Фермата сезон 5 тема 11

  • 134 122
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 210
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
Хайде стига глупости, познавам много жени и мъже от село и НЕ е вярно, че се женят и че раждат малки. Повечето са висшисти!

# 211
  • София
  • Мнения: 4 429



ЕПИЗОД 80

# 212
  • London
  • Мнения: 6 732
Има много роми със светли очи.... Циганите не са само черни, който го твърди ги е виждал само на картинка.

# 213
  • Мнения: 913
Хайде стига глупости, познавам много жени и мъже от село и НЕ е вярно, че се женят и че раждат малки. Повечето са висшисти!

И сега какво, оказа се, че е грях младите българки да раждат по няколко деца ли?! WTF?!

# 214
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
Не е грях, но аз лично съм писала няколко пъти , че в 21 век не е нормално на 22 да си с три деца от двама различни! Всичко кумулативно дадено.

# 215
  • София
  • Мнения: 15 281
Веселка изобщо не е глупава. Може и да не е баш най-образована, но е завършила средно образование, изразява се добре. Сега... може и да не е първа писателка (съдейки по напъна с разказчето в стил "Малкат акибритопродавачка", заради което й присъдиха някакво вътрешнофермерско отличие), но има добър речник.
Надали има задълбочени познания по история, но пък може и късметът й да е проработил. Божа работа.
Иначе - в игри с рязане и цепене - другите жени нямат шанс пред нея. Тъкмо да не реве, че едно нещо е можела преди да влезе във Фермата, пък те всички се научили да го правят за 3 месеца и вече с нищо не изпъквала. Ето, влезе й в употреба това, с което си вади хляба.

# 216
  • Мнения: 61
До сега не вярвах, но след днешния епизод и аз съм на мнение, че от продукцията бутат Веселка напред, да бие Дана на алманах при положение, че тя до сега е взимала 80% от имунитетите ми звучи абсурдно... даже като върна малко лентата на дуела м/у Силвия и Бети се замислям, че може би са видяли удобна ситуация Силвия да спечели и да стане фермер защото си е близка с Веселка и е ясно, че няма да я прати първи дуелист.

# 217
  • Мнения: 12 153
Как не разбрахте, че няма значение едно или три деца има Веселка? Такива избори правила до тук, от тук насетне зависи какво ще направи. Е, на тоя етап не вярвам да е много, но път има пред нея. Стига да иска. Вили и Дана отдавна трябваше да си ходят. Стигнаха до тук,  защото са две. Всяка една сама, отдавна да е заминала .

# 218
  • London
  • Мнения: 6 732
Уау и кой щеше да отстрани Вили? Смешки пишеш сериозно.....

# 219
  • Мнения: 913
Не е грях, но аз лично съм писала няколко пъти , че в 21 век не е нормално на 22 да си с три деца от двама различни! Всичко кумулативно дадено.

Не искам да се заяждам, но това, че си го писала, не значи, че е вярно. Това отразява единствено твоето лично мнение и нищо повече.
Също не й симпатизирам кой знае колко на Веселка, но това, че първоначално е попаднала на някакъв психар, не значи, че трябва да стои цял живот с него.
А и, колкото и клиширано да звучи, на тая умираща държава й трябват деца и то от български етнос, а не интернет-философи.

П.С. За Станислав или Краси съм.

# 220
  • Мнения: 12 153
Дана е аут с физечески игри, Вили е зле д алманаха, имат слаби страни и са нехаресвани. Беше им казано в прав текст от фермерите. Не харесвам Веселка, но се радвам, че тези са вън.

# 221
  • Мнения: X
Залагам на Краси,Веселка и станислав ,но най ероятно ще е Краси да спечели ,така си мисля.Дана нямаше ищах за игра и си пролича отначалото.Провали се навсякъде и сега още повече ще се гърчи а Веселка ще се нахъса.Стана ми много жал за Красимир и думите които чух от него за живота му-мпже да е простоват но е безкрайно искрен и добър човек.Не го осъждам грам за разюздания му личен живот защото детството много е повлияло там.Дано се оттърси,дано му помогнат дори и да не спечели наградата.Минала съм през трудни житейски пътища като него ,не ми се е налагало да ми ''подаряват'' точки но не се знае нищо в този живот,непредсказуем е.

# 222
  • При семейството си
  • Мнения: 6 668
Странен избор на Красимир, за да разиграе стратегията си, Станислав вече веднъж я отигра с Вили...и неслучайно се “хвана за главата”. Красимир или е много глупав, за да не си даде сметка за “предимствата” на Веселка при зрителския вот, или е много злопаметен, или...му е подсказано.
Сами и Маргото-не ми се коментират даже.
Митко е следващият втори дуелист.
Май, май Станислав остана като “най-малкото зло”.

# 223
  • London
  • Мнения: 6 732
Алманаха не е важен, той е 1 игра.... , ако не може никой да ти вземе останалите игри никой не може да те бутне. Аз не видях по-силна жена от Вили в тази ферма, а и по принцип във всички ферми досега. Та да се пише за слаби страни отново ме разсмива, тя избута тия имунитети заради майка си, да не я викнат нея на дуел.....износи я на гърба си и накрая нямаше шанс да си заслужи сама мястото на финала. Продукцията е виновна, че не я е поканила самостоятелно..... както и да е, минало, заминало.

Краси може да си мисли, че за циганка не биха гласували българите. Нещо в което четейки във фейс се разколебавам..... предполагам това е причината, иначе беше ясно, че Вили/Дана на финал няма да имат много вот, можеше спокойно да прати Вили дуелист. А, може да се е притеснил, че тя на финал ще дръпне много в самите игри с точки знам ли или пък, че ще направи Стани дуелист….., защото са си по-близки, а на него целта му е да го изберат него и да си избере според мен Митко Айти.

# 224
  • при късмета
  • Мнения: 24 127
Велислава, ако сама беше толкова сигурна в себе си, щеше да викне Красимира на дуел, когато трябваше да избира втори дуелист. Тя понеже е неай-силната и най-можещата избра Силвия. И понеже Велислава нямаше и грам мозък да спре да твърди, че иска дуел с Красимира, я изпрати първи дуелист още следващата седмица, че да не може да реди точки и друг да ѝ свърши работата. Явно сама си преценява силите по-добре от зрителите, това поне като спортист би трябвало да прави адекватно. Изобщо не е непобедима, няма такъв играч, независимо мъж или жена

Общи условия

Активация на акаунт