Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 635
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 135
  • при късмета
  • Мнения: 23 992
Аз го преценявам към реакции в самата ситуация и по време на ситуацията. Парите изобщо нямат значение към този момент и какво е отношението към тях. Как да настоява, като им казаха те да решат, единия предлага едно, другия друго? С Митко ли да спори да го кара насила да преиграят и на него да настоява?
Информацията е от Митко.
Вдигайки глава е казал,че липсва пирон.
 

Това е достатъчно, тъпо е само по себе си. Направо не вярвам, че Митко го е измислил, с претенциите си за интелигентност. Това означава, че в интервюто излъга. "Казах, че има липсващ пирон", не е същото като "вдигнах си главата" ама и дума не казах. Вдигнал си е главата, за да види дали някой е забелязал, мен на тази мисъл ме навежда цялото оправдание

# 136
  • London
  • Мнения: 6 732
Краси не се е правил никъде на света вода ненапита. Аз не съм останала с такова усещане. Нали схващаме, че той е отгледан от една баба, няма никаква мая в тоя живот и се оправя откак се помни сам? Нещо съвсем нормално е да се бори за тия пари, да не иска с лека ръка и хилеж да си замине..... той няма баща с хотел и когато имаш такъв е много лесно да махнеш с ръка и да сочиш с пръст.  Изобщо на Димитър не му беше там мястото, Стани си скъса топките на дуела да го изпрати вкъщи те го връщат..... още 2 ра седмица му отброи последния час във Фермата и после ще се обяснява, ама това, ама онова.

# 137
  • Мнения: 1 125
Не приемайте всяка дума буквално. Митко имаше предвид, че му е отнело време и се е разсеял вдигайки глава да каже, че липсва пирон или поне аз така го разбрах.
Какъв е смисълът да казва, че е вдигнал глава изобщо щом това ще е в негов ущърб?
Както и да е, не ми се спори, аз съм пристрастна.

# 138
  • София
  • Мнения: 11 537
Краси не мисля, че се изложи, като прие точките. Неговото първо предложение беше да се преиграе играта, а това беше и вариант от продукцията. Прие точките, едва след като Митко отказа преиграване, а и останалите варианти. Той е в най-неизгодна позиция от случилото се, за мен
Въпрос на гледна точка. За мен се изложи. Трябваше да настоява за друго решение на спора.
Той е настоявал, нали от продукцията казаха, че са се разправяли много време, гледали са сто пъти кадрите, самите Митко и Краси казаха, че са го изговорили много време вече и са настоявали подялба на точките. От продукцията са отказали, Краси е настоявал и за преиграване, но Митко не иска. Съответно вече за пред зрителите Краси има два варианта или да даде точките на Митко или той да ги вземе. Краси казва, че той няма да даде всичките точки, защото не смята, че е паднал и не е сигурен кой е победил. Няма как да стоят там цяла нощ и Митко със сигурност е по-голям инат, щом е казал, че няма да преиграва, няма да го направи дори и напук. Това е въпрос на характер. Краси можеше да се запъне няколко часа и да казва как играта трябва да се преиграе, но не издържа психически, за това си трябва доста твърд характер да издържиш на психоатаките.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 10 520
Органза, кажи на Митко, че така, както постъпи с Краси не се прави. Не е мъжко, не е честно, не е правилно. Кажи му, че много се изложи, дори и феновете му се обърнаха срещу него.

# 140
  • Мнения: 3 068
Като се абстрахирам от кашата, дето продукцията забърка , Митко се представи много по-добре , отколкото очаквах, а Краси по слабо. Дано а се стегне за по-нататък.

# 141
  • Мнения: 1 125
Казах му, и той го осъзнава.
Гледах го и в сутрешния блок - там също изказа съжаление за реакцията си.
Няма да пиша повече за разговора, защото му обещах да не издавам всички подробности. Само ще кажа, че всичко е монтаж - излъчва се избирателно, има реакции, които не са излъчени.

# 142
  • Мнения: 487
Когато Бети смяташе, че е онеправдана на дуела си за фермер със Силвето, тя беше бясна. Показа го категорично. Заради него, защото беше ядосана, не беше концентрирана след битката си с Красимира на дуела с Митко 2. Той присъства там, обижда я, подхвърляше и реплики... но когато с него се случи нещо, което смята, че го ощетява - не се разправя с продукцията, а напълно спокойно си обяснява колко недостоен бил Краси, който е единствената жертва в създалата се ситуация.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 20:04 от Tahiti

# 143
  • Мнения: 2 865
Лесно се иска преиграване, когато си загубил играта и си сгафил с пъзела. Ако си победил обаче и си си изпотришил пръстите не е лесно. Аз не разбрах защо офертата беше двамата да преиграват, а не само Митко. Трябваше да играят следващите игри и ако няма категоричен победител без трите точки да се играе нова игра изтеглена на случаен принцип.

# 144
  • София
  • Мнения: 20 045
Той е настоявал, нали от продукцията казаха, че са се разправяли много време, гледали са сто пъти кадрите, самите Митко и Краси казаха, че са го изговорили много време вече и са настоявали подялба на точките. От продукцията са отказали, Краси е настоявал и за преиграване, но Митко не иска. Съответно вече за пред зрителите Краси има два варианта или да даде точките на Митко или той да ги вземе. Краси казва, че той няма да даде всичките точки, защото не смята, че е паднал и не е сигурен кой е победил. Няма как да стоят там цяла нощ и Митко със сигурност е по-голям инат, щом е казал, че няма да преиграва, няма да го направи дори и напук. Това е въпрос на характер. Краси можеше да се запъне няколко часа и да казва как играта трябва да се преиграе, но не издържа психически, за това си трябва доста твърд характер да издържиш на психоатаките.
Всъщност не знаем кой колко и за какво е настоявал. Красимир можеше да откаже категорично точките, както Митко 2 категорично отказа да преиграе играта и тогава топката щеше да е в полето на продукцията, която се измъкна много селски от казуса. Решението трябваше да е тяхно, тъй като грешката беше изцяло по тяхна вина.

# 145
  • Варна
  • Мнения: 10 520
Казах му, и той го осъзнава.
Гледах го и в сутрешния блок - там също изказа съжаление за реакцията си.
Няма да пиша повече за разговора, защото му обещах да не издавам всички подробности. Само ще кажа, че всичко е монтаж - излъчва се избирателно, има реакции, които не са излъчени.

Ами за сутрешното интервю след битката пак мажеше. Каза, че това, което е казал, все още го мисли, ама не трябвало на всички да сподели, а само с Краси. Това не е признаване на грешка, не можеш да унижаваш така приятел, пред цяла България, още повече мъж. Долна постъпка, да си вземе поука точно в отношенията с близките му, там му е голяма слабост.
Иначе му пожелавам да илядят с Красимира.

# 146
  • Мнения: 4 204
Точно. Държи си на думите, които каза в момент на афект. Ако се беше отказал от тях тази сутрин, щеше да спечели малко уважение. А той продължава да дълбае дъното.

# 147
  • при късмета
  • Мнения: 23 992
Не приемайте всяка дума буквално. Митко имаше предвид, че му е отнело време и се е разсеял вдигайки глава да каже, че липсва пирон или поне аз така го разбрах.
Какъв е смисълът да казва, че е вдигнал глава изобщо щом това ще е в негов ущърб?
Както и да е, не ми се спори, аз съм пристрастна.
Мен сутринта лъжата в интервюто много повече ме подразни, отколкото това което направи на дуела. Твърдо заяви, че е казал, че липсва пирон. Надали ше убеди някого, че е едно и също с "вдигнах си главата". Трябва да си много тъп за да се хванеш на това обяснение

# 148
  • Мнения: 1 125
Вдигнал си е главата и е казал,че липсва пирон, за трети път го пиша. Това му е отнело време и се е разсеял, не е знаел дали да продължи и затова е чукнал на дъската. Аз лъжа не виждам. И пред мен и в интервюто каза, че е липсвал пирон.

# 149
  • USA
  • Мнения: 7 281
Изгледах я и аз тази прословута 3-та битка.
Ако реално Митко е обявил липсата на пирона още по време на играта,то продукцията със сигурност щяха да спрат времето и при вече наличен пирон,Митко да продължи да я играе,от там,от където е спрял.
Или не са го чули,или Митко въобще не е обявявал липсващия пирон(по скоро е първото).
За мен най-справедливо щеше да е ако бяха разделили точките,за да са всички страни доволни.

Изгледах интервюто в Сутрешния блок.Краси и Митко са много симпатични заедно и си личи,че имат дълбоки чувства.Красимира ще се пробва за инфлуенсър и ми е любопитно докъде ще стигне.Дори не знам към какво съдържание се цели и каква таргетова група последователи.

Общи условия

Активация на акаунт