Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 9

• 23 599
  • 424
  •   1
Отговори
# 420
  • вкъщи
Колпоскоп се нарича апаратът и за мен без него преглед е непълен, не може да се огледа и види прецизно има ли промени или възпаления.

# 421
  • София
Момичета, може ли някой да ми изпрати на лични телефон за връзка с д-р Костова.
Благодаря!

# 422
Час за преглед при др.Костова можете да запазите на телефон 0877800478. Трябва да знаете, че често нямат часове за близки дати. Но ако има проблем обяснявате и могат да дадат час в най - кратък срок.
Изключително много я харесвам др.Костова.

# 423
Момичета малко страничен въпрос.Какво ви е мнението за лабораторията на 3 та поликлиника.Интересуват ме микробиологичните изследвания и изследванията за инфекции.Може ли да се разчита на резултатите?
Да, абсолютно, само там си пускам. Изключително прецизни и точни резултати.
Направих едно и също изследване в тази лаборатория и друга (не в Бургас). Съответно резултата от лабораторията в 3та не беше коректен.

# 424
Д-р Добрев, д-р Костова и д-р Мануелян за мен са страхотни професионалисти и хора. Не те гледат като касичка, обясняват подробно всичко и са внимателни. Има и един доктор- македонец е, в Бургасмед. За него също чувам добри мнения.
При Недялков щях да ходя за хистероскопия, но при първата ни среща, започна да ми се кара и да ми обяснява как нищо не съм разбирала. Повече не съм ходила при него.

Общи условия

Активация на акаунт