
Както и да е - аз се отказвам от дестинацията най-вече заради комарите, явно положението не се е подобрило.
Да,става въпрос за чадърите и шезлонгите. Плажа е на всички,но предполагам ,че щом са го заградили , значи гореспоменатите са собственост на хотела.
Извън плажната зона на хотела, имаше много малко поставени шезлонги..оставили са само чадърите...то хубаво безплатно..ама оставете шезлонгите...нашенска му работа. На видеото се виждат много свободни места защоти беше късен следобед.

# 687
  • София
  • Мнения: 973
Някой назад беше споделил ресторант Амелия, за което благодаря. Оказа се блиько до хотела ни и като отидем вечер малко преди 19:00 часа винаги си намираме маса. Вчера и днес ни казаха, че имат пресни попчета и чернокопърка
.... бяха много вкусни. Градът се понапълни наистина доста. За комарите...сега сме на детската площадка, Аутана ми е в чантата, а от домочадието никой не е казал, че го е охапало.

# 688
  • Мнения: 496
Ние бяхме от 21.07. в Приморско и комари нямаше
Ние бяхме от 19-ти до 26-ти включително и мога да потвърдя,  че комари наистина нямаше. Като знам как ме обичат... щях да съм първата нахапана от тях. Grinning
Някои коментари ме учудват...

# 689
  • Мнения: 1 729
В града няма, по горите - има, и като ще броим комарите, мен ме ухапа точно като съзарцавах залива край музиканта, по пътеката за пристанището.

Общи условия

Активация на акаунт