Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 855
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 840
  • London
  • Мнения: 6 732
Лелеее, детенцето на Веселка, говори точно като нея - и глас, и интонация. Не знам, да се радва ли човек или да му стане тъжно

Важното е, че е отракано детето. Ще те купи и продаде. Сигурна съм, че ще избъзика още някой там.Laughing

Аз пък, ако няма някакви радикални промени следващ сезон едва ли ще гледам. Вече 5 години са предпочитан от мен формат, друго не съм гледала в това време, но усещам една досада последните два сезона с пик този сезон. С малки изключения и моменти.... като този с бебето дето го нямаше и някои представяния на Вили и Стани на арената всичко ми беше в повече скучно.

Сега загледах това чилийското риалити ми те хората само в един ден вървяха 5 часа в пустите Анди, не ядоха изобщо нищо освен гъсеници и пика вода от някакъв мръсен поток, спаха като кучета навън и имаше адски силна битка между отборите в която имаше един изнесен на носилка....якото натоварване и за капак секс още първа вечер. Наще в този ред на мисли май доста се излагат откъм зрелище и интересни мигове, та явно имам късмета да говоря испански, че да се насладя на нещо по-интригуващо.Nerd

# 841
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Може да си има добрите страни това правило. Ако примерно Маргарита, сега четейки коментари, поне малко да се осъзнае. Вчера обясняваше на Сами, че ако е зрител е щяла да е от първите, които го хейтят, но нейните си кусури изобщо не вижда. И да оставим настрана хленченето ѝ и драмите, самохвалството ѝ, освен, че боде очите е напълно неоснователно. Забрави тази жена, че е единствената която не беше на полуфинален дуел, а е там благодарение на това, че Веселка не я избра. Същата тази Веселка, която в началото се чудеше за какво да увика и заплашваше с размазване на арената. Като дойде времето обаче нещо не беше много сигурна в способностите си преди дуела. Но иначе обясняваше само пред камерата, как щяли да видят всички на финала. Представям си я как подскача и надига чашата, четейки коментари от повече от месец за себе си, ама ще е хубаво да се замисли

# 842
  • Мнения: 903
И аз не мога да разбера защо трябва да са равни накрая - 2 мъже и 2 жени. Нали уж сме във века на великата женска еманципация, на джендърите и т.н. работи. По тази логика си чисто сексистко това някои хора да са на финал, само защото са жени...

Точно. В желанието им да не е сексистко, се е получил точно обратен ефект - баш сега изглежда сексистко и по милост това разделение по половете на “квотен принцип”. На финал трябва да са най-заслужилите, без значение от пола. А тая Ферма стана малко като Оскарите - дайте да дадем и на черните някоя награда само, щото били черни и щели да се сърдят иначе.

# 843
  • Мнения: 260
И аз не мога да разбера защо трябва да са равни накрая - 2 мъже и 2 жени. Нали уж сме във века на великата женска еманципация, на джендърите и т.н. работи. По тази логика си чисто сексистко това някои хора да са на финал, само защото са жени...
На финал трябваше да са Митко ИТ, Станислав, Сами и Красимир. Всъщност от жените само Велислава имаше място на финал като истински боец.
Напълно съм съгласна, с една малка промяна - според мен не Красимир, а Велислава трябваше да е на финала. Малко ми е странно това, което каза детето на Маргарита - реално дадоха един или два пъти Маргарита да се кара на Веселка /съвсем заслужено според мен/. В последният месец изобщо никой, нищо накриво не е казвал на малката, защото нали е с крехка душевност

# 844
  • Мнения: 5 130
Вероятно защото Маргарита не говори нормални, а постоянно кряка.

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 16:24 от mrav4ica

# 845
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Скрит текст:
И аз не мога да разбера защо трябва да са равни накрая - 2 мъже и 2 жени. Нали уж сме във века на великата женска еманципация, на джендърите и т.н. работи. По тази логика си чисто сексистко това някои хора да са на финал, само защото са жени...
На финал трябваше да са Митко ИТ, Станислав, Сами и Красимир. Всъщност от жените само Велислава имаше място на финал като истински боец.
Напълно съм съгласна, с една малка промяна - според мен не Красимир, а Велислава трябваше да е на финала. Малко ми е странно това, което каза детето на Маргарита - реално дадоха един или два пъти Маргарита да се кара на Веселка /съвсем заслужено според мен/. В последният месец изобщо никой, нищо накриво не е казвал на малката, защото нали е с крехка душевност
Как един или два пъти? В самото начало Маргарита беше нарочила Веселка и не пропускаше случай да я сдъвче. Дана също се чудеше какъв кусур да ѝ намери насъскваше Маргарита и Велислава, като скандалджийки с/у тях. Това се пренесе и към Красимира, Силвия и Сашо, защото защитиха Веселка и някой от тях в прав текст им каза, че не е нужно да я нападат, като е най-малка не значи, че трябва непрекъснато да я назидават. Това обаче не спря нито Маргарита, нито Дана, напротив кефеха се като виждаха, че я разстройват и злорадстваха

# 846
  • Мнения: 2 560
Пък сега колко я обича, милва и буди с целувка....адски противна Маргарита.

# 847
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Аз не съм видяла пък да пие всяка вечер..... чух само, че е любителка на бирата 1-2 пъти, както и 1-2 пъти да мушка бири в хладилника. От това не мога да кажа, че ми е оставила впечатление на пияница. Вие изобщо ли не пиете лятото в жегите бира? Чак пък толкова.....
Аз пия бира почти ежедневно вечер, дори и зимно време. Изобщо харесвам бира, но Маргарита откровено си се напива и си й личи - завалване, един замъглен поглед, зачервени бузи. И това в средата на деня. Отдавна се забелязва и чак се учудвам как така Иван и Андрей не са направили "сензация" от поркането й.
Много ми стана и на мен смешно лапето на Весела. Joy

# 848
  • Мнения: 4 204
Моите герои този сезон бяха Митко ИТ, Бети, Вили и Дана.

Съжалявам за Стани, че не стигна на финал.

Доста мислих кого да подкрепя в събота. Не мога да гледам без да викам за някого. Жените въобще не ме интересуват. Краси и Сами, и двамата ме разочароваха донякъде с любовните си истории, но намерих начин да ги оправдая. И двамата имат и положителни черти, и такива, които не ми харесват. В крайна сметка везните се наклониха в полза на Сами. Харесва ми, че не спира да се развива, целеустремен е, показва харектер, търси варианти да подобри начина си на живот и то с позитивна нагласа. Като цяло харесвам спортисти, които намират своя път и след края на спортната си кариера. Да, има още какво да учи Сами, да поулегне, но има потенциал да постигне много.

# 849
  • Мнения: 2 560
Аз също клоня към Сами. Не ми хареса забежката му със Силвия, ама тя като му се предложи, що да се дърпа човека. Красимир ме разочарова в последно време, не че съм му била кой знае какъв фен, ама сега съвсем. За жените изобщо не искам да каментирам, че ме е срам.

# 850
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
И във втори сезон май бяха с 2 на 2, но не съм много сигурна /помня само Мама Галя, Стоян и Финци на финал/, само в първи бяха двама мъже и една жена. В трети едната жена като с най-малко вот веднага отпадна, другите трима се дуелираха.

# 851
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Хахах,точно влизах да напиша,че се чудя от известно време,защо точно двама мъже и две жени трябва да са на финала,ама вече сте подхванали темата. Laughing
Какво значи сексистко,несексистко...Могат да вкарат супер нестойностни жени,или мъже,ама двама трябва да са на финал.Ми не,не трябва.Нека всеки си заслужи мястото.Не само в битки,с букет от качества.
Както и не намирам за уместна намесата на продукцията,да определя вида на дуела/мъжки,женски/,защото едните били повече.
Настоящото правило ми е тъпо и недомислено.

В последно време позагубих интерес,та повече за фон ми върви вечер предаването,ама снощи мернах,че след алманаха бяха изписали резултата 0,5 на 6,5,що така? newsm78 Май трябваше да е 2 на 8.Не,че има значение за крайния резултат,ама...

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 15:28 от avi10

# 852
  • Мнения: 2 560
Миналата година Дидо с кого беше на финал? Роман, ясно, ама жените кои бяха някой помни ли? Една  устата  мома англичанка,  другата?

# 853
  • Мнения: 6 222
Дидо,Ваня,Росица и Роман бяха на финала.

# 854
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
И аз бях забравила Ваня Grinning

Общи условия

Активация на акаунт