Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 765
  • 3 004
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 487
Краси нещо се спече на този дуел и беше много бавен в началото. На първите игри на места се разхождаше, не си даваше много зор.
Едва накрая, когато нещата бяха на кантар, се разбърза.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 16:32 от Tahiti

# 121
  • Мнения: 2 658
Обаче както всяка година, наближи ли финала и всички освирепяват...Като гледах в паузите Митко татин, Сами и Маргарита как коментират Краси...с епитети...дребна душица бил...🙊А преди седмица вдигаха наздравици за нероден Петко...и се радваха рамо до рамо, с него...

# 122
  • София
  • Мнения: 1 365
Много ми е интересно ако вместо 1 липсващ пирон имаше 1 излишен? Дали щеше да види, каже и т.н. или и тогава в бързината нямаше да забележи Wink

# 123
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И на мен ми е много странно всичко това.
Как ще видиш, че няма пирон, ще кажеш, че е нямало, никой няма да реагира на казаното от теб, ще те обявят за победител, а ти нищо няма да кажеш, и когато вече "извадят" истината "на светло", ти пък ще си замълчиш, ще го изиграеш благородник и най-накрая ще злословиш срещу този, когото до преди малко си наричал приятел.
Някак си не ми се връзва всичко това...
Да, може да го е казал. Само че така, че никой да не го е чул. Интересно, обаче, че наистина никой от гледащите не реагира на момента. Или поне толкова ловко са го монтирали, че ако е имало някаква реакция, да са я заличили тотално.
Всъщност, наистина едва ли ще разберем някога това, което се е случило в действителност. Оставя горчив вкус, да. И то доста горчив! Но след като мине предстоящата седмица, после и финалът... след един месец няма да си го спомняме всичко това. Май излишно се палим SatisfiedSatisfiedSatisfied

# 124
  • София
  • Мнения: 20 079
Продукцията са виновни-екипи,хора,които тестват игрите,на важен компонент от играта забравил да сложат елемент.Аз отдавам на адреналина това,че Митко не отрази липсващия пирон.А и какво да каже-ама моля,другарко,тук няма пирон.Да бе да!както и не смятам,че който и да беше друг щеше да го направи.
 Продукцията трябваше или да раздели точките,или въобще да махне тази игра,никой да не вземе точки,а да имат резервен план в такава ситуация.
Не харесвам Митко, но споделям това мнение за спорната игра. Не трябваше да оставят дуелистите да решават какво да се случи, така и трите страни се изложиха. Красимир не трябваше да приема точките, можеше да настоява да се разделят поравно. Никога не съм го харесвала и след дуела в събота ми падна още повече в очите - така се беше уплашил да не си тръгне, че беше жалък за гледане.

# 125
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Краси не мисля, че се изложи, като прие точките. Неговото първо предложение беше да се преиграе играта, а това беше и вариант от продукцията. Прие точките, едва след като Митко отказа преиграване, а и останалите варианти. Той е в най-неизгодна позиция от случилото се, за мен

# 126
  • Мнения: 3 865

Не харесвам Митко, но споделям това мнение за спорната игра. Не трябваше да оставят дуелистите да решават какво да се случи, така и трите страни се изложиха. Красимир не трябваше да приема точките, можеше да настоява да се разделят поравно. Никога не съм го харесвала и след дуела в събота ми падна още повече в очите - така се беше уплашил да не си тръгне, че беше жалък за гледане.

това с точките по равно казаха, че било опция, но казаха и че продукцията не е я приела, и предполагам е защото не е била подготвена как да постъпи ако накрая излязат с равен брой точки, както и реално се случи.
Дали Красимир е трябвало да приеме точките или не няма верен отговор - и да и не са варианти. Всичко зависи от гледната точка. Но той определено не постъпи грешно.
Митко няма да каже че е уведомил за липсващия пирон, защото всичко го има на запис и няма как да излъже за такова нещо. Сега оправдания Ми ние не сме чули няма как да има - все някой е чул и ако не е после на записа го е чул. Но по-скоро са чули и видели всичко, но не са знаели как да отреагират и са помислили, че може да замажат ситуацията. Тоя пирон действително нямаше да има значение ако разликата във времената беше по-голяма. Проблемът изникна накрая, когато се оказа, че разликата е само 1.5 секунди. И измислиха тоя начин да разиграят ситуацията - да покрият, че са видели и че Митко ги е уведомил за липсата. Не си направиха хубаво сметката, че няма да им се получи баш и са разчитали, че Митко няма да каже че е съобщил за липсата. Накратко - оплетоха се в лъжите си.
Иначе от интервюто с Митко разбрах, че само Красимир е стигнал до финала. Както и не му повярвах, че първо е решил да опознае Краса, а после я е харесал. От къв зор му е да окознава сульо и пульо, ако няма интерес към него.

# 127
  • Мнения: 1 729
Според мен имаше вариант да не се преиграва битката и пак да се разреши проблема . Така или иначе от продукцията трябва да са подготвени за варианта в дадена игра разликата между двамата дуелисти да е стотни , тоест по-малко от секунда . Имам спомен , че в дуела между Радилена и Роси се беше получила подобна ситуация и май ги накараха да срелят по нещо ... не помня с точност .

# 128
  • Мнения: 1 156
Информация от първо лице: Митко е казал, че липсва пирон, вдигайки глава нагоре-вероятно към водещите, това го е забавило и не е знаел как да е реагира на момента(дали да продължи)- чукнал е летвата отгоре. Сега е видял какво се е излъчило - точно при 4 пирон не се вижда неговата реакция, а се дава кадър от далеч без звук в реално време. И защо му предлагат да се преиграе, а не са спряли на момента щом е сигнализирал, за да се отстрани проблема? Бил е мн изморен, пръста го е болял и затова не е бил готов отново да го преиграе.
Според мен е напълно прав да реагира по този начин, част от репликите към Краси не ми харесаха, защото той няма вина, но приемам, че е бил ядосан. Аз съм пристрастна и не трябва да коментирам 😄
Всичко е монтаж, драги зрители.

# 129
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Според мен имаше вариант да не се преиграва битката и пак да се разреши проблема . Така или иначе от продукцията трябва да са подготвени за варианта в дадена игра разликата между двамата дуелисти да е стотни , тоест по-малко от секунда . Имам спомен , че в дуела между Радилена и Роси се беше получила подобна ситуация и май ги накараха да срелят по нещо ... не помня с точност .
Въведоха това правило, ако разликата е стотни, ако не се лъжа 40. Когато е над секунда си признавах разликата
Skrekkelig, да преимем, че продукцията иска нещо да замаже. През това време Митко нали е там, защо не опровергава на момента? Според твоята теория Митко е съучастник на продукцията, ако има нещо за криене, той има не само допълнителна информация, а противоречаща на обявеното, т.е., че не човек от екипа е съобщил за нередност, а самия Митко и си мълчи
Информация от първо лице: Митко е казал, че липсва пирон, вдигайки глава нагоре-вероятно към водещите, това го е забавило и не е знаел как да е реагира на момента(дали да продължи)- чукнал е летвата отгоре. Сега е видял какво се е излъчило - точно при 4 пирон не се вижда неговата реакция, а се дава кадър от далеч без звук в реално време. И защо му предлагат да се преиграе, а не са спряли на момента щом е сигнализирал, за да се отстрани проблема? Бил е мн изморен, пръста го е болял и затова не е бил готов отново да го преиграе.
Според мен е напълно прав да реагира по този начин, част от репликите към Краси не ми харесаха, защото той няма вина, но приемам, че е бил ядосан. Аз съм пристрастна и не трябва да коментирам 😄
Всичко е монтаж, драги зрители.
Не знам от кое точно първо лице е информацията, но да кажеш нещо и да вдигнеш глава са много различни неща. Ако не е проронил и дума, от къде точно наблюдаващите могат да знаят защо точно си вдига главата? Много тъпо оправдание

# 130
  • София
  • Мнения: 11 568
Ако бяха излезли с равен брой точки, можеха да преиграят отново спорната игра и без това на нея са равностойни.
Пък и двамата взеха по две игри и точно преиграване на спорната щеше да е много подходящо. Според мен обаче са доволни, ето колко дни вече продължаваме да обсъждаме, а след предните дуели нямаше такъв отзвук, предвид, че сега имаше и два финала по Нова.

# 131
  • Мнения: 42
Да е влязла сама в състезанието Вили, ако е искала да спечели. Много ще се радвам Дана да е на дуел с цепене и рязане на дърва. Досега всички жени минаха през това.Дана знае само кухнята и обора. Защо ще стига до финал?

Да е влязла сама, ама продукцията казва: или влизате двете, или никоя не влиза. Какво още не е ясно?
След Бети, фаворити сред жените са ми Дана и Вили. Силни характери. Принципни. Харесвам ги.
Няма как да знаем чия е била идеята за общото участие
Факт е, чв двете си покриват слабите страни и така стигнаха до тук. Надявам се този път друг да е първи дуелист и да избере Дана.
На Вили слабите страни,нямаше да ѝ попречат да отиде на финал.И без имунитет от ратайство и всяка седмица на дуел да беше,все тая.

# 132
  • Мнения: 1 729
При това на Митко не му е работа да намира грешки на продукцията . Абсолютно неадекватно решение на ситуацията .

# 133
  • София
  • Мнения: 20 079
Краси не мисля, че се изложи, като прие точките. Неговото първо предложение беше да се преиграе играта, а това беше и вариант от продукцията. Прие точките, едва след като Митко отказа преиграване, а и останалите варианти. Той е в най-неизгодна позиция от случилото се, за мен
Въпрос на гледна точка. За мен се изложи. Трябваше да настоява за друго решение на спора. Ясно е, че много иска парите, но не го приемам с цената на всичко, а той напоследък се държи страшно популистки - хиляда пъти повтори пред гостите, че вече трябвало да се върне в България, защото трябвало да прави семейство. Сякаш семейството е някаква задача, която да отхвърлиш, само защото й е дошло времето. Сълзливото разказче, че нямал пари да се прибира, за да да вижда баба си, при положение, че преди това разказваше как три дни в седмицата е по барове и дискотеки. Не вярвам да има някой, който да не е наясно, че нискотарифните линии пускат и билети по 10-15 евро...

# 134
  • Мнения: 1 156
Информацията е от Митко.
Вдигайки глава е казал,че липсва пирон.
Разправяли са се над 40 мин., не само с Краси, а и с продукцията. При което той се е изнервил, от продукцията са решили как ще обявят ситуацията пред зрителите. Не знам други подробности.
Но си разсъждавам - от продукцията са решили така да изложат обсоятелствата около въпросната игра, това не се случва на живо, Митко каквото и да каже може да го отрежат и да монтират каквото им хареса.

Общи условия

Активация на акаунт