Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 737
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 105
На мен сезонът ми хареса. Според мен е нирмално да са по емоционални тези два последни епизода.Нормално е и те да са свикнали един с друг за цялото това време и да са по чувствителни. Фаворит нямам, според мен във всеки един от тях има хубави качества, разбира се и такива, който не ми харесват, но всички хора сме така. Все пак и оббстановката там ги кара понякога да избухват. Мисля, че в реална среда не биха реагирали по начини, който се случват там да реагират.

# 781
  • Мнения: 4 593
Аз съм твърдо за Красимир на финала. Маргарита не мога да я дишам, ужасна злоба лъха от нея. Веселка ме дразни с вечната си физиономия на Многострадална Геновева. За Сами си развалих мнението в последния месец някъде. За мен е просто арогантен позьор. Красимир допуска грешки и той, но е добряк и е искрен в отношенията си (доколкото мога да съдя по видяното), работен, сръчен, забавен, така че му стискам палци.

# 782
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 295
Скрит текст:
И на мен ми е много странно всичко това.
Как ще видиш, че няма пирон, ще кажеш, че е нямало, никой няма да реагира на казаното от теб, ще те обявят за победител, а ти нищо няма да кажеш, и когато вече "извадят" истината "на светло", ти пък ще си замълчиш, ще го изиграеш благородник и най-накрая ще злословиш срещу този, когото до преди малко си наричал приятел.
Някак си не ми се връзва всичко това...
Да, може да го е казал. Само че така, че никой да не го е чул. Интересно, обаче, че наистина никой от гледащите не реагира на момента. Или поне толкова ловко са го монтирали, че ако е имало някаква реакция, да са я заличили тотално.
Всъщност, наистина едва ли ще разберем някога това, което се е случило в действителност. Оставя горчив вкус, да. И то доста горчив! Но след като мине предстоящата седмица, после и финалът... след един месец няма да си го спомняме всичко това. Май излишно се палим SatisfiedSatisfiedSatisfied
Ние няма да го помним, но Краси ще го помни завинаги.
Ако спечели - то е,  защото са му подарили три точки.
 Ако загуби -  въпреки, че са му ги подарили.
И без това ми изглежда неуверен.

# 783
  • Мнения: 3 074
И ще остане гадното чувство, че не уважават зрителя достатъчно, че да си доискусуряват нагласистиките.

# 784
  • София
  • Мнения: 4 429














Фермата - Сезон 5, епизод 83 (12.12.2019)

# 785
  • Мнения: 2 560
Аз гледах до края на дуела. Другото не ми е интересно. Станислав заслужаваше финал, ама....
Изгледах на запис Митака в сутрешния блок. Новата прическа му отива, запазил е килограмите и са много сладки с Ваня🖒😊🤘! Смятам да взаимствам канбан за развитието на някои мои идеи😎😆

# 786
  • Мнения: 294
Аз гледах до края на дуела. Другото не ми е интересно. Станислав заслужаваше финал, ама....
Изгледах на запис Митака в сутрешния блок. Новата прическа му отива, запазил е килограмите и са много сладки с Ваня🖒😊🤘! Смятам да взаимствам канбан за развитието на някои мои идеи😎😆
Имате ли линк за интервюто на Митака ?

# 787
  • Мнения: 2 560
Лейди, сигурно има, но аз си върнах програмата🙈🙉🙊.

# 788
  • При семейството си
  • Мнения: 6 585
Аз гледах до края на дуела. Другото не ми е интересно. Станислав заслужаваше финал, ама....
Изгледах на запис Митака в сутрешния блок. Новата прическа му отива, запазил е килограмите и са много сладки с Ваня🖒😊🤘! Смятам да взаимствам канбан за развитието на някои мои идеи😎😆
Имате ли линк за интервюто на Митака ?

https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/dimitar-karaiva … a-na-fermata.html

# 789
  • Мнения: 4 746
Имам един страничен въпрос и моля не ме убивайте с камъни... Къде точно я води Станислав тази рота за която спомена Красимир и какво точно работят военните в днешно време?
Станислав е в бригадата в Стара Загора, не знам каква му е длъжността, но предполагам е или зводен или заместник ротен.
Иначе по специалност от военното е логистик, т.нар тиловаци. Вече каква длъжност изпълнява не мога да кажа.

Военните имат учебна година, в която имат определен брой занятия, които си провеждат. Това са учения от всякакъв тип от тактически до бойни, които са свързани с поддържането на военната подготовка. Летците имат определен брой полети. 2-3 пъти в годината имат полеви занятия , на които пресъздават реални бойни ситуации, това пак да са във форма.
Отделно всяка година, като договор към НАТО имаме 2 бойни роти, които са в готовност да бъдат използвани при нужда.
Отделно военните се включват при разчистването на тежките пътни условия или при гасенето на пожари.
Отделно си имат вътрешни дейности в поделенията тип почистване, писарска работа, подръжка на машини, логистика.
Отделно отговарят за сигурността на мирните граждани , като следят за нахлуване на чужди елементи в страната.

И още много неща, за които не съм се сетила...

Бе не бездействат съвсем, както си мислят много хора. Запълват си работното време хората.

# 790
  • Мнения: 1 154
Тези заигравки на Сами със Силвия и реакциите на приятелката ми приличат на стратегия. Хипотетично, Сами, влизайки във Фермата казва на приятелката си, че ще флиртува с някоя дама (знаем това каква храна е за масовия зрител и най-вече за рейтинга на предаването) , а може и заедно да са взели решението. Изглежда ми много амбициран да стигне до края и от тази гледна точка това би било възможен сценарий.
И това в никакъв случай не го оправдава, не харесвам хора, вкопчени в това да постигнат нещо на всяка цена. Като цяло го смятам за позитивен "герой", самоуверен е, няма как да не признаем това, че сам си изкарва парите и наистина изкарва много пари, находчив, в това отношение е доста над средното ниво на връстниците си. Това, че е 1/2 българин, не мисля, че ще е определящо за победителя, историята на някой реалити формати показва, че чужденци могат да спечелят симпатиите на публиката, а от там и финала.
Както и да гледам финалистите(спрямо излъченото) в останалите(Краси, Веселка, Маги) виждам много повече минуси.

# 791
  • Мнения: 4 746
Флирт, флирт колко да е флирт, то си беше живо мандръсане..Хората не можаха да спят.

# 792
  • Мнения: 5 120
Верно се сдърпаха заради нощните изпълнения. Но все пак Сами и малкия Митко си остават близки.

# 793
  • London
  • Мнения: 6 732
Не знам, аз като чуя инфлуенсър или ютубер и все едно слушам за хитър безделник. Не знам кой им плаща на тия хахавелници сериозно, не го намирам това за сериозно занимание.

# 794
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Чак сега успях да изгледам последния епизод и ще помоля за разбиране ако вече е обсъждано или пък просто ви прекъсвам раздумката и в друга тема ви хвърлям, НО... какво очите ми направо избоде бих искала да си го споделя с вас - неизгладените и намачкани трибагреници така сякаш току що са разопаковали нагънати в найлоново кесийче някакво... аммммм... аз ли нещо много се втелясвам, но все ми се струва, че за НАЙ-гладиаторската, невиждана, равностойна и тежка битка, каквато я опредлят Иванчо и Андрейчо по-добрият заслужаваше едно безупречно, изпънато като по конец знаме да развее. Те от продукцията може и да не са предполагали, че са такива зверове и за близо 6 мин. победоносно поне един ще го вдигне тоя флаг и са се молили вятърът да му поизпъни ръбчетата... знам ли... но пак де се повторя - този уж дребен детайл ми се наби веднага в очите. Да нямат пари на една гладачка да платят там с ютията малко да го тръкне не вярвам, май по-скоро време не им останало и за това да се сетят... и изниква веднага следващия въпрос тия пък опосумите къде си пилеят времето, че за елементарни неща не се сещат. Grinning

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 01:41 от Spirit Crusher

Общи условия

Активация на акаунт