Плевен 159 - зимна тема

  • 60 321
  • 729
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 621
Доц Тодоров, Д-р Димитров, д-р Вълешков един от тримата

Благодаря ти!
Тъй като се дискутираше в темата, че са се преместили в " Сърце и мозък", там ли практикуват към момента или в " Г. Странски"?

# 571
  • Мнения: 1 702
В "Сърце и мозък" са вече. И д-р Тотев може да потърсите и той е там.

# 572
  • Някъде там
  • Мнения: 4 858
Здравейте, имате ли наблюдение за ЯМР то в Свети Панталеймон?
На малката ми дъщеря трябва да се направи ЯМР, колебая се между Свети Панталеймон и София мед в гр София (там бил най добрия ЯМР в България).

# 573
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Апаратурата наистина е важна, но и лекаря който разчита резултата. За Панталеймон не мога да кажа, но аз съм правила 2 при д-р Няголова и за нея мога да кажа само добри отзиви, както и за д-р Василев и д-р Балтова в Ависа.

# 574
  • Някъде там
  • Мнения: 4 858
Апаратурата наистина е важна, но и лекаря който разчита резултата. За Панталеймон не мога да кажа, но аз съм правила 2 при д-р Няголова и за нея мога да кажа само добри отзиви, както и за д-р Василев и д-р Балтова в Ависа.
Разбира се,че е важно кой разчита ЯМР.
Лекуващата невроложка на дъщеря ни ни насочи към СофияМед (най добра апаратура - най добър разчет щели да направят там)
Сега проучвам , няма да чакам одобрение за направление, не мисля да губя време и ще запишем час платено.

Последна редакция: сб, 07 авг 2021, 13:31 от Искрица

# 575
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Тогава по-добре да се съобразите за Софиямед. Всеки лекар си има наблюдения на кой резултат колко маже да се вярва и къде се гледа както трябва. Дано всичко е наред с детенце Simple Smile

# 576
  • Мнения: 1 893
Здравейте, 
Моля за препоръки за добър УНГ лекар, който е и хирург.  Става въпрос за топче в долната мека част на ушната мида, но  подутината обхвана и областта зад ухото.

# 577
  • Мнения: 428
Здравейте! Моля препоръчайте добър фризьор за балеаж или добър колорист в Плевен! Благодаря предварително!

# 578
  • Мнения: 6 621
И аз търсих, но това което намерих тук не ме впечетли.  Затова ходихме в салон в София.

# 579
  • Мнения: 9
Мислех, да посетя Наталия Димитрова, но определено ме разубедихте.
Търся отзиви за Христина Хайдудова.
Аз много харесвам Д-р Хайдудова, ходила съм при нея и за дерматологични проблеми, и за естетични процедури. Земен човек, внимателна, обяснява, ако човек желае нещо твърде драстично за възрастта/състоянието си - аргументирано разколебава и дава препоръка за друго. Работи нежно, деликатно, прави паузи, ако е необходимо, показва флакони, ампули, след процедурите е на линия във вайбър за проследяване и в случай на питания. Аз й изпращах снимки в почивен ден след поставяне на филър, отговори ми подробно след минути. Ходи на много обучения и е в крак с новостите. Голям сладур е. Simple Smile
Аз си правих конци за 1600 лв ,ефектът е нулев,цялата бях на едни вълнички от лявата страна,които преминаха след 2 месеца,на въпросът ми кога ще минат бях овиквана,да не я притеснявам,пълно разочарование за съжаление изхвърлени пари на вятъра.

# 580
  • Мнения: 428
Предпочитам д-р Апостолова, много внимателна с лека ръка! Хайдудува е груба и меркантилна.

# 581
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Хайдудова постоянно качва в страницата си точно “уау “ефекти от тези процедури с конците. Защо не се е получила при вас ? Обясни ли нещо? Не мислех че може да има неуспех Sad А цената не е малка…
Апостолова вече не е в Ависа и няма и информация къде е

Последна редакция: нд, 15 авг 2021, 07:52 от Tommelise

# 582
  • Мнения: 428
Адреса на новия кабинет е на ул.Ангел Кънчев 24, точно зад Музикалното училище. Даже вече го посетих.

# 583
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Благодаря

# 584
  • Мнения: 9
Хайдудова постоянно качва в страницата си точно “уау “ефекти от тези процедури с конците. Защо не се е получила при вас ? Обясни ли нещо? Не мислех че може да има неуспех Sad А цената не е малка…
Апостолова вече не е в Ависа и няма и информация къде е
Този уау ефект трае точно 1 месец ,плюс направих още една консултация след получения проблем,оказа се че кожата ми е доста тежка и изобщо не съм била подходяща за този вид процедура.Специалистката в кавички просто си прибра паричките,а и попитайте тези жени от снимките,след 2 месеца дали ефектът е уау

Общи условия

Активация на акаунт