PANDORA - Тема 4

  • 42 426
  • 739
  •   1
Отговори
# 390
  • Down south
  • Мнения: 7 686
Изгледах цялото нещо, очаквайки не съм сигурна какво? 
Нищо не ме изненада или впечатли, може би с течение на времето съм чела повечето от тях.
#16, визирам  the special charm, предназначен за реверанс и вид ииндикация на работещите за компанията, не ме впечатли, като дизайн.
 Вероятно е ценен от колекционерска гледна точка.
 Ако не знаех какво представлява, не бих обърнала внимание.

# 391
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Видеото е на първа страница в заглавния пост на темата. Аз съм го включила към полезните видеа, още в Тема 3. В момента го има и в Тема 4, защото заглавният пост е копиран от предходната тема. 🙂✌🏻

# 392
  • Мнения: 14 635
Моля да ме извините за повторението на видеото.Не съм обърнала внимание.Само чета и гледам снимки на потребителките.
Днес минах през магазин на Пандора.Просто да позяпам.Видях намалени неща,но няма нищо ''мое''.

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 3 235
От ФБ страницата на Пандора:

Добри новини от Pandora през февруари!
От 1 до 14 февруари можете да се възползвате от специалните ни предложения, които включват:
1️⃣ Подаръчен сет колие "Сърце на принцеса" + обици "Сърце на принцеса" на цена от 196 лв.
2️⃣ Подаръчен сет гривна "Сърце на принцеса" + талисман "Сладка любов" на цена от 165 лв.
3️⃣ Гривни 590702HV, 590713, 590719, 590728, 596268, 596543 на цена от 79 лв.
💟Предложението важи в периода 1-14 февруари 2020 г. или до изчерпване на количествата
💟Предложението важи само на място в обектите на Pandora
💟Предложението важи за гривни 590702HV, 590713, 590719, 590728, 596268, 596543
💟Промоционалните продукти не подлежат на връщане и замяна

От silvercourt.bg: от 1 до 14-ти февруари -10% отстъпка с код love и безплатна доставка / важи за ненамалени бижута!/.

# 394
  • Мнения: 17
Здравейте момичета! Днес се сдобих с вторатаси гривна от промоцията! Избрах твърда, тъй като другата ми е мека. Та мисълта ми е за твърдите гривни има ли клипсове и нужна ли е верижка, мисля че е по тръдно да се загуби, защото дори и дасе разкопчае ще е трудно да падне сама!

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 3 235
Тони, в този случай нямате нужда от осигурителна верижка,  но тя има и естетическа функция,  освен да предпазва. Украсете гривната си както на Вас ви харесва.

# 396
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Аз точно от твърдата гривна си изгубих талисман . Беше се откопчала и един е паднал , а другите ги намерих сутринта в леглото .

# 397
  • Down south
  • Мнения: 7 686
Stopers бихаз решли проблема. Ако гривната се откопча, те ще спрат изпадането на ост за нашите chrms..

# 398
  • Мнения: 87
Здравейте!
Преди два дни имах рожден ден и като подарък получих гривна, от Shine колекцията, която исках доста отдавна!
 Това е и първата ми гривна от Pandora.
Въпроса ми е свързан с къпането.. ще падне ли покритието? Тъй като искам да я нося постоянно и не искам постоянно да я махам и слагам.

# 399
  • Мнения: 185


Ето ги и моите красоти. Малко аматьорска снимка 😂  постоянно ги нося двете заедно и правя всичко с тях. Досега никакви проблеми съм нямала. Simple Smile

# 400
  • Down south
  • Мнения: 7 686
Честита!

Моите Shine (гривни и charms) ги нося вече почти две години. Изглеждат добре, не ги свалям, само променям комбинациите.



# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 3 235
Всяка консултантка би ви посъветвала да сваляте shine гривни и талисмани,  за да им се радвате по-дълго време. Моят съвет е същият. Виждала съм ужасно излющени талисмани и гривни  Sad.

# 402
  • Down south
  • Мнения: 7 686
Не съм виждала "излющени" бижута, каквото и да означава, то няма и къде да ги видя.
Служителите съветват всички бижута независимо от метал/комбинация от метали да се свалят.
Аз не мога да се тревожа и за това. Живея без да ги свалям.

# 403
  • Мнения: 87
Честита!

Моите Shine (гривни и charms) ги нося вече почти две години. Изглеждат добре, не ги свалям, само променям комбинациите.






Благодаря!
Значи мога да се къпя спокойно с нея😁
Знам, че препоръчват да се свалят, но се притеснявам  от разхлабване на закопчалката..

П.С. Гривните Ви са страхотни!❤

# 404
  • Мнения: 229
Аз имам такъв излющен талисман, писала съм и преди за него. Ужасно много харесвам Shine колекцията, но не бих си купила отново каквото и да е от нея. Не мога да бъда роб на някаква гривна или пък талисман,..

Общи условия

Активация на акаунт