Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 847
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 870
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Весела достатъчно намаза от това предаване, хайде сега да не й дадат парите, та останалите да имат и те шанс да вземат нещо.  Абсолютно го вярвам.

# 871
  • USA
  • Мнения: 7 298
На продукцията какво им дреме за някоя си Веселка от някое си село.На тях им е все тази дали А или Б ще взема 100 000.
Записала се е за участие сред хиляди,видяли са я,че е бедна и мизерства и са си казали  -А,ето една като хилядите селяни в България.Нека да е извадка на тях.
Чак пък да й купуват дрехи и къща ooooh!...и при факт,че това със сигурност би се чуло.

# 872
  • София
  • Мнения: 20 082
Един коментар от ФБ

 ми да кажем, че познавам някой вътре и сме говорили по темата! Я се замислете как "бедната" Веси вече си купи къща? Продукцията я бута от началото, за да стане победител, купували са и дрехи, за да не се излага. Да продължавам ли?
Ами тогава какво ни занимават с нейните нескончаеми драми?! Щом вече са се погрижили за нея, да я бяха оставили да си тръгне по-навреме и да остави мястото на финал за някой по-достоен.

# 873
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Аха, финала не е минал, парите не са преведени, но Веселка вече си купила къща с парите от предаването. Абе що се връзвате на "една съседка ми каза"

# 874
  • София
  • Мнения: 20 082
Никъде в написаното не е споменато, че парите са тези от наградата.

# 875
  • London
  • Мнения: 6 732
Може да са се намерили богати хора дето са я съжалили на екран и са й подарили къща. Това е напълно вероятно, стават такива неща всеки ден с появилите се и ревящи за пари по телевизията. Може и да е истина, но да не е от предаването. Въпреки че, всичко е възможно.... не съм видяла и не мога да кажа кое е истина и кое не.

# 876
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Никъде в написаното не е споменато, че парите са тези от наградата.
Като е написано "някой вътре" се счита, че е в предаването, даже са говорили по темата. После казва, че вече си е купила къща. Каква иначе би била връзката м/у първото и второто?

# 877
  • Варна
  • Мнения: 1 200
С риск да стана досадна, пак ще повторя това което написах преди няколко дни. Още като видях Веселка ми се стори много позната. И тя и децата и и мъжът и, че и конят и. Имам смътен спомен, че и ремонтираха къща от "Бригада нов дом". Или е в последния или предпоследния сезон.

# 878
  • Мнения: 1 862
Туко що изгледах епизодите. Силно се надявам Сами да спечели, абсолютно подкрепям всяко негово мнение изказано по повод подкрепа и избор за първи дуелист.

# 879
  • Мнения: 790
Аха, финала не е минал, парите не са преведени, но Веселка вече си купила къща с парите от предаването. Абе що се връзвате на "една съседка ми каза"
.Ма Ко! Наистина вашите коментари са винаги  точни ,адекватни и много тактично написани!

# 880
  • Мнения: 1 056
Аз си мисля, че това може да са атаки от страна на фенове на друг от финалистите.

# 881
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Веселка може да е всякаква, но си ги би на арената и с бой стигна до финала.

# 882
  • Мнения: 35 110
Веселка и аз забелязах че в последната седмица извади анцузи и яке, които до сега нямаше , така че съм склонна да вярвам на написаното

# 883
  • Мнения: 4 204
Веселка може да е всякаква, но си ги би на арената и с бой стигна до финала.

Дам, на двубоя с Бети всички битки бяха по нейната специалност.

# 884
  • Мнения: 3 076
Толкова много са коментарите , че малката майка е дондуркана от продукцията, наистина ли още някой се съмнява , че това е така?
Защо няма същите коментари за Маргарита или Сами...
Досадно е , защото е очевидно.
Дундуркаха Татин Митко , предполагам за изгода.  Защо са влюбени в малката конярка ,  не разбирам...това ли е образът на съвременната млада жена, която обществото харесва и подкрепя...

Общи условия

Активация на акаунт