Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 966
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 1 065
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз се чудя защо липсваше гаджето на Сами в цялата картинка..

# 1 066
  • София
  • Мнения: 1 891
Ами защото е гадже,вътре вкараха само роднини.
Лейди,моля те пусни една анкета ,финал е Simple Smile

# 1 067
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 105
Доколкото знам, финалните теми не се заключват и остават отключени за обсъждане. И аз бих помолила за една анкета. 😁

# 1 068
  • Мнения: 4 749
То ние писахме в една тема 2 месеца кажи речи, едва ли е проблем да си пишем тук след финала.

# 1 069
  • Мнения: 6 239
Вие бихте ли влезли след това унижение?Чакала го е да излезе и да се извини подобаващо,за да почне пак да тръби колко се обичат.

# 1 070
  • Мнения: 4 749
Тя изобщо към онзи момент не е била на ясно с похожденията Самеви..просто не я е посочил като достатъчно близка според  мен. Пък може и някакъв ангажимент да е имала.
Сами каза, че след простотията със Силвия е осъзнал, че я обича и иска да с нея. И че адски тъпо е постъпил.

# 1 071
  • Мнения: 294
Доколкото знам, финалните теми не се заключват и остават отключени за обсъждане. И аз бих помолила за една анкета. 😁
Кажете каква да бъде и стига да е възможно - няма проблем ! Аз Ви попитах в началото на тази тема, каква анкета желаете - имаше 24 часа отворена възможност, но никой нищо не предложи.
КАЖЕТЕ , моля - каква ЖЕЛАЕТЕ  и ако може - пускам:smile:

аvicom ,Pupitka - дайте предложения за анкета

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 16:26 от Лейди Годайва

# 1 072
  • София
  • Мнения: 1 891
Най-резонната-да гласуваме за победител

# 1 073
  • Мнения: 14 830
djoleva , привет ! Обръщам се към теб, като към по - информираният човек, който пускаше  темата . Може ли, след финала на шоуто, да пусна още една седмица - обмяна на мнения, коментари и пр., като продължение, ако разбира се, списващите имат интерес да продължат беседата.Ако има такова право, ще се обърна към всички, за да попитам, дали желаят продължение след финала.Но, първо питам теб и моля да ми разясниш:smile:,може ли ?

Докато чакам инфото от Джоли, всеки, който желае продължение след финала, за всякакви мнения, свобдни коментари или  просто раздумка, свързана със произтичащите  и произтекли събития, нека пише, моля. Мсля си, че ако е отворена темата още седмица,може да се включат и някои от участниците, които вече спокойно могат да говорят, та дори да ни теглят по някоя друга обида Wink .Вече не е нужно да се крият и могат легално да си кажат мнението по различните въпроси, дискутирани седмици наред тук. Такова чувство имам, че доста от тях четат,пък може да придобият кураж и да се оповестят. Ще бъде вълнуващо и интересно. Как мислите?!
Може тук да си коментираме, може и нова тема. Но след като финалната тема не се заключва най добре е тук да продължим

# 1 074
  • ново
  • Мнения: 5 978
Той е бе.... кака ви е дедектив хах.
Тц, кака не е деТектив Smile
Бащата на Вяра е чист българин и няма нищо общо с този на снимката.

Аз чак сега изгледах епизода. Нищо не ме изненада. Довечера ще подкрепям Сами.

# 1 075
  • London
  • Мнения: 6 732
На мен ми е все тая дали ще има нова тема или няма. Вие решете...

И за участниците не се напъвам да им слушам тирадите честно казано.

Г и В , има ли някакъв шанс да не ме цитираш и обръщаш към мен? Благодаря!

# 1 076
  • Мнения: 294
djoleva Благодаря ! Няма да я заключвам ! Flowers HibiscusSimple Smile

Момичета - кокичета, темата остава отворена и шоуто с коментарите, и мненията продължава..........Simple Smile

Сега, ще опитам анкета . Значи  за победителя,така ли?  Щото може :Кой ще бъде с най- висок зрителски вот?

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 16:45 от Лейди Годайва

# 1 077
  • София
  • Мнения: 1 891
Не прогнозна,хубаво е анкетата да е -тип кой е вашият победител.Ние все пак сме представителна извадка,четат ни ,вклюват се участници и с мнения.Трябва да заявим кой искаме да победи.

# 1 078
  • София
  • Мнения: 11 611
Да, кой е нашият победител и ако не може да пуснеш анкета, пусни тогава нова тема и без това ще изпишем покрай финала немалко страници.

# 1 079
  • Мнения: 4 749
Аз предлагам антипобедител - кой не искате да спечели!
Аз не искам Марго

Общи условия

Активация на акаунт