Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 969
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 749
Смятайте каква е скука този сезон, че нямаме настроение за финала, а се надяваме на ново предаване.

# 481
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Ако си тръгне Митко довечера ето това е моята клсация за спечелването на формата:
1, Станислав
2.Веселка (не я харесвам , но като видя онези сладури децата и , само заради тях ми се иска да спечели)
3.Сами
4,Красимир
5.Маргарита
Но това не е последната ми дума, че досега колко пъти си промених мнението за участниците......,,Просто не е истина.

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 15:03 от сладката мими

# 482
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Сами ли беше с обърнатия Алманах?Доста се зачудих на идеята на четящия.
Явно са им казали "Сега ще ви снимаме как всички четете Алманаха и в бързината Сами даже и не е забелязал, че го държи наопаки. Интересно, обаче, защо са го записали по този начин. Не ми се вярва операторът да не е забелязал, при положение, че даже и близък план имаше.
И как пък три месеа не се научиха да цепят дърва.И като казах цепят,видяхте ли как я тренираха с брадвата върху едно живо дърво? Направо побеснях.
За живото дърво и мен много ме доядя. Как пък никой не се усети да не се прави това!?
А Дана, че грам не се научи да цепи и реже - вероятно след като веднъж им се размина да изберат Дана за втори дуелист, са решили, че са едва ли не недосегаеми. Ама не!

И аз искам Станислав да спечели, но тогава трябва да се надявам, че тиражираната версия за финалната четворка не трябва да е вярна.

# 483
  • Мнения: 6 241
Въпреки преимуществото на Сами довечера да реди битките, силно се надявам и подкрепям Станислав.

# 484
  • София
  • Мнения: 1 891
А представяте ли си Митко да победи и край на спойлерите Simple Smile
Аз нещо друго се сетих.Редовно гледам,без дуела ,в който отпадна Бети,но какво стана с имунитетът от дуел,който трябваше да оставят Гечо,Митко и Георги?
И друго -бившите фермери от този сезон май няма да влизат?

# 485
  • София
  • Мнения: 20 125
avicom, явно тази година няма да има имунитети от старите и бившите фермери. Като влязоха Гечо, Георги и Митко, изобщо не стана дума за това, а и няма закога да влизат отпадналите участници. Очевидно останалите четирима след дуелите отиват направо на финал.

# 486
  • Мнения: 1
Велислава, ти си моят победител, единствената която напуска шоуто без да е победена в елиминационен дуел! Горд съм че защитава цветовете на националният отбор, горд съм с характера и представянето ти. Към продукцията: Може би трябваше да вкарате Сами, Станислав и Красимир с майките им и като ги изберат за втори дуалист,на дуел да ходят майките им, а не те! Откровенно съм раздразнен от реалитито "Фермата" и по точно от "продукцията". Непрекъснато измислят и допълват правилата, допускат грешки и бягат от отговорност като карат учасници да се разбират по между си. Кой пише анонсите им не знам, но в сайта на БТВ и Фермата пише: ,,Едната беше мозъкът, а другата - мускулите - идеалната комбинация, която им помогна да останат задълго в състезанието. Често тандемът майка-дъщеря се оказваше в епицентъра на люти скандали и дори интриги, с което двете дами си навличаха гнева на останалите фермери. Останаха ли неразбрани Дана и Велислава и какво не им достигна, за да се озоват на финала?,, Анонсът като цяло е доста манипулативен, ясната стратегия е , че "всеки използва своите силни качества", както Дана заявява. Проблемът в реалитито за мен е липсата на принципи. Какво имам предвид? Дана и Велислава уж играят като един играч, а Велислава отпада непобедена! Уж всичко се решава на арената, но не съвсем...Принципът - всичко се решава на арената,явно не важи. Ако хипотетично Вили беше самостоятелен играч, дали щеше да е на финал? Вкарват се физически доминиращи мъже,които без проблем ще стигнат до финал, а се измислят правила,които пречат на други. Продукцията имаше вина за неравнопоставеност при състезателите на дуелите. Имаше и дуели мъже срещу жени, вярно те бяха за фермер на седмицата, но по същата логика трябва да има и за елиминации. Моят победител, ,,нов свят,, да си го гледат вече продуцентите!

# 487
  • София
  • Мнения: 1 891
Reina Значи на маймуни ни направиха,Реших,че някак съм пропуснала.Аз се подписвам,че Андрей при влизането на старите фермери заяви-Те ще имат важната задача да дадат имунитет от дуел на някой от вас!
И даже коментирахме как Веселка се залепи за Гечо,а във ФБ се скъсаха да подиграват Бети,че щяла да се замае на кой първо да се "мазни"-беше в тоя период.
Значи опосумите си правят каквото си искат!

# 488
  • Мнения: 3 865
Всъщност Велислава имаше минимален шанс да да стигне до финал ако беше изманипулирала хората и ситуациите така че никога да не стигат до 2 дуелист. И добре се представяха докато накрая Краси не усра работата. На прсктика той еднолично реши да ги изгони и побърза да се възползва от шанса си. Поредната причина да не го харесвам. Щял да си навехне крака за да спечели Веска. Как ги омайва тази бе - то човек за гаджето си не би пожертвал толко пари колкото Краси. За мен обаче е позьор. Ако толкова му е важна направо като спечели да и отстъпи чека. Жалко че няма да ни дадат възможност да видим как НЯМА да го направи

# 489
  • София
  • Мнения: 4 884
Изобщо не вярвам, че Красимир би отстъпил победата на Веселка.
Пълни глупости.
Целта е да трупа червени точки за финала и да се хареса на възможно повече хора.
Нищо на никого няма да отстъпи. Не и той.

# 490
  • Мнения: 2 560
Аз се чудя защо Сами, който го хване, той го бие на алманаха, ама като го видях как чете.....😂😂😂, някои неща ми се изясниха🙄.
Ако не беше Митака, щях да съм спряла да гледам преди доста време. Слаб сезон и кофти участници, кофти сценарий,;ама опосумите от себе си не могат да избягат явно. Навремето така прецакаха Сблъсък, сега натам са тръгнали и с фермата. Жалко.
Ще си подкрепям моя фаворит до край, дано да остане финалист. Бих предположила, че ако победи Станислав на финала, ще му предложи да инвестира в разработката на неговите идеи, което реално е неговия/  на Митака/ проект.

# 491
  • Мнения: 1 056
Аз и по-рано писах, че Велислава е трябвало да участва сама, ако е искала да спечели. Приказките, че от продукцията не им разрешили... Не са им разрешили да се включат едновременно в шоуто като отделни участници. Явно са решили тази година да направят експеримент и да видят как ще се приеме от останалите участници и зрителите. Велислава не е отишла сама да се кандидатира, без майка си. Поне аз така мисля.
И аз не мисля, че ако е на финал, Красимир ще се откаже в полза на Веселка. Приказките му бяха по-скоро манипулация, за да го изпрати тя първи дуелист. Освен това, щом повечето фермери харесват Веселка, явно има защо. Ние виждаме само това, което от продукцията са решили да покажат. Направи ми впечатление, че Митко 2 я нарече най-чистата от тях в писмото си. Защо му е да го пише, ако не го мисли.

# 492
  • София
  • Мнения: 1 891
Мхм,Сами греши изначално и кардинално с четенето на алманахО. Simple Smile Много се смях ,в допълнение с напрегнатото му изражение,но то не е лесно да се чете наобратно.
И аз ще си подкрепям Митака.После ще подкрепя неговия избор-Стани.

# 493
  • Мнения: 8 831
Всъщност Велислава имаше минимален шанс да да стигне до финал ако беше изманипулирала хората и ситуациите така че никога да не стигат до 2 дуелист. И добре се представяха докато накрая Краси не усра работата. На прсктика той еднолично реши да ги изгони и побърза да се възползва от шанса си. Поредната причина да не го харесвам. Щял да си навехне крака за да спечели Веска. Как ги омайва тази бе - то човек за гаджето си не би пожертвал толко пари колкото Краси. За мен обаче е позьор. Ако толкова му е важна направо като спечели да и отстъпи чека. Жалко че няма да ни дадат възможност да видим как НЯМА да го направи
   Всъщност,при тези условия са влезли,нали?!Не мисля,че Краси е "усрал" работата и еднолично ги е изгонил.Имаше шанс да се опита да ги разкара,направи го.Велислава е силна и би се противопоставила сериозно на всеки от мъжете в пряк двубой.Аз исля,че на финалната права всеки би трябвало да си направи своята сметка,своята добра стратегия и да си изиграе картите в своя полза.
    Какви приятелства,обич за 3 месеца,хора?!Те не са имали никакви кризисни преживявания,в които да изпитат приятелство,да се докажат като такива.Аз не бих нарекла някого,когото понавам от 3 месеца приятел.Моите са се доказали с времето и подкрепата,която сме си давали в радости и трудности.
   Аз се радвам,че Велислава отпадна.Не я харесвам,хич.Гледах я сутринта по БТВ,сега баща й много й помогнал.Преди дав месеца нищо не беше направил за нея.Неблагодарна жена.Да се радва,че иа родители,стоящи твърдо зад нея и я подкрепят.
    PESIO METALA, как точно Велислава защити цветовете на националния отбор?За предаването ли имаш предвид или по принцип?

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 16:52 от марулета

# 494
  • Мнения: X
Сами нали чете на арабскО и тамА четат отзад напред ма АлманахО едва ли е преведен специално за него на арабски.Пък и без проблем човека би трябвало да чете български,доколкото виждам и английски говори така че..А забелязахте ли че когато дойдИ писмото от ПАулина ,Красимир даде да го чете Митко.Той не може и да чете ли на български.Утре из документациите с прсът ли ще  дава подпис(преди много години хората като са били неграмотни са подписвали с пръст топнат в мастило) .Да не говорим за типичния софийски диалект(сори ако има софиянци тук,нищо лично хора) говори за себе си в множествено число което допълнително дразни .Вече не искам и той да спечели ,вижда ми се недалновиден и безотговорен,щом и Паулина го върти на прсъта си...

Общи условия

Активация на акаунт