Плевен 159 - зимна тема

  • 60 437
  • 729
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 624
Благодаря, Peten!

# 106
  • Мнения: 6 272
Благодаря за информацията.

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 20:02 от лещичка

# 107
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Най-добре е да пуснете запитване в "Забелязано в Плевен" във фейсбук.

# 108
  • Мнения: 5 842
Добър ден на всички.

   При това извънредна ситуция можете ли да ми препоръчате зъболекар, който работи!!! Проблемът е, че ми се счупи зъб.

    Благодаря предварително!

# 109
  • Мнения: 6 624
Звъниш и питаш, дали работят и при какви условия. Някои не работят, други си приемат пациенти. Избираш си зъболекар и разговаряш с него.

# 110
  • Мнения: 1 485
Здравейте плевенчани искам да ви попитам за добър гинеколог в Плевен за преглед и евентуално водене на бременност .Първото си дете раждах във Втора база преди 13 г .Не знам как стоят нещата сега как да ида на преглед там .

# 111
  • Мнения: 1 225
Здравейте плевенчани искам да ви попитам за добър гинеколог в Плевен за преглед и евентуално водене на бременност .Първото си дете раждах във Втора база преди 13 г .Не знам как стоят нещата сега как да ида на преглед там .

Труден съвет,аз все още не съм си намерила моят гинеколог. Най-добре да кажат мами който са родили наскоро или в близките 1-2 години.

# 112
  • Мнения: 1 485
Да наистина записах си час за Петрова в Авис Медика за първоначален преглед платен пък после ще вида как стоят нещата и дали ще могат да ме преглеждат във Втора база .

# 113
  • Мнения: 6 624
Във Втора база не се водят консултации, доколкото знам.Има си кабинети за тази цел.

# 114
  • Мнения: 384
Препортчвам др Бодурска от КИРМ за женска консултация. Прегледите са платени, но лекарката е изключително компетентна.

# 115
  • Мнения: 1 225
Знаете ли работно време   на офисите на спиди.

# 116
  • Плевен
  • Мнения: 719
Знаете ли работно време   на офисите на спиди.
Погледни в сайта им или се обади по телефона. В петък обикновено са до 18:00, пратки приемат до 17:30. Някои не работят в събота.

# 117
  • у нас
  • Мнения: 1 871
За женска консултация и раждане препоръчвам др Поля Василева. Работи с новата Екзакта. Млад, амбициран и изключително адекватен лекар. Постоянно повишава квалификацията и и няма начин да не останете доволна. Работи и във втора база

# 118
  • Мнения: 76
Здравейте!Някой знае ли къде мога да намеря магазин за сладкарски нещица в Плевен, специално фондан ми трябва, цветен. Благодаря!

# 119
  • Мнения: 6 624
В с- ца Карамел.

Общи условия

Активация на акаунт