Плевен 159 - зимна тема

  • 60 824
  • 729
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 5 918
Здравейте, може ли да ми препоръчате гинеколог с добра техника, за който не се чака много.
Благодаря


     Когато си платите, при който и да е доктор, ще Ви приеме веднага. С добра техника са в "Света Марина"

# 586
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 187
Момичета, моля за препоръки за добър нефролог и уролог. Тати има някакви отклонения в определени показатели и искам да направим консулт с някой наистина добър специалист. Благодаря предварително

# 587
  • Мнения: 384
Здравейте, може ли да ми препоръчате гинеколог с добра техника, за който не се чака много.
Благодаря


     Когато си платите, при който и да е доктор, ще Ви приеме веднага. С добра техника са в "Света Марина"

Не търся "който и да е", но ви благодаря все-пак.

# 588
  • Мнения: 6 641
Момичета, моля за препоръки за добър нефролог и уролог. Тати има някакви отклонения в определени показатели и искам да направим консулт с някой наистина добър специалист. Благодаря предварително
Д-р Колев Уромед.

# 589
  • Мнения: 5 918
Здравейте, може ли да ми препоръчате гинеколог с добра техника, за който не се чака много.
Благодаря


     Когато си платите, при който и да е доктор, ще Ви приеме веднага. С добра техника са в "Света Марина"

Не търся "който и да е", но ви благодаря все-пак.

     За сега съм доволна от д-р Александър Любенов в "Света Марина".

# 590
  • Мнения: 85
Момичета, моля за препоръки за добър нефролог и уролог. Тати има някакви отклонения в определени показатели и искам да направим консулт с някой наистина добър специалист. Благодаря предварително
Здравей,
ако имаш предвид PSA маркер, ви трябва уролог. В Уромед всички специалисти са добри. Не отлагайте прегледа и евентуално лечение. Успех и скорошно възстановяване Simple Smile

# 591
  • Мнения: 1 716
Здравейте, може ли да ми препоръчате гинеколог с добра техника, за който не се чака много.
Благодаря


    За какво ви трябва гинеколога?За проследяване на бременност, за някакъв проблем.Това е много важно, за да се знае кой ще ви помогне.
За Уролог и аз препоръчвам Колев в Уромед.

# 592
  • Мнения: 384
Здравейте, може ли да ми препоръчате гинеколог с добра техника, за който не се чака много.
Благодаря


    За какво ви трябва гинеколога?За проследяване на бременност, за някакъв проблем.Това е много важно, за да се знае кой ще ви помогне.
За Уролог и аз препоръчвам Колев в Уромед.

Здравейте, търся добър специалист за гинекологичен проблем.

# 593
  • Мнения: 1 716
Онкологичен, проблемно забременяване или нещо друго?

Това имах е предвид аз.

# 594
  • Мнения: 37
Здравейте, може ли да ми препоръчате гинеколог с добра техника, за който не се чака много.
Благодаря


    За какво ви трябва гинеколога?За проследяване на бременност, за някакъв проблем.Това е много важно, за да се знае кой ще ви помогне.
За Уролог и аз препоръчвам Колев в Уромед.

Здравейте, търся добър специалист за гинекологичен проблем.

Препоръчвам доц. Светлозар Стойков, но той е в Търново.

# 595
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 187
Момичета, благодаря за отговорите. На първо четене видях, че прегледът на др Колев в уромед е 80 лева. Дали преглежда някъде по каса или да записвам платен прием? Видях в една статия, че работи и в болницата, но дали там приема пациенти с направления?

# 596
  • у нас
  • Мнения: 1 872
Не, Уромед са кабинетите. Ако там
няма прием със здравната каса, значи вече работи само на платени прегледи . Ако пациентът е здравно осигурен и на базата на платен прием маже да се издаде направление за постъпване в болница ( при необходимост )

# 597
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 075
Здравейте! Някой да има учебници за 10 клас?

# 598
  • Мнения: 5 918
Здравейте на всички. Откъде може да се купи климатици в Плевен с марките: Daikin, Mitsubishi or Fujitsu. Търсих тези марки в Техномаркет, Технополис и Зора, но те не предлагат подобни марки.

    Благодаря предварително за помощта.

# 599
  • Мнения: 248
Здравейте на всички. Откъде може да се купи климатици в Плевен с марките: Daikin, Mitsubishi or Fujitsu. Търсих тези марки в Техномаркет, Технополис и Зора, но те не предлагат подобни марки.

    Благодаря предварително за помощта.

Проверете в "Здравкомерс".

Общи условия

Активация на акаунт