Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 872
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 220
А как ме е яд на Митко, че изкриви тоя пуст пирон..ще си отиде с много малка разлика, според мен. Равностойни са двамата, Митко изобщо не е слаб противник. Може да не е мускулест като Краси, но има голямо хладнокръвие в такива моменти и много акъл.

# 436
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Велислава е изключително куха - жена на 25 години с държание и мислене на 10 годишна. Мечтата 'и била да сбъдва мечтите на майка си . . ку-ку
Не знам какво 'и се харесва толкова.

# 437
  • Мнения: 4 748
За мен Велислава тотално обърка предаването. Трябваше да си иде на Игри на волята. Силов играч е и там щеше да се раздава. Щеше да е женският Юлиян 😎.
Честно казано заслужаваше да иде на финал, много повече от другите 2. Особено от Маргарита.

# 438
  • Мнения: 162
В хиляди пъти повече предпочитам Митко да стигне до финал.. според мен парите не бива да се раздават на сульо и пульо, щото видиш ли не били милионери и се нуждаели.. Ами предпочитам Митко “милионера” да ги притежава, поне си личи, че човека има мозък и акъл и ги е впрегнал, когато трябва и продължава да ги впряга.. Що, ако Краси - бедния плейбой, който е заминал за чужбина и си развява там байряка и живее, без да му дойде на ум, че е на 38 и е редно да има скътан лев, спечели? Какво ще ги прави наистина тия пари? Ще строи/ ремонтира къщата на баба си или ще си развява байряка с новата изгора, че плюс и детето и дори на екскурзийки и глезотийки..

# 439
  • London
  • Мнения: 6 732
Куцало й на Велислава мисленето, за мен тя най-добре прочиташе дуелите и тактиките.

Навярно да му даде паричната награда имаше предвид Митко или да си я поделят. Нещо такова прозрях в плана на Митко Айти.

Маргарита е толкова лабилна, че и да направи детски център като чуят хората чий е може и да фалира набързо. Аз лично не бих си поверила децата на нея..... подозирам, че може да ги нашамари.

# 440
  • София
  • Мнения: 4 884
Краси е типичен неудачник на средна възраст, който нищо не е постигнал в живота, защото всичко е изял и изпил.
Не мисля, че би направил нещо смислено с парите, ако ги спечели.
Ще си купи лъскава кола кабрио и ще развява перчема по улиците, докато изхарчи парите с различни мадами.

# 441
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Не знам защо правите сметка на печелившия как ще похарчи парите. Това си е лично негова работа, каквото иска, това ще ги прави. Не се печелят с работа в банка, печелят се във Фермата, някой, ако иска да печели пари с бизнес начинания и интереси, да намери риалити с тази насоченост.

Куцало й на Велислава мисленето, за мен тя най-добре прочиташе дуелите и тактиките.
Така е, но има голямо "но". Трябва да познава играта, да е виждала да я играят. Като във футбола, ситуациите са няколко, не може да има изненади. Трябва ѝ и време за да изгради стратегията, освен познаването на играта. Да, тогава се справя блестящо, затова и започна да е водещ от агитката на последните дуели, а в началото никаква я нямаше.
Ако като в игри на волята дават играта на момента, може и да не се справи толкова добре откъм стратегия. А ако играта е логическа или пъзел изобщо няма да се справи. Мое мнение

# 442
  • London
  • Мнения: 6 732
Не знам защо правите сметка на печелившия как ще похарчи парите. Това си е лично негова работа, каквото иска, това ще ги прави. Не се печелят с работа в банка, печелят се във Фермата, някой, ако иска да печели пари с бизнес начинания и интереси, да намери риалити с тази насоченост.

Куцало й на Велислава мисленето, за мен тя най-добре прочиташе дуелите и тактиките.
Така е, но има голямо "но". Трябва да познава играта, да е виждала да я играят. Като във футбола, ситуациите са няколко, не може да има изненади. Трябва ѝ и време за да изгради стратегията, освен познаването на играта. Да, тогава се справя блестящо, затова и започна да е водещ от агитката на последните дуели, а в началото никаква я нямаше.
Ако като в игри на волята дават играта на момента, може и да не се справи толкова добре откъм стратегия. А ако играта е логическа или пъзел изобщо няма да се справи. Мое мнение

Не съм гледала Игри на волята и не мога да коментирам, но принципно където има състезания за мен са за хора с атлетични умения, освен, ако не говорим за викторина. В началото я нямаше отново стратегически, а не защото е нямала умения или не била прочела играта все още, проста стратегия да не се набиват на очи. Щяха много бързо да ги изкарат, ако я бяха видели.....в реална светлина раничко.

За мен лично като зрител са интересни участници, които имат добра форма, издръжливи са и са атлети. Хора читанки и с нежни ръце мога да гледам в Стани Богат, ако реша да си го пусна, не и в предаване където се иска да тичаш, вдигаш тежко, да бъдеш бърз и ловък и тн и тн. Тоест аз исках да гледам повечко дуели с Вили, щеше да е реалност, ако не я бяха пуснали с майка й.... И на фона на това вкарват някакви плужеци като Сашко? Какво да му гледам на такъв? Ми не са ми интересни такива участници, предвидими търтеи дето при един дуел го правят толкооооова скучно и грозно за гледане, че чак ти иде да пуснеш друг канал.

# 443
  • Мнения: 2 821
След като спойлерите са на път да се изпълнят, нищо вече не може да ме разубеди, че решението кой да победи е взето и покрай решението ще се подредят игрите на финала и съответно...както Красимир каза - ако трябва ще си изкълчи крака, само и само Веселка да вземе финала...
Ще го гледам само протоколно.

# 444
  • Мнения: 4 204
Вили показа бърз и аналитичен ум. Ако беше сама нямаше да има конкуренция на арените. Прекалено добра. Може би затова са ги вкарали двете, за да няма явно изявен участник.

# 445
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
А дали ще си го изкълчи Grinning

# 446
  • Мнения: 451
Най-накрая да почна да чета,че Красимир е плейбоя неудачник.Защото това си е точно така.Не го съдя за това,че се стреми към голямата награда.Все пак за това е влязъл и ако спечели ми е все тая за какво ще похарчи парите си.Не го харесвам изобщо,но се ядосах,че на 38г все още не се е научил сам да се защитава.В дуела с Митко 2 ,Краси игра честно и почтенно,както и се съгласи да повторят играта,което е най-честно.Това,че лигльото не искаше повторение си е негов проблем.(бил контузен,боляло го...женски номера) Но Краси и Веселка по мислене са на кантар.Господ,когато е раздавал мозък,тях ги е пропуснал

# 447
  • софия
  • Мнения: 843
Веселка на финал, честито Smiley
Финалът няма да е интересен след като знаем вече кой ще спечели. Жалко, изложиха се с този сезон.
Дано си вземат бележка и следващият да е по-добър.

# 448
  • Мнения: 162
Mimoza111, съгласна съм с теб, освен с едно. Вярно Краси искаше да преиграят, но чак пък да му вземе 3те точки от играта.Все пак секунда- секунда .. Митко татин се беше навел да извади пирона- там не изгуби ли 2/3 секунди и той.. А това, че Краси 15/20 секунди се мандахерца наляво-надясно, а после ами нека ми даде точките. Най-редно беше да ги поделят, та накрая да са и двамата с по 7,5т и да измислят лек реванш за излъчване на победител от дуела. То че и Митко татин си е мързел е така по принцип, ама приятно ме изненада с подготовката си последните дуели, като чисто физически Красчо изглеждаше по-подготвен.. ама е въздух под налягане определено. За мен тези неща са си чисто нагласени от продукция, кой до къде ще опре.. особено за финала.. на 90% всички от “сиромасите” и 1-2ма от “богатите”, че да хвърлят прах в очите на хората и да няма спекулации..

# 449
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Един, двама от тези или онези са 50% от финалистите, не 90

Общи условия

Активация на акаунт