Новогодишна игра на BG-Mamma

  • 160 529
  • 31 288
  •   1
Отговори
# 31 200
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Много съм учудена! Намерих името ми между печеливши Simple Smile Белоруска съм, живея в Минск. В България само съм ходила няколко пъти за кратка лятна почивка. А и не говоря български, знам само някои най-прости неща Simple Smile Дори не знам какво да правя сега Simple Smile

Може да дадеш адрес за доставка на някоя позната/приятелка в България. Лятото като дойдеш на почивка, ще си вземеш подаръка. Grinning

# 31 201
  • Мнения: 479


Може да дадеш адрес за доставка на някоя позната/приятелка в България. Лятото като дойдеш на почивка, ще си вземеш подаръка. Grinning
Нямам нито един такъв познат Joy

# 31 202
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 898
А участва ли в Новогодишната игра?

# 31 203
  • Мнения: 28 183
В условията на играта пише:
Цитат
Печелившите, които са извън София (включително в чужбина), е необходимо да попълнят формата с данни за получаване на подаръка, посочвайки адрес на територията на Република България, и техният подарък ще бъде изпратен с куриер на посочения адрес за сметка на Организатора.

# 31 204
  • Мнения: 479
А участва ли в Новогодишната игра?
Да, разбира се! Много ми харесва тези късмети Simple Smile

# 31 205
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 465
В условията на играта пише:
Цитат
Печелившите, които са извън София (включително в чужбина), е необходимо да попълнят формата с данни за получаване на подаръка, посочвайки адрес на територията на Република България, и техният подарък ще бъде изпратен с куриер на посочения адрес за сметка на Организатора.

така де... това е проблема. Smiley

# 31 206
  • Мнения: 479
В условията на играта пише:
Цитат
Печелившите, които са извън София (включително в чужбина), е необходимо да попълнят формата с данни за получаване на подаръка, посочвайки адрес на територията на Република България, и техният подарък ще бъде изпратен с куриер на посочения адрес за сметка на Организатора.
Нямам такъв адрес за да мога да го посоча понеже нямам нито един познат в цялата България Simple Smile

# 31 207
  • Мнения: 10 214
Ако нямаш никой познат в България, можеш да си избереш някой от форума и да подариш твоя подарък на него.

# 31 208
  • Мнения: 479
И все пак много се зарадвах. Никога не съм била от късметлийки Simple Smile

# 31 209
  • Мнения: 28 183
Цитат
Ако нямаш никой познат в България, можеш да си избереш някой от форума и да подариш твоя подарък на него.

Именно. Няма предвиден вариант за изпращане на подаръци в чужбина. Куриерските услуги много поскъпнаха, а подаръците не толкова Simple Smile

# 31 210
  • Мнения: 479
Ако нямаш никой познат в България, можеш да си избереш някой от форума и да подариш твоя подарък на него.
Да, също помислих за това

# 31 211
  • Мнения: 10 214
Би могла да попиташ и организаторите, Олга, пиши им. Едва ли може да се направи нещо извън правилата, но ако искаш, попитай.

# 31 212
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 465
Ако нямаш никой познат в България, можеш да си избереш някой от форума и да подариш твоя подарък на него.
Да, също помислих за това
пиши на организаторите на играта.  да ти съхраняват печалбата докато дойдеш в БГ и си я получиш.  заедно с лихвите  Grinning
грешката е тяхна, че не са помислили за печелившите и живеещи в чужбина.

# 31 213
  • Мнения: 11 578
Олга, какво печелиш?

# 31 214
  • Мнения: 3 615
А участва ли в Новогодишната игра?
Да, разбира се! Много ми харесва тези късмети Simple Smile
Ако искаш ще ти дам адрес в София да ти изпратят подаръка като решиш да идваш към Бг ще ти го изпратя по куриер или ще ти го донеса лично.

Общи условия

Активация на акаунт