Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 713
  • 3 004
  •   2
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 096
Станислав първо загуби в главата си тая битка. Сами се оказа по-издържлив, и психически, без грам подкреп, и физически.
Станислав беше дроб след битката, докато фитнесаджийчето беше пушка след няколко минути. Би си го и тва е.

# 706
  • Мнения: 902
Гадно е, че Сами е без подкрепа.

Много нахален арабина. Първо подкрепя Татин Митьо срещу Краси, след това подкрепя големия Митко срещу Краси... А сега обаче чака Краси да го подкрепя него. И чак се сърди?! Арабска му работа. Нахалник.

# 707
  • Мнения: 789
Сам каза,че не е имал сили да вдигне стълбата.
Сами има поне 10 кг. мускули повече и доста повече техники за дишане и там други важни неща за силата,които не разбирам.
Яд ме е,знам че ще загуби и ми е още по криво. Сега и лекар влиза,какви са тези игри не знам.

# 708
  • Мнения: 5 115
Добре бе хора, аз си мислех,че Станислав е по-силен от Красимир. Грешала ли съм? Или битките и опонентите и...е изиграло решаваща роля?

# 709
  • Мнения: 8 740
Аз пък се кефя,че Сами победи,по-добър беше.Станислав ми е  драма куин.Не го харесвах от началото,сега още повече.Дано спойлерът се окаже грешен.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добре бе хора, аз си мислех,че Станислав е по-силен от Красимир. Грешала ли съм? Или битките и опонентите и...е изиграло решаваща роля?
По-силен е Станислав от Краси, разбира се, няма спор. Просто всички са пл-слаби от Сами.

# 711
  • Мнения: 6 217
За мен е по- силен от Краси,битките просто са много по тежки в този двубой от предния.

# 712
  • Мнения: 14 830
Добре бе хора, аз си мислех,че Станислав е по-силен от Красимир. Грешала ли съм? Или битките и опонентите и...е изиграло решаваща роля?
Той от Красимир може и да е по силен и със сигурност е, но Сами е машина.

# 713
  • Мнения: 5 115
Аз си мислех за Краси и Стани. Стани е по-силен и по-интелигентен, но на финал отива Красимир. Особено пък и след двубоите му... Ами  не  е справедливо.  Трябва  най-добрите да бъдат на финал и най-добрият от тях да победи.

# 714
  • Мнения: 3 072
Аз пак да питам за зодиите, знаете ли на Сами,Красимир и Станислав?

# 715
  • Мнения: 10 794
Не е справедливо, но няма как, играе субективния човешки фактор.
Ако просто ги пуснат на арената всички и се бият, докато остане един, ще победи най-силния физически и психически. Но тук с тези елементи на Биг Брадър, разни схеми, наговаряния, драми и сополи, просто няма обективност.

# 716
  • Мнения: 8 740
Хахахаха,кво стана със спойлерите?????

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Дори и в живота не става така да победи най-добрия. Стани имаше шанс, изпусна го. Така се случва. Поне в това предаване сравнително достойни хора побеждават, сега пак ще е така, който и да спечели.

# 718
  • Мнения: 6 217
Много съжалявам, че Станислав не спечели,за мен той трябваше да победи в този сезон.От тук насетне ми е все тая,кой от четиримата ще спечели,не харесвам никой от тях.

# 719
  • София
  • Мнения: 3 951
Я, не го очаквах това. На финала съм за Сами, другите са дразнещи и драматизиращи.

Общи условия

Активация на акаунт