Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 779
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 8 759
А къде във ФБ се случва това?

# 631
  • София
  • Мнения: 5 959
А къде във ФБ се случва това?

На страницата на предаването.

# 632
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз си я хуля брутално във Фейсбук и никой не ме хапе. Явно съм много страшна хах.

# 633
  • софия
  • Мнения: 842
Спойлера ще излезе верен. Стани ще отпадне, понеже няма да му стигнат силите, много тежки битки са им сложили. На финала ще са Веска, Маргарита, Краси и Сами. Не съм за никой от тях, но предпочитам Краси. Дано наистина да се върне и да е по-близо до баба си.

# 634
  • Мнения: 110
Много ме е яд за Митака все се надявах да е на финала, но се представи достойно. За ФБ и аз забелязах, че много я харесват и защитават Веслка.. Е не знам какво я харесват мен лично не успя да ме трогне и впечатли по никакъв начин. 🤷🏽‍♀️Аз след отпадането на Митко Караиванов нямам фаворит, но дано да е някой от мъжете нито Маргарита нито Веселка ми допадат.

# 635
  • София
  • Мнения: 1 100
До баба си? Аз мисля, че ще се върти , както обикновено, около барове и коври? Онзи ден ги има тагнати на снимка с Поли, в колата му( най-вероятно?).
Голяма близост, досега си бачкал нанайсе години навън и не си скатал 1 лев да изпратиш като ти е толкова зор. Честно казано, ще се радвам Сами да победи...  смешните фалшиви герои.

# 636
  • Мнения: 260
Какво значи, извинете, Красимир да спечели за да се върне и да е по близо до баба си? Здрав, прав мъж, бил в чужбина, но не могъл до сега да помогне на баба си, че сега с тези пари ще помага, а да забравих - сигурно ще си седи по Монтанско да е близо до нея, в компанията на Поли. Ееее, ма събудете се моля и погледнете по-реално на нещата.

# 637
  • Мнения: 8 759
Аз имах предвид,дано се върне в България.Така ще може по-често да вижда бабката.Иначе,ай-вероятно и тук да е бил,пак няма да е скатал лев,явно е такъв характер.Каквото изкара-накара.Но поне си е поживял,според неговите представи.Акое добър автомонтоьр,въобще няма да остане без работа.Осевн това работи добре в екип.

# 638
  • Мнения: 9
Аз си я хуля брутално във Фейсбук и никой не ме хапе. Явно съм много страшна хах.


Евала с теб съм! Действай щом не те закачат.  Smile

# 639
  • London
  • Мнения: 6 732
Ама вие сте много интересни. Колко от вас живеят с баба си и го разбират под ''близо до баба си'' като по 24 часа с баба си? Много ясно, че е по-добре да е в страната, на тия години нищо не се знае, ще паднеш на улицата и няма на кой да звъннат като е в чужбина Краси, а така все ще може да я посещава по-често, да й помага на село и тн и тн…. Никой не е казал, че съвсем не е помагал досега, може и да е помагал, но с по-дребни суми. В Испания хората са в такава криза, че за испанците няма, идват тук да мият чинии вие ми говорите, че Краси вече като е там следва да е забогатял! Ми не е така.... Да е в Щатите или Швейцария разбирам, ама в Испания....малко трудно, ако не е нещо пластичен хирург освен. И какво лошо има да са с Поли? Имали снимка в кола и тн…. дай на село в зимника да се затвори Краси за да са доволни форумките.

Сега пуснах чилийското риалити и да не се оплакваме.... прекрасни кастинги имаме спрямо тия там, само някакви гейове, парантии и малоумни общо взето. Наистина не знам как хората са си избрали победител сред такива кошмарни личности.Satisfied

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 12:39 от La Catrala

# 640
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Поправете ме ако греша, но все си мисля, че Веселка беше участничка в Бригада нов дом и и поправяха къщата май.

# 641
  • Мнения: 14 830
Поправете ме ако греша, но все си мисля, че Веселка беше участничка в Бригада нов дом и и поправяха къщата май.
Нямам такъв спомен.

# 642
  • София
  • Мнения: 20 079
Коментарът на Сами за това,че Краси ще направи него първи дуелист според мен е,че по-скоро го е подразнил начинът ,по който е чул да се наговарят.
Точно така го разбрах и аз - на Сами просто му стана криво от постъпката, а не защото се е уплашил, че ще е първи дуелист. Беше прав, че мишката Красимир дори не успя да го погледне в очите, докато го номинираше. Личеше си колко зле се чувства сам срещу всички. И е прав, че е тъпо да му казват как едва ли не няма място на финала, само защото е финансово обезпечен. Това не е предаване за милостиня в крайна сметка. Аз лично съм на мнение, че точно Сами и Митко ИТ щяха да вложат парите така, че да донесат реална полза, докато Красимир и Веселка няма да направят нищо стойностно с тях.  
Някой по-напред беше казал, че Сами подкрепял Митко ИТ в дуела, пък после се бил обидил на Красимир, че го е посочил за първи дуелист. Ами да, защо да не го подкрепи, Митко беше най-стойностния участник в това тъпо предаване и Сами беше единственият, който викаше за него, останалите трима бяха за Красимир. Но Красимир това няма как да го разбере, защото е кух като хралупа. Както и не разбра, когато Сами му обясняваше, че 100 000 са ниска цена, заради която да си плюеш на достойнството.
Ужасно ме е яд, че Митака си тръгна. Имаше реална възможност да бие, но просто не се напъна.

# 643
  • Мнения: 1 056
От Бригада Нов дом ремонтират общински жилища и едва ли са стигнали до Борима.

# 644
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Не ремонтират само общински жилища.

Общи условия

Активация на акаунт