Плевен 159 - зимна тема

  • 60 174
  • 729
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18 646
Момичета, препоръчайте читав ключар за ключ на училищно шкафче.
ММ вчера извади ключ, днес се оказа, че с него детето не може да си отключи шкафчето...

Сега го виждам ,миналата година до билата към гарата , Бриколаж ли е, цветя има доста и разни други , до входа  ми направи за минути резервни ключове ,по 3 лв Бр, дано е още там.Има техниката, модерен ключар.

# 91
  • Мнения: 6 615
Сърдечно ти благодаря, Боряна!

# 92
  • Мнения: 76
Знам,че е много индивидуално,но моля препоръчайте ми педиатър. Няма значение къде,важното е да е добър и да е по здравна каса...Имам две дечица,едното боледува много,а другото е бебче и ми омръзна да ходя по частни кабинети. Благодаря!

# 93
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аз съм доволна от моя, но има много пациенти - д-р Гатев

# 94
  • Мнения: 1 224
Много хвалят д-р Кривошийска тя е в 1 ДКЦ обаче има много пациенти.

# 95
  • Мнения: 31
Аз също съм доволна от д-р Гатев

# 96
  • Мнения: 76
Може ли контактите на д-р Гатев да ми пратите на лични? Много благодаря!

# 97
  • Мнения: 904
Търся мнението ви за надежден алерголог. Става въпрос за тестване за алергия към локални и общи анестетици.
Спешно ми е. Благодаря!

# 98
  • Мнения: 5 823
Търся мнението ви за надежден алерголог. Става въпрос за тестване за алергия към локални и общи анестетици.
Спешно ми е. Благодаря!

    Доц. д-р Ваня Цветкова. Работи в "Свети Пантелеймон" на ул. "Хан Крум" и във "Втора клинична база".

# 99
  • Мнения: 904
Jennifer_W, благодаря !
И аз към нея се бях насочила.

# 100
  • Мнения: 5 823
Jennifer_W, благодаря !
И аз към нея се бях насочила.

    През лятото майка ми получи някаква алергия и къде ли не ходи, само тя успя да я излекува.

# 101
  • Мнения: 904
И тъй като теста непременно трябва да се направи в понеделник много вероятно е за д-р Цветкова да няма свободен час ,та да попитам и за друг вариант.

# 102
  • Мнения: 157

Честит 3 ти март!

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 10:39 от charlie

# 103
# 104
  • Плевен
  • Мнения: 1 617
Здравейте група.От утре 6,до 11 включително,здравният министър е обявил грипна епидемия за ЦЯЛАТА СТРАНА!Подробности в сайта на МЗ.http://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/gripna-epidemiya- … itoriyata-na-cya/

Общи условия

Активация на акаунт