Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 460
  • 3 004
  •   1
Отговори

Анкета

КОЙ е Вашият победител?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 03 яну 2020, 17:53

# 30
  • София
  • Мнения: 15 198
Допълних поста си по-горе.

# 31
  • London
  • Мнения: 6 732
В информацията обаче не фигурираше Стани.... та явно колкото хора, толкова и информации.

# 32
  • Мнения: 1 056
Може да е отговорил имайки пред вид показаното до момента по телевизията, а не кои в крайна сметка стигат до финала. Да не се губи интригата за зрителите.

# 33
  • Мнения: 1 847
Може да е отговорил имайки пред вид показаното до момента по телевизията, а не кои в крайна сметка стигат до финала. Да не се губи интригата за зрителите.

И миналите сезони така беше, но факт, е че като ги питат кой иска да победи изброяват 1-2 имена, които фигурират на финала. Така, че не мисля че точно тези имена са случайно казани.

# 34
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
В информацията обаче не фигурираше Стани.... та явно колкото хора, толкова и информации.
Скрит текст:
Аз си спомням един спойлер, в който Станислав беше. От тези съм за Станислав или Краси.
Плюело се по Веселка - ами не й минава номера със съжалението пред някои хора и съответно не я харесваме.
Аман от роми по форматите.

# 35
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 001
Благодаря за темата! Прекрасна!
Много ми е интересно кой, кога и както точно видя пропуснатия пирон?
Това навежда на мисълта, че пропуска е умишлен.
Криси беше много напрегнат, Димитър май също въпреки приказките, че не е за победата и парите.
Крайните коментари на Иван и Андрей бяха потресаващи, все едно не е грешка на продукцията, а поставиха капан на участниците.
прегледай отново миналите игри и ще разбереш кой е виновника за видяното.  И/А съвсем нормално си признаха, че е грешка на продукцията и предложиха възможните варианти. според мен беше правилно да се съгласуват с участниците.
де факто невидялият пирона няма вина за това , както и че няма задължение да го каже ако го е забелязал.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 439
прегледай отново миналите игри и ще разбереш кой е виновника за видяното.
Ако Вие сте разбрали, защо не споделите ?
 И за мен е интересно, кой е сигнализирал за пропуска, но да си призная, дори да прегледам миналите игри (което посмъртно не може да се случи), не виждам какво може да ми помогне. Не вярвам някой да е броил  извадените пирони.
   Във всеки случай е някой от фермерите щяха да реагират веднага.

# 37
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 001
един тип от продукцията. показаха го. не го знам как се казва.
за това препоръчах да изгледате епизода. трудно ли е ? става въпрос за минутите непосредствено след 3-та игра.

# 38
  • Мнения: 416
един тип от продукцията. показаха го. не го знам как се казва.
за това препоръчах да изгледате епизода. трудно ли е ? става въпрос за минутите непосредствено след 3-та игра.

Да бе, 100 човвека преди това не са видели, а този минавайки пътем успя да види, че на дъската няма дупка от пирон.Ако е истина значи от продукцията не си вършат работата и не проверяват за безопасност съоръженията.И излагат участницита на риск.Една незакована дъска си личи - все ще е поне малко по- подвижна от останалите, които са заковани от двете страни.Не вярвам, че е пропуск, за мен е умишлено.

# 39
  • London
  • Мнения: 6 732
Мнение от фейс за дуела.... реално според мен доста правдоподобно.

Започвам с уточнението, че за мен Краси не е фаворит за спечелването на този сезон на предаването. Ще коментирам само и единствено снощния дуел и по-конкретно злополучната трета битка. Грешката с липсващия пирон е изцяло на продукцията, макар че Митко можеше да спомене, че липсва пирон на средната дъска (играчите са много добре запознати предварително, че всяка дъска е закована с по 1 пирон във всеки край). Дори да оставим този пирон на страна, водещите оставиха Митко да се върне, за да мине по пътеката без торбичката с въжето, което си е улеснение (да не ти виси торба на гърба, когато се навеждаш, за да вадиш пироните). Ако го бяха върнали, което беше редно, ето ви още няколко секунди. Освен това, при нареждането на дъските, последната му дъска не беше в улея. За това само преди седмица направиха забележка на Елизабет - че всичките дъски трябва да са в улея. Ако екипа беше върнал Митко да си оправи крайната дъска, това са още няколко секунди. Така че за мен реалният победител в тази битка е Краси и не беше редно да го изкарват малодушен, че е приел точките, които му се полагаха.

# 40
  • Мнения: 757
Мнение от фейс за дуела.... реално според мен доста правдоподобно.

Започвам с уточнението, че за мен Краси не е фаворит за спечелването на този сезон на предаването. Ще коментирам само и единствено снощния дуел и по-конкретно злополучната трета битка. Грешката с липсващия пирон е изцяло на продукцията, макар че Митко можеше да спомене, че липсва пирон на средната дъска (играчите са много добре запознати предварително, че всяка дъска е закована с по 1 пирон във всеки край). Дори да оставим този пирон на страна, водещите оставиха Митко да се върне, за да мине по пътеката без торбичката с въжето, което си е улеснение (да не ти виси торба на гърба, когато се навеждаш, за да вадиш пироните). Ако го бяха върнали, което беше редно, ето ви още няколко секунди. Освен това, при нареждането на дъските, последната му дъска не беше в улея. За това само преди седмица направиха забележка на Елизабет - че всичките дъски трябва да са в улея. Ако екипа беше върнал Митко да си оправи крайната дъска, това са още няколко секунди. Така че за мен реалният победител в тази битка е Краси и не беше редно да го изкарват малодушен, че е приел точките, които му се полагаха.
     Иван и Андрей се изложиха за пореден път и понякога трудно прикриват пристрастията си  !Жалко !Уж продуценти и водещи с дългогодишен опит !

# 41
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 001
Скрит текст:
един тип от продукцията. показаха го. не го знам как се казва.
за това препоръчах да изгледате епизода. трудно ли е ? става въпрос за минутите непосредствено след 3-та игра.

Да бе, 100 човвека преди това не са видели, а този минавайки пътем успя да види, че на дъската няма дупка от пирон.Ако е истина значи от продукцията не си вършат работата и не проверяват за безопасност съоръженията.И излагат участницита на риск.Една незакована дъска си личи - все ще е поне малко по- подвижна от останалите, които са заковани от двете страни.Не вярвам, че е пропуск, за мен е умишлено.
този явно е бил в ПТС-а. там на спокойствие и на забавен каданс е видял пропуска.
защо да бъде умишлено? за да си го признаят след минути?

# 42
  • Мнения: 2 821
Цитат на: ]|I{•------» ❼0ʘ❷_𝐎𝓖Ⓝ𝔬в «------•}I|[
[color=red
защо да бъде умишлено? за да си го признаят след минути?[/color]

За да ги поставят в ситуация.Да ги побутнат към някакво решение. За да се поляризират мненията. Да е изманипулирано...

# 43
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 001
явно са знаели предварително, че ще има разлика от 1 сек. м/у двамата за да подготвят подобен сценарий.  Laughing

# 44
  • Мнения: 2 821
Едва ли има значение разликата, когато им е хрумнало да "разнообразят малко" GrinningSunglasses

Общи условия

Активация на акаунт