Плевен 159 - зимна тема

  • 60 554
  • 729
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 074
Засега намерих една маникюристка, но нещо не е ми харесва😒 Фризьорка имам преболедувала, но доста отдавна...Благодаря!

# 541
  • Мнения: 22 513

Бадрулбудура+, ако ти върши работа изкарала Ковид маникюристка, ще ти дам контакти на моята.

А по темата, съмнява ме когато ходите в магазин да питате хората вътре ваксинирани ли са, както и служителите на каса.

# 542
  • Мнения: 2 074

Бадрулбудура+, ако ти върши работа изкарала Ковид маникюристка, ще ти дам контакти на моята.

А по темата, с биъмнява ме когато ходите в магазин да питате хората вътре ваксинирани ли са, както и служителите на каса.
Питам служителите, които са без маски. Да, ще помоля за контакти, ако го е изкарала в близките шест месеца. Благодаря.

# 543
  • Мнения: 561
Здравейте! Предстои ни да посетим парк "Кайлъка". Освен зоологическата градина какви други забавления в близост бихте ми препоръчали за 5 годишно дете?

# 544
  • Плевен
  • Мнения: 1 617
Здравей.Има батут през деня.Намира се до чешмичката,в близост до Летния театър.Има две детски площадки в Кайлъка.Има и кафе с криви огледала,доста интересни са за деца.В кафето до езерото с лодките предлагат малки и големи рикши под наем.Лодките в момента не работят,тъй като езерото е източено.

# 545
  • Мнения: 561
Здравей.Има батут през деня.Намира се до чешмичката,в близост до Летния театър.Има две детски площадки в Кайлъка.Има и кафе с криви огледала,доста интересни са за деца.В кафето до езерото с лодките предлагат малки и големи рикши под наем.Лодките в момента не работят,тъй като езерото е източено.
Благодаря ви!

# 546
  • Мнения: 453
Здравейте! Предстои ни да посетим парк "Кайлъка". Освен зоологическата градина какви други забавления в близост бихте ми препоръчали за 5 годишно дете?

Зоологичаската градина е всичко друго, но не и място за забавление. Доста тъжно място е.

# 547
  • Мнения: 6 637
Тъй като доктор Апостолова се оказа неоткриваема, записах час при доц. Йорданова.
Някой посещавал ли е доцентката за проблемна кожа при деца?

# 548
  • Плевен
  • Мнения: 1 617
Да,доц Йорданова е много добър лекар.От години ходим цялото семейство при нея.Обръща внимание и обяснява подробно каквото попиташ.

# 549
  • Мнения: 6 637
Благодаря, Peten!

# 550
  • Мнения: 85
Нещо ново в Плевен - кабинет по фетална медицина в МЦ „Света Марина“ – Плевен ще предлага най-добрата диагностика на плода и майката от началото на август

Кабинетът по фетална медицина, който ще отвори врати в МЦ „Света Марина“ – Плевен от м. август 2021 г.,  ще предоставя скринингови услуги за бременната жена. Кабинетът е специализиран в допълнителни грижи и за пациентки, които преди това са имали бременност с фетални аномалии или които имат проблеми с настоящата си бременност. За целта ще се използва 2D-ехография и 3D-4D ехография.
Феталната медицина осигурява най-добрите грижи за плода и майката чрез оценка на феталния растеж и благосъстояние, диагностика на фетални нарушения (включително фетални аномалии), както и консултиране и подкрепа за родителите. Кабинетът по фетална медицина разполага с един от най-новите апарати на GE Healthcare -Voluson E8. Архитектурата на Radiance System на Voluson E8 осигурява отлично качество на изображението, както в 2D, така и в 3D / 4D.
Кабинетът по фетална медицина ще работи под ръководството на д-р Габриела Панайотова, акушер-гинеколог, завършила успешно 2-годишен курс на специализация по фетална медицина под ръководството на проф. Кипрос Николаидес, „бащата“ на феталната медицина. По време на специализацията, реализирана в Fetal Мedicine Research Institute към King`s College Hospital, Лондон, Великобритания, д-р Панайотова е придобила компетентности в следните направления: първи триместър скрининг тест за бройни хромозомни аномалии, фетална морфология през втори триместър, проследяване на рискови бременности, доплер оценка на феталното състояние и изследване за цервикална недостатъчност, фетална ехокардиография.
Д-р Панайотова е възпитаник на Медицински факултет към Тракийски университет – Стара Загора, където завършва „Медицина“ през 2012 г. През м. декември 2017 г. придобива специалност „Акушерство и гинекология“ в УМБАЛ „Света Марина“ - Плевен. Завършва също допълнителни квалификационни курсове за лапароскопия и хистероскопия.
От 4 август 2021 г. д-р Панайотова ще приема пациенти всеки делничен ден от 08 до 12 ч на адрес: гр. Плевен, местност „Русково Бърдо“, етаж 1.
Записвания ще се правят на телефоните на УМБАЛ „Света Марина“ – Плевен:
0700 20 006; 064 805 666; 064 81 81.

# 551
  • FRANCE
  • Мнения: 2 245
Здравейте. Можете ли да ми препоръчате специалист за махане на беннки. Благодаря

# 552
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Здравейте. Можете ли да ми препоръчате специалист за махане на беннки. Благодаря

Д-р Киров, УМБАЛ-Плевен

# 553
  • FRANCE
  • Мнения: 2 245
Благодара

# 554
  • Мнения: 310
Здравейте, извинявам се предварително, ако скоро е питано, но спешно търся препоръки за автосервиз в Плевен за диагностика на двигател.

Общи условия

Активация на акаунт