Плевен 159 - зимна тема

  • 60 108
  • 729
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 650
Каква е колата?

# 556
  • Мнения: 308
Става въпрос за оглед на 2 коли - Пежо и Шкода.

# 557
  • Мнения: 85
До Мизия в дворчето където има книжарница АБВ правят добра диагностика

# 558
  • Мнения: 650
Сервиз на Пежо, Бош...

# 559
  • Мнения: 85

Здравейте,
има ли някой родител на дете в езиковата в Плевен, интересувам се от учебници по испански за 8ми клас, издадени 2017 г

# 560
  • Плевен
  • Мнения: 1 617
Здравейте.Моля за препоръки за добър дърводелец за Плевен.Става въпрос за направата на обикновени дървени комарници.Благодаря предварително на отзовалите се.

# 561
  • Мнения: 1 355
Здравейте, има ли някоя с мнение за доктор Росица Велинова от Света Марина? Става въпрос за проследяване на бременност. По принцип си имам едно наум за въпросната болница и практиката им със секциото, но все пак да попитам 🤔

# 562
  • Мнения: 6 615
Peten, ние слагахме комарници наскоро и използвахме фирма, която се намира срещу хотел Блкан. Ако те интересува, мога да потърся визитката.

# 563
  • Плевен
  • Мнения: 1 617
Peten, ние слагахме комарници наскоро и използвахме фирма, която се намира срещу хотел Блкан. Ако те интересува, мога да потърся визитката.
Денис и ко ли е фирмата?Ние я ползвахме за направата на щори.Занимават се с щори,алуминиева дограма.А на нас ни трябват дървени комарници…

# 564
  • Мнения: 6 615
Да, Peten,те са.
Имам номера на един дърводелец, бяхме ползвали услугите му преди години.

0879385288- Милен дърводелец

# 565
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Бисерка, дали се занимава и с обикновени ремонти? Не мога да си намеря дърводелец да ни напасне една врата, от старите.

# 566
  • Мнения: 6 615
Занимаваше се ппеди. Бяхме го викали след наводнение за  изметнат гръб на гардероба. Поправи го добре, но това беше преди няколко години.

# 567
  • Плевен
  • Мнения: 1 617
Да, Peten,те са.
Имам номера на един дърводелец, бяхме ползвали услугите му преди години.

0879385288- Милен дърводелец
Благодаря ти за препоръката.Ще му се обадя

# 568
  • Мнения: 6 615
Момичета, може ли да препоръчате ортопед за кръстни връзки? Младо момче от друг град има нужда да бъде прегледан след спортна травма, но не знам към кого да ги насоча.
Д-р Георги Димитров, доколкото знам се занимава с горни крайници. Само
от него имам преки впечетления, но не знам, дали ще им свърши работа, след като се касае за коляно.

# 569
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Доц Тодоров, Д-р Димитров, д-р Вълешков един от тримата

Общи условия

Активация на акаунт