Колко време след сопнтанен аборт имахте кървене/зацапване?

  • 517
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! Интересува ме колко време след сопнтанен аборт имахте кървене/зацапване. Имах неуспешна бременност с кървене, което започна на 12.11. Първо бяха само съсиреци, после от 20.11 вечерта беше повече като кървене за няколко дни и след това само кафеникаво/ръждиво зацапване. Прегледаха ме и ми казаха, че всичко е наред и е нормално, но все пак се притеснявам, че мина доста време.

# 1
  • Мнения: 3 039
При мен беше около седмица, но предполагам при всеки е различно.

# 2
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Между 5 и 7 дни-имам три мисед-а и при всеки бе различно...

# 3
  • Мнения: 4
При мен нямаше картаж. Оставиха ме сама да се изчистя. Може би това е причината. Освен това на 16.11 ми беше последната инжекция хориомон.

# 4
  • Мнения: 12 839
На мен ми правиха кюретаж, и бързо мина.
Питай все пак гинеколог след седмица-две дали всичко е нормално.

# 5
  • Мнения: 8
Здравейте момичета.  Нова съм във форума и едва се ориентирам къде да си постна темата,но май трябва да е тук. Моля за инфо и мнения по един въпрос, който много ме тормози.  На 42г.съм и съм майка на две прекрасни малки принцеси- на 2.5г и на 5г. От април т.г с мъжа ми правим опити за трето дете, но за сега неуспешни.  Май м.направих ранен спонтанен аборт в 4г.с и преди два дни(на Никулден)направих втори спонтанен аборт в 6г.с Ще си направя нужните изследвания в търсене на причината, но въпросът който ме тормози не мога да проверя с изследвания.  Двата ми аборта се случиха по идентичен начин-точно на третия ден след вагинален преглед с екограф , което според мен твърде вероятно да не е случайно. Питането ми към вас е дали имате инфо по въпроса за това дали е уместно при рискова бременност заради възрастта на майката и предходен аборт , да се прави преглед в ранна бременност с вагинален екограф и дали това може да доведе до аборт?

# 6
  • Мнения: 1
Добро утро имамх спонтанен аборт на 30.март днес е 7 май а аз продължавам да кървя нормално ли е

Общи условия

Активация на акаунт