Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 755
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 408
Оххх, не, сега видях какво пише на гърдите на арабина: stay fresh Joy след 20 г. ще е особено свеж Joy Joy Joy

# 541
  • Мнения: 1 485
Оххх, не, сега видях какво пише на гърдите на арабина: stay fresh Joy след 20 г. ще е особено свеж Joy Joy Joy
Много нелепи татуси има. Защо???? Има и good am?? 😆😆

# 542
  • Мнения: 416
Че що да вика за Краси, дето е ни риба, ни рак, фурнаджийска лопата.
Първо сиромах,  после много бързо се присламчи към богаташите и заряза другарчетата си, сега пак бил сиромах.Айде, бягай, нищо мъжко няма в този. За мен Митко му даде играта. Ако искаше само още малко да го натисне психически и щеше да го смачка тотално.
Вече искам Сами да спечели, никой не заслужава от останалите сиромаси.
Много се радвам, че има такива млади хора като Митко. Беше ми фаворит от началото. В сравнение с него останалите мъже изглеждат мишки.Много успехи в бизнеса и щастие с Ваня му пожелавам.

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 22:11 от deivi

# 543
  • Мнения: 4 594
Сами ме дразни мен от доста време вече. Въобще не е този лъчезарен, вечно усмихнат младеж, за който се представя. Битките ми се струват тенденциозни в негова полза, което ме дразни още повече.

Радвам се, че Краси победи Митко. И двамата ги харесвам, но съм една идея повече за Краси.

# 544
  • Мнения: 12 004
Ей, този Андрей как не млъкна?! Егати кречеталото.

# 545
  • Мнения: 6 173
Димитър Гуспата от първия сезон го гледам все там сред реквизита на формата.Сигурно вече работи за това предаване

# 546
  • Мнения: 6 218
Краси е прав, Сами се държи супер нагло и арогантно.

# 547
  • Мнения: 12 004
И това е битката, показателна за това, каква е разликата между сиромах и чорбаджия. Победата беше в главата,  не в килата тежести. Коментарът на Краси е красноречив.

# 548
  • Мнения: 14 830
Стани се Сдуха яко.
И да Краси е прав. Не е нужна демонстрацията на Сами.

# 549
  • Мнения: 4 594
Краси е прав, Сами се държи супер нагло и арогантно.

Абсолютен противняк!

Дразни ме, че разделят битките в два дни, голямо разтягане, голявмо чудо...

# 550
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Голям позьор този Сами. Много, много ме е яд за Стани до момента. Дано успее да почине и да събере сили.

# 551
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Димитър Гуспата от първия сезон го гледам все там сред реквизита на формата.Сигурно вече работи за това предаване
На няколко пъти го казаха, а и тук е писано - да, в екипа на "Фермата" е. Тестер на игрите е, но и е измислил някои от тях. Въпреки, че спорад мен "измислил" е твърде силно казано, защото има толкова много формати с какви ли не игри, от които винаги може да се черпят идеи и да бъдат приспособени към характера на предаването.

# 552
  • Мнения: 12 004
Не харесвам Сами, но не мисля, че е позьор. Той си вярва просто. Станислав го предава психиката, мисленето.

# 553
  • Мнения: 2 220
Чак не ми се гледа финала.

# 554
  • Мнения: 4 594
Откъде накъде пък му държи сметка на Краси? Сами дал картбланш на Краси да му стане приятел в последната една седмица и сега се чувства предаден. Ох, леле, колко е нелеп!

Общи условия

Активация на акаунт