Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 628
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 902
Да, Niya, това е единствената възможна логика, но крайно неспортсменско.
Това си е нож с две остриета, защото като нищо тези, които биха гласували за Стани, сега да дадат “наказателен” вот и да направят Весела победител.

# 406
  • Мнения: 2 560
Мартарита буквално е като избягала от семейството си, чак ново си намери във фермата. Тъпа овца!  Пък залитанията й по Сами изобщо няма да ги коментирам.
Много, много искам Митака да спечели, единствено той заслужава🤘😊

# 407
  • София
  • Мнения: 11 537
Да, това е единствената възможна логика, но крайно неспортсменско.
Това си е нож с две остриета, защото като нищо тези, които биха гласували за Стани, сега да дадат “наказателен” вот и да направят Весела победител.
И него какво го интересува това? Може да направят, а може и да е не направят. Плюс, че той е по-близък с Веселка и предпочита тя да спечели. Ако Стани е на финал, феновете му ще гласуват за него, ако не е, може и да получи част от гласовете.

# 408
  • Варна
  • Мнения: 10 520
Ако Веси спечели, тук форумките няма да мигнат, като гледам как я плюят.Grinning

😂😂

# 409
  • Мнения: 1 124
Нали нямат право да правят заговор помежду си срещу останалите? Веселка и Красимир вчера кординираха бъдещи действия и днес ги изпълниха.

# 410
  • при късмета
  • Мнения: 23 992
Мисля, че могат да имат договорка помежду си, когато действията им засягат само тях двамата. Не може договорката да е с/у трето лице. Ако е така, Красимир и Веселка не са нарушили правилата.
Маргарита и отношението ѝ към семейството ѝ го коментирах още преди 3 седмици. Ясно, че има проблем с мъжа си, но точно при това положение за нея семейството трябва да са децата. А на нея дори за тях не ѝ е мъчно и изобщо не ги споменава. Не нужно да дудне непрекъснато за тях, но и не е нормално да е в другата крайност, да не казва и дума за тях. Веднъж ги спомена, когато трябваше да защити собствения си избор, не децата бяха темата и преди 2 дни, когато обясняваше, че ѝ липсва детето, само защото няма на кого да крещи от радост.
Каквито и травми да е преживяла, това е сбъркано.

# 411
  • Варна
  • Мнения: 10 520
Нали нямат право да правят заговор помежду си срещу останалите? Веселка и Красимир вчера кординираха бъдещи действия и днес ги изпълниха.

Предаде ли това, дето те помолих?

# 412
  • Мнения: 1 124
Не съм се виждала с него тези дни.

# 413
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Вземи го питай дали е нагласен победителят. Той няма да си мълчи.
Ще си спя, ако спечели Веселка, но просто няма да го гледам догодина, а го гледам от ден първи сезон едно без пропуск и съм голям фен. Ясно ми е, че на никой няма да му пука за това мое решение и мен няма да ми пука, но искам да си го кажа. По принцип никога не съм имала хубаво мнение за опосумите. Преди няколко месеца научих нещо за тях, положително и ми се издигнаха в очите, сега вървят надолу.

# 414
  • Мнения: 1 124
Мисля, че той вече ми даде отговор на този въпрос с "всичко е монтаж"(цитирам по памет).

# 415
  • Мнения: X
Мисля, че той вече ми даде отговор на този въпрос с "всичко е монтаж"(цитирам по памет).
ти като го познаваш така добре мислиш ли че ще остане дълго с Краси Майра защото мисля че са две различни планети и тя няча да иЗдържи На темпото му. За приятели може да са си най добри и така ги виждам но не и за връзка , сериозна говорим. Да не говорим че Митко май има още чувства към жена си и Красимира е пристан за него. Аз никоя не съм да мисля и смятам но някак си не ми седят тия хора като двойка

# 416
  • London
  • Мнения: 6 732
Ма ко, те не излъчват всичко, тя може и реално да е говорила за децата си, но да не е било интересно за пред зрителя, ние не виждаме всичко, а само отбраното за каймак реално от случващото се. Той и Красимир е разказал за бившата си годеница още в обора на Поли и че са се разделили вече, какво, що, кога..... ама на нас нищо не излъчиха, после тя като излезе навън и бяха писали разни медии, че още е сгоден разясни ситуацията и че не са излъчили някои техни разговори. Та в този ред на мисли не мога аз лично да кажа за някой, че не бил говорил за децата си на база избраното от продукцията за интересно.

Аз викам да изчакаме утре преди да слагаме въжето на Краси... аз продължавам да не вярвам, че той ще прати Станислав първи дуелист.

# 417
  • София
  • Мнения: 1 891
Не съм гледала,но значи така ще отпадне моят фаворит Митко-както и Бети-от двамата любимци на предаването.
Нищо,аз бях подготвена,участието му беше перфектно,успех му пожелавам и занапред!
Аз също ще спя спокойно след победата на малката конярка.Дори ако това не се случи,ще поразмисля 10-15 мин. къде сгреших в разчитането на сценария,при все ,че тази година той беше прозрачен и го написах тук в прав текст на седмица2. И не,че ще накривя на някой шапката,но няма да гледам повече това риалити,без друго тези игри с пирони,триони,дърва, каруци са ми много скучни.По Нова ще върви втори сезон на предаване,което ми е по на сърце.
Сами и Вили са сгрешили кардинално с избора си на шоО.Трябваше да бъдат в игрите и да отвеят всичко по пътя си.
Краси ще посочи Станислав,не го мислете.

# 418
  • София
  • Мнения: 11 537
И на мен не ми е симпатична Веселка, но я предпочитам пред Сами и Маргарита за победител. Би в два дуела, не я мързеше, не виждам защо да не спечели, има си фенове тя дори и да не я побутваха. Сама си спечели дуела с Бети.
Надявам се все пак някой от другите трима мъже да спечели.

# 419
  • USA
  • Мнения: 7 280
Вили наистина е била за Игри на волята,със сигурност щеше да стигне финал,защото 1/силна физически и ще впечатли мъжете,които ще я искат в отборите им 2/ще остранява всякаква конкуренция,било то женска и мъжка(видяхме,че игрите са за всички и дори една смешка като Ана Мария побеждава).
За Сами не съм сигурна,защото се покрива като типаж със Стоян,а той изхвърча много рано.Та...не само мускули са нужни.

Големи,малки..децата са си деца и не мога да повярвам,че 3 месеца някой ще стои изолиран от децата си и въобще да не иска да се прибира и да ги вижда.Маргарита да вземе да се скрие някъде.

Общи условия

Активация на акаунт