Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 955
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 35 129
Паулина се радва, че е във фермата отново Simple Smile

Скрит текст:

# 931
  • Мнения: 14 830
Мечешка услуга ще ѝ направят на Веселка ако спечели. Тоя какъвто е свит , сигурно у тях коли и беси.  Ще и думне парите и ни къща, ни нищо няма да видят децата.
Точно. Ще и вземе парите и нищо няма да остане от тях. Щом самият той на почти 50 години няма нито къща, нито нищо е ясно какъв прошляк е.

# 932
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
И аз идвах със същата снимка на Паолина Grinning Grinning

eто от обора

# 933
  • Мнения: 35 129
Сега видях момента с детето и мъжът ѝ...
Не е добре тая работа! Никак! Никак!

# 934
  • София
  • Мнения: 1 324
Къде видяхте смучка на Краси?

# 935
  • Мнения: 6 195
Маргото пак драми, чашката до нея, и сега ще яхне дървото и няма да се пуска:nerd:

# 936
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Аз не видях, рових като първо клюклю по снимки, нямаше

# 937
  • Мнения: 800
Маргарита се била сбогувала и приживе с някои неща.....Боже,боже!

# 938
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Както и не намирам за уместна намесата на продукцията,да определя вида на дуела/мъжки,женски/,защото едните били повече.
Точно така! Особено в оня конкретния момент какво значение щеше да има, ако беше отпаднала жена? Просто след това в последната седмица вместо един женски и два мъжки дуела, правят три мъжки и готово.


ама снощи мернах,че след алманаха бяха изписали резултата 0,5 на 6,5,що така? newsm78 Май трябваше да е 2 на 8.Не,че има значение за крайния резултат,ама...
О, да! Това и аз го видяхх и ми направи впечатление. Разбира се, че нямаше абсолютно никакво значение, но принципите са си принципи, все пак Smiley


купували са и дрехи, за да не се излага.
И цикламения потник ли? SmileSmileSmile


Че те на финала не се ли състезават жена-жена, мъж-мъж. Отпада една жена и после един мъж. За вот зрителски се борят мъжа и жената.
Освен че се борят за зрителския вот, играят и игри помежду си. В началото на епизода тази вечер казаха регламента.


За кого Веселка каза "Не може ли поне веднъж да се държи като човек", че изпуснах няколко минути?
За съпруга си, малкия нещо не слушаше и той беше готов да го удари, дори някой друг му каза - не го удряй никога.
Майката на Сами беше, след това и баба му.
Но Веселка определено има проблеми и с този си съпруг.

# 939
  • Мнения: 10 486
.... но пък мъжът й и каза, че всички били за нея.
И после каза 950 души са за тебе.... а тя - малко са. За него това са всички...

# 940
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Аз съм за мъжа, клоня май към Сами сякаш след днес.

За какво има сега гласуване и за четиримата, като ще има женски и мъжки дуел, т.е. няма да отпаднат, ами пак с малоумните им точки ще са май.

# 941
  • Мнения: 3 391
Искам да спечели мъж, нямам претенции кой от двамата финалисти.
Няма да гласувам обаче 😁

# 942
  • Мнения: 621
Жал ми е за Веселка, поживя и тя малко между хора.

# 943
  • Мнения: 162
Ох, дайте да изкоментираме Марга и семейството й.. нещо ме гложди 😃 колко преиграна реакция направи като ги видя, а те все едно грам не се трогнаха. Защо се радваше повече на чуждите деца?

# 944
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
.... но пък мъжът й и каза, че всички били за нея.
И после каза 950 души са за тебе.... а тя - малко са. За него това са всички...
Tова не съм го чула Grinning

Общи условия

Активация на акаунт