Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 694
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 204
Да е влязла сама в състезанието Вили, ако е искала да спечели. Много ще се радвам Дана да е на дуел с цепене и рязане на дърва. Досега всички жени минаха през това.Дана знае само кухнята и обора. Защо ще стига до финал?

Да е влязла сама, ама продукцията казва: или влизате двете, или никоя не влиза. Какво още не е ясно?
След Бети, фаворити сред жените са ми Дана и Вили. Силни характери. Принципни. Харесвам ги.

# 76
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Буквата беше обърната нагоре, откъм тях при голи дъски не могат да разберат
Не е видяла директно.  Още когато Краси слага  4 дъска / грешната/Митака му каза да види дали не е наобратно, но той не обърна внимание на думите му.  След като Иван казва,  че трябва да си прегледа .../един вид грешно е/, тогава Вили се обади.  Явно още на земята или при качването Митко е забелязал,  а Вили е запомнила коя е.
И според мен така е станало - още докато бяха на земята дъските, са забелязали, че четвъртата е обърната.

Аз гледайки забелязах друго- коментара зад кадър е "Човек от екипа забеляза, че е възможно да е допусната техн. грешка.ТОВА наложи внимателно повторно гледана на записа на третата битка."Значи не е забелязано на камерите, както се опитва да ме убеди Бонго.Човечецът се върти из арената и изведнъж с очи рентген вижда пропуска на един немалък екип от уж профвсионалисти.
И един мармот увива шоколад...
Вижте от 16:24 до около 16:39 на горния линк. Не знам дали нарочно монтажът е такъв, но дават в близък план как Димитър вади първите три пирона и точно когато трябва да "вади" злополучния четвърти, пред камерата в кадър "влиза" една греда от конструкция, зад която все едно са се опитали да "скрият" точно какво се случва. Но пък въпросната дъска няма как да скрие, че Димитър само леко чуква, за миг сякаш леко се засуетява (вероятно вече разбрал, че пиронът липсва) и изобщо не кляка да вади, а направо се обръща, за да се позиционира за изваждане на петия (а всъщност за него четвърти) пирон.
Може пък операторите да са забелязали това "суетене" и че Димитър не е клекнал да вади пирон, и да са съобщили, че е имало нещо нередно. Може и някой от фермерите да го е забелязал. Явно няма да разберем.
Факт е, обаче, че самият Димитър не се изправи накрая на играта да каже "хора, там май нямаше един пирон". Ако мине...

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 22:00 от DamaPika

# 77
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 165
Аз гледайки забелязах друго- коментара зад кадър е "Човек от екипа забеляза, че е възможно да е допусната техн. грешка.ТОВА наложи внимателно повторно гледана на записа на третата битка."Значи не е забелязано на камерите, както се опитва да ме убеди Бонго.Човечецът се върти из арената и изведнъж с очи рентген вижда пропуска на един немалък екип от уж профвсионалисти.
И един мармот увива шоколад...

един тип от продукцията. показаха го. не го знам как се казва.
за това препоръчах да изгледате епизода. трудно ли е ? става въпрос за минутите непосредствено след 3-та игра.


не е от продукцията, а от екипа (май е все едно и също). показаха ли го? - показаха го. пак казвам, че не му знам името.  за това препоръчах гледането на епизода.
до тук нищо и никого не съм излъгал или убеждавал.
ти как разбра, че този човек не е бил зад камерите в ПТС-а? къде е бил човека не са го казали. аз само предположих, че може да е в ПТС-а защото там имат възможност на отделни монитори да гледат всяка една камера с повторения и на забавен каданс.  ако този човек е бил някъде около арената (ние не сме го видяли) щеше да се обади на момента, а не след време. така си мисля и не те убеждавам в това.

# 78
  • Мнения: 8 520
Аз да си повторя въпроса - Как вили знаеше че точно четвъртата мъ дъска е обърната, като те бяха от задната страна?
А ти как видя ,че това се е случило и къде е била Вили?Само се чу коментарът и.В този момент тя може да не е била там
На всички им подсказват точно когато са на този етап от играта.Не дават къде е агитката

# 79
  • София
  • Мнения: 4 192
Вили доста по-късно каза, че проблемът е точно в четвъртата дъска, а не при поставянето й. В моментите когато тя можеше да види, не каза нищо, а изведнъж без да вижда дъските каза, къде точно е проблема...

# 80
  • Мнения: 8 520
Вили доста по-късно каза, че проблемът е точно в четвъртата дъска, а не при поставянето й. В моментите когато тя можеше да види, не каза нищо, а изведнъж без да вижда дъските каза, къде точно е проблема...
Не ми е направило впечетление,но явно се вижда.И на Митко му казваха,а преди това и на Бети .Знам ли...

# 81
  • При семейството си
  • Мнения: 6 580
Дамапика, интересно. Благодаря, че насочи вниманието ни. Сега загледах и аз. При Краси дадоха в близък план ваденето на 6-те пирона, при Митко пак в близък план на 5-те и точно “ваденето” на липсващия само отдалеч и то зад някаква греда...хмм.

# 82
  • Мнения: 1 056
Да е влязла сама в състезанието Вили, ако е искала да спечели. Много ще се радвам Дана да е на дуел с цепене и рязане на дърва. Досега всички жени минаха през това.Дана знае само кухнята и обора. Защо ще стига до финал?

Да е влязла сама, ама продукцията казва: или влизате двете, или никоя не влиза. Какво още не е ясно?
След Бети, фаворити сред жените са ми Дана и Вили. Силни характери. Принципни. Харесвам ги.
Няма как да знаем чия е била идеята за общото участие
Факт е, чв двете си покриват слабите страни и така стигнаха до тук. Надявам се този път друг да е първи дуелист и да избере Дана.

# 83
  • Мнения: 10 486
Вили доста по-късно каза, че проблемът е точно в четвъртата дъска, а не при поставянето й. В моментите когато тя можеше да види, не каза нищо, а изведнъж без да вижда дъските каза, къде точно е проблема...
Ама ти какво гледаш? Тя не е обърнала внимамие, а Митко. Той се обажда и казва на Краси при 4-та дъска да види дали не е обърната /логично е, да е забелязал нещо, макар и не толкова сигурен, след като се обажда/. Вили има уши и чува /не знае дали е така, затова мълчи/. Едва, когато Иван казва, че е грешно, Вили  се провиква 4-та, защото вече е чула от Митко, че там има проблем.

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 22:10 от savovas

# 84
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Дамапика, интересно. Благодаря, че насочи вниманието ни. Сега загледах и аз. При Краси дадоха в близък план ваденето на 6-те пирона, при Митко пак в близък план на 5-те и точно “ваденето” на липсващия само отдалеч и то зад някаква греда...хмм.
Това със сигурност е въпрос на монтаж. Който се прави, след като снимките са приключили. И понеже вече са знаели какво се е случило, е възможно нарочно да са го направили така - за да не го видим ние в момента на случването, а да ни го съобщят. Демек - да не разберем за развръзката заедно със завръзката Smile

# 85
  • Мнения: 6 210
Ето го човека от екипа,аз също мисля че е от техническия екип,не от този отговарящ за съоръженията,защото е със слушалки и микрофон.

# 86
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Вили доста по-късно каза, че проблемът е точно в четвъртата дъска, а не при поставянето й. В моментите когато тя можеше да види, не каза нищо, а изведнъж без да вижда дъските каза, къде точно е проблема...
Ама ти какво гледаш? Тя не е обърнала внимамие, а Митко. Той се обажда и казва на Краси при 4-та дъска да види дали не е обърната /логично е, да е забелязал нещо, след като се обажда/. Вили има уши и чува /не знае дали е така, затова мълчи/. Едва, когато Иван казва, че е грешно, Вили  се провиква 4-та, защото вече е чула от Митко, че там има проблем.
Абсолютно!
chiana2003, на 11:03-11:04 от видеото на третата игра - точно когато Краси поставя четвъртата дъска, много ясно се чува гласът на Митко "Я виж да не е обратно, ве".

Ето го човека от екипа,аз също мисля че е от техническия екип,не от този отговарящ за съоръженията,защото е със слушалки и микрофон.
Скрит текст:
Да, това е "човекът с клапата" - не знам как се води тази длъжност, но в "Животът зад фермата" много често го дават с въпросната клапа.

# 87
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 165
може да е "говорителят" на тех.екип, отговорник или както там се води.

# 88
  • Мнения: 2 106
Сега гледах битката, най-честно беше да разделят точките. Грозно беше Краси да приеме всичките точки. И аз да съм на мястото на Митко щях да се ядосам. Обявили ли са го за победител, написали са му точките и после ама видяхме си грешка. Да сте гледали навреме бе хора.

# 89
  • Мнения: 3 865
Забелязахте ли когато Митко вадеше пироните и стигна до мястото с липсващ пирон изведнъж прескачат следващите кадри, където е ударил по дъската без пирон и директно ни показват след това как вади следващия. Интересно защо са избрали да ни спестят това моментно суетене около липсващия пирон, пък после го обявяват като грешка и чак тогава ни го показват многократно. Един вид съзнателно го скриха от зрителя, а после му го навряха в очите.

Общи условия

Активация на акаунт